| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
:-)
Od: :-)
|
Pridané:
30.4.2007 9:14
na slovensku 1.5MB internet tak drahy ze si ho nemoze večina slov dovolit čo je smutne
|
| |
tmk
Od: tmk
|
Pridané:
30.4.2007 9:20
a to nas je len nieco cez 5 milionov :)
|
| |
re:
Od: re:
|
Pridané:
30.4.2007 9:41
blbecek ??? ty nemas v bukse 500,-Sk ??? neslop a nefajci a budes mat na net...poznam x ludi ktory slopu a fajcia ale drzkuju ze nemaju lowe...zacni robit a na 1,5 Mb net budes mat
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
30.4.2007 9:44
LOL ze 500,- :D ja za 1.5Mbit DSL cvakam okolo 1100,-
|
| |
Koco
Od: Koco
|
Pridané:
30.4.2007 10:03
LOL ze 1100,- :D , ja za 2Mb platim cca do 600,-
|
| |
STGyro
Od: STGyro
|
Pridané:
1.5.2007 14:06
a ja mám 12mbit za 540,-
|
| |
Alexx
Od: Alexx
|
Pridané:
2.5.2007 22:53
4,5mbit zadara
|
| |
binary
Od: binary
|
Pridané:
30.4.2007 10:05
haha mam fuckturu v rukach a tam stoji 1297,- sDPH(povodne aDSL FLAThome 1024/teraz 1536Mbit) samozrejme vratane volacieho programu ktory vobec nepouzivam...
ale v jeseni mi chvala bohu konci viazanost
|
| |
woww
Od: woww
|
Pridané:
30.4.2007 10:52
mas viazanost na sluzbu nie na cenu, prejdi na nove tarify, to Ti dovolia, len netreba sediet za kompom ale zavolat si na ST si myslim...
|
| |
huhu
Od: huhu
|
Pridané:
30.4.2007 12:55
no a ja mam 8Mbit za 550 mesacne :P
|
| |
PITON
Od: PITON
|
Pridané:
30.4.2007 13:04
5 Mbit - 400 Sk :)
|
| |
kos
Od: kos
|
Pridané:
30.4.2007 14:08
ja mam 1,5mbit zadarmo
|
| |
Free net
Od: Free net
|
Pridané:
30.4.2007 22:20
Ja mam optiku az do domu. A moja rychlost je 64 Mbit. Len treba pracovat v tej spravnej firme ako boss :D
|
| |
kiikino
Od: kiikino
|
Pridané:
1.5.2007 7:57
ja mám 20kB/s za 550 Sk
to je sila čo?
|
| |
Hmmm
Od: Hmmm
|
Pridané:
1.5.2007 10:18
Ja mam 23cm a nepotrebujem internet, porno mi pride az do postele...
|
| |
puk
Od: puk
|
Pridané:
3.5.2007 21:39
a ja mam 1600 a idem na LPG za 20 SK ...
|
| |
y0g
Od: y0g
|
Pridané:
30.4.2007 14:05
13mbit za 300 mesacne :D. ideme sa prechcavat? :D
|
| |
reBel
Od: reBel
|
Pridané:
30.4.2007 14:13
100 Terabit za 1 Sk/ročne
|
| |
mcbaran
Od: mcbaran
|
Pridané:
30.4.2007 14:29
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 15738.8 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 1967.3 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
Platím 250 Sk/mes ale je to z dotáciou
|
| |
3lefant
Od: 3lefant
|
Pridané:
30.4.2007 20:15
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 21910.6 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 2738.8 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
|
| |
qwe
Od: qwe
|
Pridané:
1.5.2007 10:54
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 4568978916.2 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 571122364.5 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
1.5.2007 10:58
Rýchlosť Vašeho pripojenia je taka rychla, ze ju nas Speedmeter nedokaze urcit, prosim skuste meranie tak o 20 rokov kedy budeme schopni merat sluzby takehoto rozsahu. Dakujeme
|
| |
sdgsd
Od: sdgsd
|
Pridané:
30.4.2007 18:05
podme
Rychlost připojení k internetu: 17,866 Mbit/s
za 125CZ
|
| |
morgun
Od: morgun
|
Pridané:
30.4.2007 19:02
32Mb/s za 50sk na rok ;-)
|
| |
?!?!
Od: ?!?!
|
Pridané:
30.4.2007 20:04
3mbit 200sk/mesacne + docikam 2 metre
|
| |
lalala
Od: lalala
|
Pridané:
30.4.2007 21:59
ok pani a teraz kto z vas ma internet doma sam, nie zdielany nie na intraku proste ze si plati za pripojku a za sluzbu???
nie totiz kazdy ma moznost mat net zdielany
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
1.5.2007 16:23
Ja a platim skoro 1100... program pripojka + telefon... 1650 mesacne
|
| |
M15k0
Od: M15k0
|
Pridané:
3.5.2007 0:30
Optika orange 30 Mbit/s + digital tv za 1338 sk/mes.
|
| |
plx
Od: plx
|
Pridané:
30.4.2007 13:31
ja mam 1,5 MBps za 250Sk/mes.
|
| |
lolko
Od: lolko
|
Pridané:
1.5.2007 7:21
A ja som mal net, kde bolo 4,5Mbit za 500,-Sk a to v klasickom slovenskom mensom meste. Kedze som sa prestahoval na okrajovu cast, tak som si dal DSL. Ide o to, ze kto hlada, najde. A inak suhlasim s tymi cigaretami.
|
| |
amigo
Od: amigo
|
Pridané:
4.5.2007 10:37
4MB za 400 sk mesacne :)
|
| |
woww
Od: woww
|
Pridané:
30.4.2007 10:54
mas pravdu, mas moje symfonie, lebo nechapem fakt takych, co kvoli o sto korun na mesiac lacnejsiehmu netu dokazu trusit nadavky, ale ze si den predtym kupil flasu vina s frajerkou v drahej restike, to uz nevravi... proste ak nema prioritu internet, nech nenadava. A ja aj fajcim, aj pijem, aj mam net, som stastny to clovek. Dokonca aj s frajerkou si flasu vina kupime, len to chce jedno: Pracovat, nie polku dna presediet za kompom. Houk.
|
| |
lolko
Od: lolko
|
Pridané:
1.5.2007 10:56
A ty si myslis ze luia potrebuju 1.5MB net? uplne v pohode staci 1.5Mb -- 2Mb.
|
| |
Mark
Od: Mark
|
Pridané:
1.5.2007 14:46
Nie, nestaci. Tebe mozno ano, ale vela ludom nie. 10 mbit je este malo, i ked by som to rad mal.
|
| |
m.es
Od: m.es
|
Pridané:
30.4.2007 9:17
Je to smutne, ale ani oni to nebudu mat zadarmo.Viete co stoji provoz tej linky?Verte tomu,zaplatia si to, a to kazdy,aj ked to nebude pouzivat.Nic nieje zadarmo, budu to platit z dani.
|
| |
pilco
Od: pilco
|
Pridané:
30.4.2007 9:22
tak 1,5MB/s je fakt drahy ale 1,5Mb/s si myslim ze je celkom cenovo dostupny-tych 500-600Sk je v pohode
|
| |
brano2
Od: brano2
|
Pridané:
30.4.2007 9:23
dalsia basta zombie pocitacov.. to sa zas zvysi mnozstvo spamu, uz len toto nam bolo treba
a par znudenych individui sa zas prida k tej zberbe script-kiddies
|
| |
vrm vrm
Od: vrm vrm
|
Pridané:
30.4.2007 18:15
:) basta zombie pc v indii? dobry si zlaty moj
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
30.4.2007 9:29
aj ja chcéééééééééééééééééééééééééééém. zadarmo.
|
| |
fujara
Od: fujara
|
Pridané:
30.4.2007 10:01
to by sme museli mať štátnych telekomunikačných poskytovateťov ako v Indii. Našťastie už nemáme. Komunikačný socializmus tak u nás skončíl skôr ako sa nietorí tu píšuci autori narodili.
|
| |
---
Od: ---
|
Pridané:
30.4.2007 12:49
ta prva veta clanku zvadza ,ze cela india bude mat 2Mbps , a nie ze kazdy ind. 2Mbps pre cca 1 miliardu ludi:-)
|
| |
y0g
Od: y0g
|
Pridané:
30.4.2007 14:06
zije ich tam mrte vela,ale kolko ich ma PC? 3560?? :)
|
| |
koss
Od: koss
|
Pridané:
1.5.2007 22:29
tak pani, india je it velmoc, obrovske prijmy tvoria najma rozne softwerove firmy, ktore za poslednych 10 rokov tak narastli, ze v sucasnosti indicke firmy vlastnia aj mnohe "americke" v silicon valley.. takze asi tom tam take zle nebude..
|
| |
M15k0
Od: M15k0
|
Pridané:
3.5.2007 0:33
keby tam nedosli ti amici zo silicone valley tak este teraz zapaluju ohen kremenmi!
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
30.4.2007 14:08
Dohromady všetci indiáni dostanú jednu 2Mbit linku?
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
30.4.2007 14:49
ked uz tak Indovia... a kazdy dostane svoju linku, alebo to budu riesit agregaciou, ale urcite nie cela_india:1 :D
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
30.4.2007 20:00
to bola ironia :-)
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
1.5.2007 0:23
to s tou agregaciou viem, ale ti indiani... hmmm...
|
| |
Spacer
Od: Spacer
|
Pridané:
1.5.2007 11:35
Myslim, ze vacsina Indov ma problem so zhananim stravy do buduceho dna, takze nejaky Internet zadarmo im moze byt ukradnuty.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
1.5.2007 16:20
nebol by som si az tak isty, jasne ze kable nenatahaju, niekde do dzungli, mauglimu a jeho rodine sherchanovi, po palmach...
|
| |
Shit
Od: Shit
|
Pridané:
30.4.2007 15:39
Ja tiez platim dost za net a preto aj stahujem co sa len da aby sa mi to vratilo hehe fuck vyj..ny svet.
|
| |
SISO
Od: SISO
|
Pridané:
30.4.2007 15:48
ja mam 8mb/8mb 500sk :P
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
30.4.2007 16:42
TY KOKOS to bude preinvestovanych miliard. to nemohli aj u nas zrobit? 2Mb pre kazdeho co ma PC to je dost fair. A preda sa aj mnozstvo antivirakov.
a asi to nemohli urobit pretoze India ma viac penazi... funguju tam cechy a manufaktura hlavan vec ze dili bude mat nehorazne vela pripojok...
|
| |
TnT
Od: TnT
|
Pridané:
30.4.2007 21:37
mne net taha 4KBps obcas aj 6KBps a staci mi to.
LOOOOL :D
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
30.4.2007 23:02
ekonomika indie rastie
Ma miliardu obyvatelov, das internet kazdemu a riadny doraz na vzdelavanie a o 30 rokov mas druhu juznu koreu.. akurat 20x vacsiu a ekonomicky silnejsiu.
Najviac sa my paci ako kazdy hovori o indii ako by tam bol kazdy rolnik a klacal pred kravou. Tak isto si predstavuju v UK alebo USA slovaka, ze mame ledva zachod...
Teraz sa investuju take obrovske peniaze v indii ze mozeme len snivat...
|
| |
shit
Od: shit
|
Pridané:
1.5.2007 1:34
more mne ani stranky poriadne neotvara, ked taham ta ide 2 kilo a ked odmeram na dsl ta mi vyhodi 8 kbps...pekne co..a za to cvakam 5 kil mesacne
|
| |
kiikino
Od: kiikino
|
Pridané:
1.5.2007 8:02
ja som na tom podobne
|
| |
Laco
Od: Laco
|
Pridané:
1.5.2007 7:54
Je to hanba že z krajín EU sme na chvoste v pripojení domácností na Internet a nemyslím si že všetci Slováci len pijú a fajčia. Taký Angličan sa ide ožrať, fajčí možno ani nerobí ale 4 MB má za pár šupov. Nemyslím si že by sme sa teraz mali všetci oberať o tých pár pív mesačne len aby sme mali ten predražený DSL. Je to hanba vlády ktorú sme si zvolili.
|
| |
obraz
Od: obraz
|
Pridané:
1.5.2007 10:54
Velmi pekne si to povedal! Chlapici, co sa vyssie vyjadruju na temu 'nefajci', 'nepi', 'menej jedz' a podobne, stratili dostojnost :(
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
1.5.2007 9:23
internet je u nas predrazeny. ja ma 128kb/128kb
|
| |
steve
Od: steve
|
Pridané:
1.5.2007 10:56
INET a cena je u nás v pohode si myslím,len s tou prácou a platmi je to horšie a velmi to záleží od lokalít.Keby som tu DSL nezdielal,tiež by tu malo ludkov malo NET ale vravím,kto velmi chce za 1000-ku má teraz DSL (1536/256)a bez TLF a FLAT,kto si vie to zdielať,tak v pohodke za 200-ky aj keď sú piati a sú vysmiaty.Kto nie,no nadáva.Dakedy sa zarábalo 3000Sk a za Dial-UP 44Kbit/s..boli účty 1500Sk a dakedy aj viac..dnes si to ano nikto nevie predstaviť.Proste je to ako s platmi...dakde sa zarába viac,dakde menej a keď nechcem NET za toloko peňazí tak neberem,keď nechcem pracu za tolko peňazí neberem.Keď však NET alebo pracu nutne potrebujem,je jedno čo stojí..alebo za pracu kolko peňazí dostanem.Socík sme nechceli,že každému rovnako tak sa teraz netreba nad týmto vzrušovať.
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
1.5.2007 11:25
Neviem ci si viete predstavit ked pocet uzivatelov stupne narazovo o niekolko milionov. A ked zacnu seci stahovat kktiny tak to zahlti secky DNSka a vsetky uzly, potom padne cely internet a budeme v dobe kamennej
|
| |
ado21
Od: ado21
|
Pridané:
1.5.2007 11:29
Pravdupovediac, obdivujem tych ludi co sa tu snazia o nejaky normalny prispevok. Lebo fakt skoro kazdy sa alebo chvali, alebo nadava alebo chce flamewar. Akoze to mi pripada ako nezmyselne ohovaranie v krcme ale nic pre to neurobia. A zo skusenosti viem, ze netreba ani vela a pohnu sa lady. Ale chyba je v ludoch... Druhu pravdu povediac, bol som zhrozeny a v s soku, ak som sa dozvedel, ze kolko na Slovensku zaraba vacsina ludi. Ale vacsina fakt mina na alkohol a urcite nie prospesne a zdrave veci. A furt je vsade nafajcene atd... Ale uz ludi nelutujem, lebo som zistil, ze kto chce, tak nema ziaden problem si zarobit. Staci iba chciet a nieco preto urobit.
|
| |
ado21
Od: ado21
|
Pridané:
1.5.2007 11:31
A co sa tyka internetu, tak ho potrebujem, zarobim a kludne spokojne platim za neho nieco malo cez 1000,- . Ale nestazujem sa vobec. Ja sa iba stazujem ze nikto nema cas a ze ludia su hlupy. Ale co sa tyka seba, tak nic. Akoto uz uz niekto podla mna spravne poznamenal, je to o prioritach. Ludom chyba stastie. Lebo stale myslime na to, co nemame. Ale kedy myslime a tesime sa z toho, co mame???
Ale fakt, malo kto vyuziva internet pre rozvoj niecoho...
|
| |
hhh
Od: hhh
|
Pridané:
1.5.2007 12:19
ja net vyuzivam pre rozvoj sexualnych schopnosti tvojej mamy
|
| |
ado21
Od: ado21
|
Pridané:
1.5.2007 13:04
lol
|
| |
apofiSS
Od: apofiSS
|
Pridané:
1.5.2007 14:12
Ty kar hlupy....
|
| |
dedo mraz
Od: dedo mraz
|
Pridané:
1.5.2007 16:00
čistý tupec
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
1.5.2007 18:03
ale vtipny ^^
|
| |
apofiSS
Od: apofiSS
|
Pridané:
1.5.2007 22:03
Toto je vtipne???
Akurat je vidiet aky je to zaostaly kripl...
|
| |
tonic747
Od: tonic747
|
Pridané:
1.5.2007 12:24
16Mbit - 540,- mes :)
|
| |
hah
Od: hah
|
Pridané:
1.5.2007 12:34
Ja net nemam...ja pisem postovym holubom
|
| |
PATIC
Od: PATIC
|
Pridané:
1.5.2007 22:52
No 2Mb/s hádam im to bude stačiť, ked to moze stačiť aj slovákom. Len či si vlastne uvedomuju čo je to vobec Megabajt?
|
| |
Anonym
Od: Anonym
|
Pridané:
2.5.2007 0:10
Tu každý píše že má neviem koľko Mbit/s ale nikto nepíše že od koho má . Prečo nepíšete aj toto aby mal aj iný toľko Mbit/s . Ja mám na zmluve 1 Mbit/s ale ešte nikdy mi nešiel za toľko , dokonca mi ide len okolo 300 - 400 kbit/s a večer ani toľko . A keď to poviem poskitovateľovi povie mi že "agragácia" . A mám Wi-fi . DSL nemôžem pripojiť lebo není .
Na toto mi píšte dačo . Toto je internet na Slovensku .
|
| |
tomtom
Od: tomtom
|
Pridané:
2.5.2007 7:34
ja mam 4096/4096 za 250 unlimited optika, nepijem a nefajcim
|
| |
Snivaj
Od: Snivaj
|
Pridané:
2.5.2007 11:14
Snivaj sladko snivaj :D:D
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
2.5.2007 11:08
heh ked tu toto citam......hmm sa cudujem ze tu to vobec existuje......
|
| |
DjLuky-Sk
Od: DjLuky-Sk
|
Pridané:
3.5.2007 9:13
haha ja mam 32kb/s za 800sk mesacne :D:D:D
|
| |
styren
Od: styren
|
Pridané:
4.5.2007 4:18
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 29158.8 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 3644.9 KB/sec (Kilobytov za sekundu). a to za 357 Sk od WWW.RUP.SK
|