| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
:-)
Od: :-)
|
Pridané:
30.4.2007 9:42
u nas vo firme su nedostupne stale
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
30.4.2007 14:05
A máte internet?
|
| |
rch
Od: rch
|
Pridané:
30.4.2007 22:58
Je to dosť dobré auto, za tú cenu neporovnateľné. Vo výbave (strednej a viac) máš všetko, čo Ti napadne. Bezpečnosť je nadpriemerná, robustná karoséria, miesta na nohy v zadu viac než v Oktávke, kufor väčší než Fabia Combi a motor (1.6 benzín) ťahá jak sviňa :)
Budú lacné diely určite a poistka sa tiež dá.
Určite to zváž, ak sa chystáš. Neoľutuješ ;)
PS: Ale nedávaj si parkovacie senzory, vyzerajú hrozne :D Ja nemám.
|
| |
debian
Od: debian
|
Pridané:
30.4.2007 11:24
tak tento vypadok som zaznamenal a nemilo ma prekvapil :(
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.4.2007 19:52
OMG.... heh tak to je huse, z tvojho komentu som sa vlal 5 min od smiechu..
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
1.5.2007 0:24
Ja zas z tvojho :D
|
| |
vysyus
Od: vysyus
|
Pridané:
30.4.2007 11:37
Tiez ma to zaskocilo. Nakonfiguroval som si homepage nanovo, ale o par hodin sa mi vratila staro-nova.
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
30.4.2007 12:54
Tiez som uz zacal nadavat ze preco mi vsetko zmizlo. Nastastie to nabehlo. Ale nemam si na co stazovat, s Google produktami som nadmieru spokojny - a navyse su zadarmo.
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
30.4.2007 13:50
Tu houmpejdž nepouzivam ale gmail ano. a vzivote som nepostrehol vypadok. jedine ze sa mi nenacital padol na loadingu.
|
| |
Hmm
Od: Hmm
|
Pridané:
30.4.2007 14:14
No mne to spadlo tez , nastastie som s tym ratal kedze google vopred oznamilo udrzbu (aj ked len kalendara ale kedze vypadli viacere sluzby naco oznamovali cervene tabulky), a nenakonfiguroval som ju nanovo a na druhy den bola spat. Stacilo si precitat oznam ;)
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
30.4.2007 14:53
na co ju vyuzivate? lebo ja v zatial nenachadzam vyuzitelnost, aspon pre mna... modul s RSS mi obcas blbne, Picasa Web Albums neide absolutne vobec, kalendar nepouzivam a ine som zatial nenasiel pre mna zaujimave nic
|
| |
Hmm
Od: Hmm
|
Pridané:
30.4.2007 15:17
notebook (spolu s FF pluginom), mail, reader, bookmarks,calendar (skvela vec a zadara notifikacie SMS a zosuladenie s mobilom super) , google groups topics , a kopu inych nie google modulov ;)
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
30.4.2007 22:48
Ja tam mam RSS citacky (Slim RSS Reader) na DSL.sk a Medialne.sk (SME: Veda mi tam blbne a hadze to tam nieco ine) a dalej Gmail, fazu mesiaca, najnovsieho Garfielda :-P a "Today in History".
|
| |
MMo
Od: MMo
|
Pridané:
2.5.2007 1:59
teda neviem co ti nejde ... minimalne PicasaWeb ide bez problemov, tak isto aj kalendar ...
|
| |
jony555
Od: jony555
|
Pridané:
30.4.2007 18:43
no práve preto sa vaša firma nevolá "Google..." :-)))))
|