| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
casual
Od: casual
|
Pridané:
29.4.2007 13:03
tak toto je este vacsia pixovina jak ta bicyklujuca mys.
|
| |
trud
Od: trud
|
Pridané:
29.4.2007 23:40
to este len bude pixovina ked ho zacnu este drazit na ebay :D
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
29.4.2007 13:22
ake su to tie unikatne navsetvy a IP adresy?
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
30.4.2007 2:04
ak nejaky cheesefetishista bude na stranku chodit 500x denne tak ho pocita len raz.. unikatne IP..
|
| |
Tomas
Od: Tomas
|
Pridané:
29.4.2007 13:33
unikatna navsteva ze pocita len jednu navstevu z 1 IP adresy:)
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
29.4.2007 13:38
to je jak kukat schnuut farbu... :)
|
| |
NEmeSIS
Od: NEmeSIS
|
Pridané:
29.4.2007 16:52
Tak toto ma pekne pobavilo:)
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
29.4.2007 13:38
inac som pocul ze najlepsia cast je ked ten blok prevracaju.
|
| |
ehm
Od: ehm
|
Pridané:
29.4.2007 13:47
pocita to len zobrazenia a nie IP.. ved to vyskusajte takze dohromady to mozno pozrelo par stovak tisic ludi
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
29.4.2007 13:51
sak to mas v tom clanku napisane... :) necital si?
|
| |
mino
Od: mino
|
Pridané:
29.4.2007 14:18
nie, toto som nemal vidiet!
ta stranka je strasny zrut casu, mal by som sa ucit na skusky a miesto toho cumim cely den na syr ...
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
29.4.2007 14:45
odporucam dat defragmenovat disk a cumet a zrat syr :)
|
| |
gigalol
Od: gigalol
|
Pridané:
29.4.2007 17:27
akoze sry ale vacsiu kokotinu som uz davno nevidel
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
29.4.2007 17:51
odpustam :)
|
| |
gigalol
Od: gigalol
|
Pridané:
29.4.2007 18:42
ok dik :D, tak ale akoze podla mna je to riadna capina
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
29.4.2007 20:53
A čo tá myš? To si nevidel?
|
| |
gigalol
Od: gigalol
|
Pridané:
29.4.2007 22:13
a tak mys je aspon haluzna, ale ved toto je tri mesiace uplne bez pohnutia kus syra, cant beat it
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
30.4.2007 1:56
A o pár mesiacov nejaké dégé zatentuje človeka, potom k mŕtvole dá webkameru a my budeme čumieť, ako "zreje".
|
| |
džumo
Od: džumo
|
Pridané:
29.4.2007 18:31
kazdy kto kukel na syr a reagoval na tuto spravu je idiot - cize aj ja !!!
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
30.4.2007 1:57
Iba ty.
|
| |
fero
Od: fero
|
Pridané:
29.4.2007 19:20
podla mna to moze byt kludne obrazok a ne video
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
29.4.2007 19:48
ked si myslite ze ludia su v zhone a na hovadiny na internete nemaju cas pozrite si toto: http://www.youtube.com/watch?v=dMH0bHeiRNg
http://www.youtube.com/watch?v=dMH0bHeiRNg
http://www.youtube.com/watch?v=dMH0bHeiRNg
vsimnite si kolko videni to ma
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
29.4.2007 22:51
ked to postujes vsade mozne sa necudujem :D a este k tomu 3 krat v jednom prispevku
|
| |
sme
Od: sme
|
Pridané:
29.4.2007 22:24
Wau...niekto cital portal sme.sk :))))
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
29.4.2007 22:50
no, sa ani necudujem tolkej navstevnosti ked sa o tom takto pise... by ma zaujimalo kolko desiatok ci stovak cumilov tam priviedla redakcia dsl.sk :D
|
| |
phillipez
Od: phillipez
|
Pridané:
30.4.2007 0:01
dsl? digitalny svet pod lupou?!! dpc a toto su co za clanky? to jako sa na svete nic ineho nedeje? clanok jak pod ma je*at
|
| |
nahodou
Od: nahodou
|
Pridané:
30.4.2007 0:09
ten televizor je super..... a pohlad na ten syr posobi velmi upokojujuco.... dajte si aj vy doma webku ku kvetinacu alebo akvarku a vysielajte ta het..... no coo
|
| |
wreselfiste
Od: wreselfiste
|
Pridané:
30.4.2007 4:32
Ěíĺĺ íđâŕčňń˙ âŕî ôîđěó!
ęđŕńčâî! ňŕę äĺđćŕü!!!
.....
5+
Ŕ âîň âŕě âĺńĺëűé ńďčńî÷ĺę ńëîâ:
áŕé ÷ĺŕď ďîđí
őó˙ăđŕ
áóř ôŕęĺä áŕé ďóňčí
ńóăŕëčń
ďîđí âčç áčă ňčňń
|
| |
analfuckerbig
Od: analfuckerbig
|
Pridané:
30.4.2007 5:01
Hello
It is realy shock site <a href=http://dtmurl.com/a7g>monster cock anal</a> :)
|
| |
ceranti
Od: ceranti
|
Pridané:
30.4.2007 5:27
sex amateur hardcore, FREE SEX VIDEOS, free sex pictures, free porn links
free sex amateur hardcore movie <a href=http://amateus.thefreebizhost.com> DOOWNLOAD</a>
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
1.5.2007 21:15
vazne na zamyslenie s tym syrom to je chore niektorych prispevky o snimani dalsich zrejucich alebo rozkladajucich sa objektoch su trefne inak vsimli ste si ze sa vam autor prisposobil a nenapisal po anglicky chedar ale cedar s makcenom nad c ale pochvalit ho na to vas tu nie je ani jeden len kritizovat tak ja ho teda chvalim za nas vsetkych ze vacsinu neprovokuje aspon v tomto clanku bude mier hh
|