| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Aqw3R
Od: Aqw3R
|
Pridané:
2.5.2007 13:24
ja fakt nerozumiem tomu, ako moze byt niekto taky hlupy... preco sa uz nepoucia z minulych chyb (a to hlavne svojich)???
|
| |
czecho
Od: czecho
|
Pridané:
2.5.2007 14:04
pretoze ludska hlupost a chamtivost je nekonecna :)
|
| |
vysyus
Od: vysyus
|
Pridané:
2.5.2007 14:17
Nie, nie, je to inak - vesmir a ludska hlupost je nekonecna... len tym vesmirom si nemozeme byt isti :)
|
| |
mochy
Od: mochy
|
Pridané:
2.5.2007 14:27
tak riekol Einstein
|
| |
Majo
Od: Majo
|
Pridané:
2.5.2007 14:29
Nie si ty nahodou z MI?
|
| |
TOm cruis
Od: TOm cruis
|
Pridané:
3.5.2007 16:06
mišn impoibl?
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
2.5.2007 16:05
schvalne ze ci ho MPAA odstrania aj z dsl.sk :-P
09:F9:11:02:9D:74:E3:5B:D8:41:56:C5:63:56:88:C0
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
2.5.2007 16:18
rofl :D
|
| |
Miroslav Bakoš
Od: Miroslav Bakoš
|
Pridané:
2.5.2007 16:43
lol :-)
to je cele? :-) nemal mat 32-bitov? ;-)
|
| |
KoCi
Od: KoCi
|
Pridané:
2.5.2007 16:51
"32 ciferne cislo" .. nie 32 bitove :)
este keby mi niekto laskavy vysvetlil - co ja lama mam z takeho cisla? :D
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
2.5.2007 17:10
ved citaj. pomocou neho mozes dekodovat dalsie taketo nejake srandy a potom aj cely film. a snad nie si az taka lama, ze nevies ako na to :D :D :D
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
2.5.2007 18:26
Asi je, ja som tiez, ale ja to nepotrebujem vediet...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 16:07
A ty to urcite vies... no chytro si id nastudovat deda gugla
|
| |
MPAA
Od: MPAA
|
Pridané:
2.5.2007 18:28
Máme Vás. Máme Vás ;/
Dáme Vás do karantény. Je to pre Vaše dobro a náš zisk.
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
2.5.2007 20:04
Taktiez sa pridavam : 09:F9:11:02:9D:74:E3:5B:D8:41:56:C5:63:56:88:C0
a odkazy podavam na warezy :-)
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
2.5.2007 22:58
pripajam sa ;) ... http://uhlik.sk/?page=linky&linkid=20070502225342 ...
|
| |
David Urban
Od: David Urban
|
Pridané:
2.5.2007 23:45
Srandičky ? Přejdou !
Tak vážení, jakožto oficiální mluvčí organizace O.S.A. jsem byl pověřen abych vyhledával a oznamoval www stránky kde se objeví tento kriminální řetezec čísel a písmen. Nejen že se tyto údaje zde nachází, ještě si z toho mnozí z vás dělají srandu.
Na správce domény www.dsl.sk podáme žalobu ještě dnes, nejpozději zítra a na osoby které sem ty klíče napsaly také, jen co ověříme a loklizujeme jejich IP.
S pozdravem David Urban, mluvčí O.S.A.
|
| |
VCELA manazment
Od: VCELA manazment
|
Pridané:
3.5.2007 0:14
Ty si teda iny kriminalny retazec! Aspon si precitaj po sebe co pises! To si teda dobre zvolili...
|
| |
Srsen + Trud = Osa
Od: Srsen + Trud = Osa
|
Pridané:
3.5.2007 0:35
No a pre toto presadzujem TORPARK, veselo ma lokalizujte. Nuz ked vas praca oklbavania ludi bavi, tak nech sa paci pan mluvci.
|
| |
Cmeliak
Od: Cmeliak
|
Pridané:
3.5.2007 0:38
Tak pan mluvci, vidim, ze ste dostali pracu svojho zivota. Teraz budete cesat roky a roky warez fora/diskusie/ a chat-y len aby ste nasli svoje vytuzene cislo :-D nuz bieda bieda.
|
| |
Masiarka
Od: Masiarka
|
Pridané:
3.5.2007 0:43
Srandičky ? Přejdou ! >>> to je uvod od mluvciho? :-D no som sa pobavil, ale naozaj. Niekto si to robi foriky co.
|
| |
Včelia kráľovná
Od: Včelia kráľovná
|
Pridané:
3.5.2007 1:10
No, ale už ma je8ete zmrdi. Nestačí Vám, že ma provokujete s GSM signálom? Med mi nechajte na pokoji. Radšej si zoberte fet a peľ s marišky, čo sme tak úporne zbierali minulé leto.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 16:09
Ty na com si?
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
3.5.2007 1:19
no este nebodaj prideme na to, ze 09:f9:11:02:9d:74:e3:5b:d8:41:56:c5:63:56:88:c0 je umelecke dielo :o) ...
|
| |
Miroslav Bakoš
Od: Miroslav Bakoš
|
Pridané:
3.5.2007 8:04
prosim LOKLIZUJTE aj moju, nech viem aku momentalne mam.
Dakujem,
s pozdravom,
Miroslav Bakos.
:-))
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
3.5.2007 8:06
127.0.0.1 ;o) ...
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
3.5.2007 10:45
rofl :D este ziju ludia so zmyslom pre humor :D
|
| |
kane77
Od: kane77
|
Pridané:
4.5.2007 23:02
lool.. ale inak aj ja mam taku :)
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
2.5.2007 20:33
Pokila budu trtkovia zavisli na filmoch a chytraci zarabajuci nadmerne na trtkoch zavislych na filmoch (alebo inom), budu aj exoti kaziaci kseft chytrakom - :-D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 16:10
toto je najlepsia veta, z tejto diskusie .d
8
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
2.5.2007 22:18
hovori sa ze co je raz na internete, je tam navzdy..
teda zapocul som to ked sa tatko Hilton pokusil zaplatit stiahnutie ONE NIGHT IN PARIS z obehu :D
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
2.5.2007 23:40
dobre moj! aj tebe ide.. keby bol tatko hilton este medzi nami tak by nic take riesit nemusel
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
2.5.2007 23:53
ved otec Paris zije :-P
|
| |
asda
Od: asda
|
Pridané:
3.5.2007 11:50
Lol ty o com tocis?
|
| |
LOl
Od: LOl
|
Pridané:
3.5.2007 14:47
a nezije?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 16:11
Ved zije, a ta piča pride zachvilu k nam...
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
4.5.2007 9:37
http:// 09-f9-11-02-9d-74-e3-5b-d8-41-56-c5-63-56-88-c0.sk
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
4.5.2007 11:07
http://09f911029d74e35bd84156c5635688c0.sk
|