| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
27.4.2007 9:41
takže pikačuovi a spol. sa dari viac ako Viste :(
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
27.4.2007 9:47
Hmm, zaujimave IT spravy v poslednom case (bicyklujuca mys, pokemoni)... ;-)
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
27.4.2007 23:42
čo ty vies o pokémonoch magorko
|
| |
czx
Od: czx
|
Pridané:
27.4.2007 11:07
skvele cakam ze sa nieo objavi aj na PC
|
| |
crusty
Od: crusty
|
Pridané:
27.4.2007 14:31
haha to určite :) jedine cez emulátor..inak ja som hral Pokémon blue na GB a je to naozaj super RPG hra..prešiel som to celé asi 3x.. a vôbec to neni také stupídne a detinské ako ten **** seriál..
|
| |
watkoo
Od: watkoo
|
Pridané:
27.4.2007 14:51
chalan ty asi nemas co robit...
|
| |
crusty
Od: crusty
|
Pridané:
27.4.2007 15:19
to bolo ešte pekných pár rokov dozadu a ak ťa bavia RPG, myslím že po prekonaní počiatočnej averzie ťa bude baviť aj Pokémon ;)
|
| |
migmig
Od: migmig
|
Pridané:
27.4.2007 13:28
pikachu popichu napichu :)
|
| |
˝´¨˝˙`´°˛˘`°˛^ˇ
Od: ˝´¨˝˙`´°˛˘`°˛^ˇ
|
Pridané:
27.4.2007 16:31
v dnesnej dobe sa nenadava. Nikto uz nehovori ze si ako koko*, ale si ako pokemon takze tych koko*v je na svete dost :)
|
| |
evo
Od: evo
|
Pridané:
27.4.2007 23:59
super, zas budem mat zabavku na par dni :D
|
| |
Cimpokomoncak
Od: Cimpokomoncak
|
Pridané:
29.4.2007 20:49
Kupte si sveho cimpokomoncaka chceme mit svich cimpokomoncakov...
|