| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
27.4.2007 9:43
to len dokazuje že komunita uživatelov linuxu a OS X nadalej rastie na ukor windowsackej platformy. Microsoft by mal prehodnotit svoju politiku
|
| |
michal_ka
Od: michal_ka
|
Pridané:
27.4.2007 9:58
jasne, hlavne ze tie Macky ludia kupuju kvoli tomu ze na nich pojde aj Windows, tak kto sa prisposobuje komu?
|
| |
mnam
Od: mnam
|
Pridané:
27.4.2007 10:15
kto sa komu prisposobuje? tak trocha mas pravdu ale preco dotycny kupuju prave tuto platformu a nie klasicke PC? neviem cenove porovnanie tak to tu nebudem rozmazavat tak velmy...
|
| |
super
Od: super
|
Pridané:
27.4.2007 10:39
pretoze amici okrem macu "nic" nepoznaju a lepsi a vykonnejsi pc si samy skladat nebudu(samozrejme lacnejsi pri rovnakom vykone). tak si kupia komplet riesenie nech maju po starostiach.
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
27.4.2007 11:05
1 517 000 pocitacov za 3 mesiace..t.j. 6 068 000 za rok..uz len to porovnat c celkovym poctom predanych pocitacov celosvetovo a.. :)
|
| |
graffoo
Od: graffoo
|
Pridané:
27.4.2007 11:14
jaky si ty vzdelany moooooj. to ze si videl mac v kazdom americkom filme neznamena ze ich pouzivaju vsetci americania... sa pozri ake percento notasov zaberaju macy ;)
|
| |
Krayzie
Od: Krayzie
|
Pridané:
27.4.2007 11:18
Tym by som si nebol az taky isty. Velkou vyhodou MACu je, ze OS je maximalne vyladeny na jeden HW a tym je vykon toho isteho HW pri MAC OS ovela vyssi oproti WIN. Sam som zastanca WIN, prip. LINUX, lebo MAC OS je az prilis uzavrety (co je jeho vyhodou = lepsia spolupraca HW s SW a zaroven aj nevyhodou), ale zasadne ho neodsudzujem a v pripade, ze by som robil grafiku alebo video, tak urcite si zakupim MAC.
|
| |
pjotor
Od: pjotor
|
Pridané:
27.4.2007 11:51
suhlasim kupil som si MacBook asi pred tyzdnom a co do vyladenosti sa to s Win/Lin neda ani porovnat spustanie a praca v OS X je ovela rychlejsia aj ked notebook ma len 512 MB RAM bezi rychlejsie ako na notebooku s priblizne rovnakymi parametrami a 1,5 GB RAM je to sila OS X a Apple HW
|
| |
m6r3k
Od: m6r3k
|
Pridané:
27.4.2007 16:00
v linuxe si mozes vyladit toho na kasu presne aby os padol na pc ako rit na serbel
|
| |
smejd
Od: smejd
|
Pridané:
28.4.2007 2:40
hovadina,OS X je zlatanina vykradnuta omnoho horsia ako win a unix ani nevravim, no a ako presli apple na intel tak na grafiku ti je apple tak nahovno lebo tam bezi len emulacia PowerPC procesorru tak 5x pomalsia ako stare macy robene na grafiku, ked si poriadne poskladas vlasny komp s vistou tak mas 5x lepsi PC na grafiku, jedina vyhoda OS X je ze je precackany ako vista a totalne looser friendly pre tupych amikov
|
| |
Martin
Od: Martin
|
Pridané:
28.4.2007 15:33
Kolko mas rokov? 14-15? Lebo ten tvoj prispevok tak vyzera. Mac si videl akurat tak na obrazku, vsak?
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
28.4.2007 21:12
Nahodou ma uplnu pravdu. Macy uz nie su ani zdaleka, co mozno kedysi byvali. Mam to "stastie" pracovat aj na Macu za 100 tisic a je 2 a polnasobne pomalsi ako PC kupovany v tom istom tyzdni za cca 40 tisic (merane podla robenia PDF suboru z PostScriptu).
|
| |
Ivan
Od: Ivan
|
Pridané:
10.5.2007 8:10
Tak si kreten a nevies robit
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
28.4.2007 8:04
michal_ka oni nekupuju macky ale macy, mačky sa kupuju na inych miestach
|
| |
rzr
Od: rzr
|
Pridané:
27.4.2007 14:20
skoda len ze 0+36% je stale 0 :P
|
| |
High Master
Od: High Master
|
Pridané:
27.4.2007 15:01
hoci je pravda ze vo vychodnej europe je mac malo rozsireny myslim ze hovori tze 0 je trochu prehnane
obzvlast ked vezmes do uvahy kolko Macov je v celej severnej amerike
|
| |
Robo
Od: Robo
|
Pridané:
27.4.2007 10:19
zisk tvori iba 14 percent z obratu? dost malo...
Vie niekto ako je to v pripade MS?
|
| |
dex
Od: dex
|
Pridané:
27.4.2007 16:59
A ešte porastie... dúfam... v máji. :)
|
| |
smejd
Od: smejd
|
Pridané:
28.4.2007 2:41
budes lutovat :P, ver mi
|
| |
dex
Od: dex
|
Pridané:
28.4.2007 10:24
To ťažko! :D
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
28.4.2007 14:15
vsak ak ti stacia vsetky iPicoviny tak is ok ak si das na to win/lin tak ti to moze byt jedno aky comp si kupujes
|
| |
Pepo
Od: Pepo
|
Pridané:
28.4.2007 20:05
Maci su dobre pocitace, ale ak by v apple neboli nenazrani a nedavali na ne prirazku 10 000 sk za znacku a 10 000 sk za prestiz tak by ih podiel nemusel narast o 36% ale o 72%
|
| |
ddd
Od: ddd
|
Pridané:
29.4.2007 16:13
Skus si zobrat napr Thinkpad v tej istej cenovej kategorii ako napr MacBook a porovnaj parametre. Zistis ze ta cena/vykon je taka ista ako aj pri inych notebookoch. Pri Thinkpadoch som este nepocul ze by si davali prirazku za znacku alebo za prestiz.
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
28.4.2007 22:30
ipod video dobra k_kotina uz si skrabu hlavy a rozmyslaju ako tam vrypnut wifi ako je to u ms zune nic v zlom ale jablka sa dost opicia u mna je to jedno mne ipod ani zune nedominuje vid archos 604 a z pc ma u mna prve miesto to co si kupim a poskladam sam z coho vyplyva jednoznacne win ako okamzite os alebo ten linux ale az po nonstop tyzdni mizerneho doladovania ovladacov hh a nechapem politiku jablka za tie ich ceny ma clovek skutocne namakanejsi hardware v pc a tiez je to vyrazne poznat pokial nepouzivate tu sku_venu vistu
|
| |
Ivan
Od: Ivan
|
Pridané:
10.5.2007 8:14
Raz to pochopis. Nezabudaj ze v tom mas aj OS. A na nom nerobia kreteni progosi.V Apple eni demokracia ale tvrdi despotizmus.A je to dobre.Len si zober ze bude tyzden bez sefa...ako budes robit
|