| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
asdf
Od: asdf
|
Pridané:
30.4.2007 13:47
najprv nech si daju internet do poriadku preboha.
|
| |
stafer
Od: stafer
|
Pridané:
30.4.2007 14:28
Teoreticky ak nestiahneš viac ako 10GB tak sú ešte v zisku a net by mal byť v poriadku.
Ak stiahneš viac ako 10GB tak sú v strate a moc sa im už o ten net starať neoplatí. Z toho vyplýva, že všetci, ktorí ťahajú mesačne viac ako 10GB môžu prejsť k ST. Slovanetu tie 3-5% ľudí neuškodí, lebo aj tak sú na nich stratoví a ST si to zaslúži.
Jedine, čo by som Slovanetu vytkol je ten "totálne neobmedzený príjem dát", lebo trochu ma to rozosmialo a pripomenulo mi to "nekonečno" u mobilných operátorov.
Inak som rád, že začína aj konkurenčná služba. Však, kde by sme boli bez konkurencie? (Rečnícka otázka, lebo odpoveď je dial-up za 3500SK ;-)
|
| |
vvv
Od: vvv
|
Pridané:
30.4.2007 14:58
otazka je preco su v zisku len do stiahnutia 10GB ,ale to je otazka na telekom. urad. Preco ST uctuje take vysoke ceny za preneseny GB? TÚ to zrejme nezaujima ,hlavne ze pracuju ,ale vysledky ich prace nie je vobec vidno.
V stave v akom je slovanet ,je plan zaviest IPTV ako dobry vtip. Robia to pre tych 5 a pol zakaznikov ,ktorych momentalne ESTE maju (ktorym este neskoncila viazanost) ?
|
| |
asdfsdgr
Od: asdfsdgr
|
Pridané:
30.4.2007 17:07
prejst k st by som chcel hned keby som nemal viazansot mali to povedat ked som si im upisal ze platia nad 10GB
|
| |
Sherpa
Od: Sherpa
|
Pridané:
1.5.2007 0:55
povedz mi ako mozu byt stratovy ked stiahnem viac ako 10GB. chces povedat ze za 10GB platia t-comu liter? lebo tolko stoji ten ich totalne neobmedzeny internet
|
| |
dressler
Od: dressler
|
Pridané:
2.5.2007 7:11
stafer;
ty co rozpravas za nezmysli? Co download spolocny s profitom firmy? Sak UPC ma svoje internetove sluzby bez obmedzenia - je mi jedno ci stiahnes 100 giga alebo 300 mega za mesiac. Ako vies ze pri 10 giga su v strate? Sak tvoj prispevok je suvisly nezmysel :D:D:D
|
| |
dressler
Od: dressler
|
Pridané:
2.5.2007 7:12
to UPC je ako example...
|
| |
PaloD
Od: PaloD
|
Pridané:
30.4.2007 18:41
Presne toto ma napadlo.....a za druhé, už im nepomôže pošramotenú povesť vzkriesiť nič......s tymi 10 GB to po*rali...
|
| |
Slow-a-net fucked up
Od: Slow-a-net fucked up
|
Pridané:
1.5.2007 11:02
A mame tu dalsiu skvelu sluzbu od firmy Slow-a-net. Ved nezvladaju ani svoje internetove sluzby na urovni a to idu ponukat IPTV? No to som zvedavy, ktory hlupak si od nich nieco kupi, ked vsetci od nich utekaju a rusia zmluvy. Ani zadarmo!!! Ruky prec!!!
|
| |
meff
Od: meff
|
Pridané:
30.4.2007 14:30
lol, a daju tam FUP, pozerat sa na IPTV bude moct len 5 hodin mesacne. potom kvalita klesne na 160 x 120 pixelov s framerate 8 obrazkov za sekundu.
|
| |
Mark
Od: Mark
|
Pridané:
30.4.2007 14:54
... a bude postupne klesat... :-))
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
30.4.2007 14:57
to by som mal prvy den vecer kvalitu 1*1p o framerate 1 nehovoriac
|
| |
stafer
Od: stafer
|
Pridané:
30.4.2007 15:08
V článku je spomenuté, že to robia len pre zákazníkov, ktorých majú priamo napojených na vlastnú sieť. Čiže nemusia platiť ST za každý prenesený GB a tým pádom nemusia nič obmedzovať ani zavádzať FUP.
|
| |
meff
Od: meff
|
Pridané:
30.4.2007 15:38
ved dobre.
|
| |
rado
Od: rado
|
Pridané:
30.4.2007 17:08
a kolko maju takych zakaznikov a kolko % to bude chcet...
|
| |
peter
Od: peter
|
Pridané:
30.4.2007 19:01
ano ale nie koly tomu aby nemuseli zavadzat FUP ale koly tomu ze im ST neposkytol pristup k ADSL2+.
|
| |
???
Od: ???
|
Pridané:
1.5.2007 17:18
Chcem sa spytat. Bude slowanet ponukat aj farebnu televiziu? Ci len ciernobielu? Oni vsetko robia pre spokojnost svojich zakaznikov, takze asi farebnu, ze?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.4.2007 15:20
kódekom ??? ktorú základnú školu s vyučovacím jazykom ugrofínskym navštevoval autor poprosim adresu chcem tam poslat aj moje ratolesti prznit slovenčinu ...
mam kolegu z Dunajskej Stredy ktorý vždy uteká na "autóbus"
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
30.4.2007 16:05
codec= coder/decoder
kódek= KÓ dovať/DEK ódovať
|
| |
Pravda
Od: Pravda
|
Pridané:
1.5.2007 11:42
Omega je jediny normalny prispeivac
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
30.4.2007 16:19
dilino si v kazdej diskusii, toto tu uz bolo x krat spominane... kup si debilnik a zapis si to...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.4.2007 21:22
vLNA No ty si ale hulvát!
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
30.4.2007 21:27
ale Steve wonder sa ozval, o tebe sa tu uz popisalo, nezabrdaj ok? :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.4.2007 21:30
ani Eve v raji had dobre neporadil tak bud ticho satanáš
|
| |
ivan+
Od: ivan+
|
Pridané:
30.4.2007 17:30
kódek je podľa vzoru Bóbika.
|
| |
levok
Od: levok
|
Pridané:
30.4.2007 15:48
Jeden kanál. Daj sa mi svete. Čo oni len vypisujú to pEEm v tRNAVE už podpisuje zmluvy s vysielateľmi o zaradení zahr.tv. staníc s HD do ďaľšieho balíka služieb. Otázka či to bude stať za tie peniaze naviac za ten balík. Na tých súčasných plazmách a LCD-kových obrazovkách s ozn. HD Ready to na niektorých vyzerá ešte horšie ako na normálnej obrazovke.To viete nie je HD Ready ako HD vysielanie. Každé je tak trochu iné.
|
| |
rsrd
Od: rsrd
|
Pridané:
30.4.2007 18:23
Na Peem som zatila pocul dost nadavat. Aj ked neviem, kolko maju zakaznikov, ci to nebolo len par nespokojencov, ktori moc kricia. Mne na tych vsetkych digitalnych televiziach vadi, ze sa da naraz pozerat iba jeden kanal. Potrebujeme doma 2 TV.
|
| |
sato
Od: sato
|
Pridané:
30.4.2007 22:57
ale tak je to pri všetkých digitálnych prijímačoch(pozemných, satelitných, internetových,...) to je budúcnosť. Zvykaj si. Len ten druhý STB ti nik nedá zadarmo. Musíš si ho pekne kúpiť. Nie ukradnúť ako je u nás miestnym zvykom.
|
| |
Mums
Od: Mums
|
Pridané:
30.4.2007 16:00
Slovanet nech si najprv spravi poriadok v internete a potom moze robit aj telku.
|
| |
beardie
Od: beardie
|
Pridané:
30.4.2007 17:05
ja som spokojny a viazanost si predlzim
|
| |
Sherpa
Od: Sherpa
|
Pridané:
1.5.2007 0:57
len si predlz. a nezabudni si zobrat tabletky
|
| |
nalozil si mu
Od: nalozil si mu
|
Pridané:
1.5.2007 11:08
Kamo riadny naklad si mu nalozil, to s tymi tabletkami bolo dobre. Pobavil si ma. A vy vsetci, co ste spokojny so Slovanetom, len tak dalej, len si pekne popredlzujte svoje zmluvy. Su to vase peniaze a nervy, nie moje. Ja mam T-COM a som za vodou...
|
| |
fú...
Od: fú...
|
Pridané:
30.4.2007 16:41
stále dookola to isté....obmedzené územie...t-com nič nechce dovoliť...blá-blá...
|
| |
Bart
Od: Bart
|
Pridané:
30.4.2007 22:09
Ved nech natahaju vlastnu infrastruktur, valsne DSLAMy a U-BAMy a ST bude platit im... ale to asi néééé, to sa im neoplati, len kricia, kopu a zaluju... maju tolko moznosti kde este DSL od ST nema pokrytie, nech sa paci...
|
| |
Asta-killer
Od: Asta-killer
|
Pridané:
30.4.2007 23:56
Ani T-Com nic nenatahoval. Vsetko dostal od statu za babku. To sa niekomu vyskakuje, ked si nemusel tahat vlastnu infrastrukturu...
|
| |
Aladar
Od: Aladar
|
Pridané:
1.5.2007 10:48
Jasne pablb, komancovia natahali kable na ktorych ide DSL aj ustredne boli na to pripravene. A dostal od statu za babku ? ty si iny frajer, ked miliardy nazyvas babkou. keby to ostalo statu tak nemame ani dial-up
|
| |
!!!netrep trapko!!!
Od: !!!netrep trapko!!!
|
Pridané:
1.5.2007 11:14
To co si napisal, jest ti chuti? T-COM menil komplet kable a vedenia v zemi, aby mohol poskytovat rychli internet a dalsie sluzby. Tie stare kable, co boli po stlpoch sa zhadzovali a rusili (aspon u nas) Tie co boli za komunistov isli pekne do smeti, cez tie by uz nic nefungovalo. V celej ZILINE kompletne kopali nove pripojky do zeme niekolko rokov dozadu. Robili novu infrastrukturu sieti a to na svoje naklady. A kable sa tahali pod chodnikmi. Tak netrep prosim ta kraviny.
|
| |
anti Asta-killer
Od: anti Asta-killer
|
Pridané:
1.5.2007 11:18
Asta-killer si dobry, toto moze napisat iba blbec. Za komancov neboli ani banany a nie to este dslami a metalicke kable pre T-COM. Si dobry.
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
30.4.2007 20:26
Smiesne..navyse len 1 program :-D Zbytocne mrhanie kapacitou
Ten ich net je pre uzivatelov-laikov podla mna, lebo aj legalne cinnosti dokazu generovat viac ako 10GB dat (radio stream, dema, linux distribucie..) Proste power-users budu sklamani.
|
| |
hgf
Od: hgf
|
Pridané:
30.4.2007 20:53
hjahahahahahaHAHAH AHAHAHHAhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
30.4.2007 21:28
hovori sa "lol" :)
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
1.5.2007 10:10
fakt ? wow
|
| |
PetoU
Od: PetoU
|
Pridané:
30.4.2007 20:57
antik rullez !! :D co tam dake slovanety trapne :D :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
1.5.2007 10:20
hovori sa vychod ruleZ ked uz chces vychvalovat nas z vychodu
|
| |
Peto
Od: Peto
|
Pridané:
30.4.2007 22:11
tam od slavenetu je to poriadne volovina..lol
|
| |
sdfy
Od: sdfy
|
Pridané:
1.5.2007 17:23
http://s1.bitefight.cz/c.php?uid=18519
|
| |
slovanet pojebaňi..
Od: slovanet pojebaňi..
|
Pridané:
1.5.2007 20:10
co im sisi? sak kokoti skurveny tak zdieraju ludi, bodaj by skrachovali...ani net nevedia poriadne prevadzkovat nieto ece hdtv..
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
2.5.2007 9:38
veta: "spoločnosť Slovak Telekom alternatívnym operátorom zatiaľ neumožnila prístup k novšej technológii ADSL2+" znamena softwarove a hardwarove blokovanie rychlosti internetu jednou spolocnostou (mohlo by to ist az 20-24 Mb/s) a zaroven zamedzenie konkurencie ku "fantastickej" sluzbe Magio.
|
| |
m][sko
Od: m][sko
|
Pridané:
2.5.2007 21:32
takze super tajne kanaly hmm ake sakra :)
FILM BOX a NONSTOP KINO HD
ine na trhu zatial niesu vsak ze
mozno este OCKO HD tam maju hadver
dalej mozno nieco free z Europskych stakov, cize pro 7 sat1 anixe hd ,..... pripadne bbc hd
no hovorim moc ich nieje ale je to super tajne tak to nikomu nepovedzte :)
|