| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
25.4.2007 12:14
Hoci som zarytý Intelák, dúfam že AMD sa pozviecha. Nechcel by som totiž zažiť čas kedy bude jeden monopolny vyrobca CPU na trhu
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
25.4.2007 12:15
tak tak, plny suhlas
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
25.4.2007 12:47
Ja som zase zaryty AMDak, a dufam aj ja,lebo ak zacne vladnut iba intel, nevesti nic dobre co sa tyka cien,.
|
| |
max
Od: max
|
Pridané:
25.4.2007 15:32
Presne ako to takto dopadne tak uz asi bude toto moj posledny PC.
|
| |
poldo 23
Od: poldo 23
|
Pridané:
25.4.2007 20:07
Monopol nebude lebo Intel bude vyrabat vysokovykonne CPU pre narocnych uzivatelov a tych co to potrebuju k praci (grafici animatori ....) a AMD sa zacne este viac zameriavat na low endove CPU zo suepr nizkymi cenami
ale nebude z toho nic dobre lebo tym sa akurat pehlbi rozdiel medzi nimi a drahe CPUcka budu este drahsie a lacne budu este nekvalitnejsie a pomalsie
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
25.4.2007 22:49
Mal si si dat nick Nostradamus :) Ale co my vieme co bude zajtra, takze moze to byt ako vravis. Dufam ale ze sa mylis
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
26.4.2007 2:10
Vsak AMD nerobi vobec zle cipy, ale cpu netvori cely pocitac. Ak sa ti zdaju AMD nekvalitne a pomale, tak to si asi nemal viu.
Neviem kto sa preslavil fdiv bugom...
AMD sa praveze coraz viac zameriava na serverove CPU (to asi nejsu lowendove sunky, vsakze).
|
| |
xxxHando
Od: xxxHando
|
Pridané:
25.4.2007 12:19
jj Suhlas na plnej ciare
|
| |
Yxus
Od: Yxus
|
Pridané:
25.4.2007 12:48
no aby to neskoncilo tak, ze intel kupi amd...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
25.4.2007 12:57
a ATI s tym + este NVIDIU... a moje deti sa budu hrat na pocitadle lebo si to nebudem moct dovolit...
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
25.4.2007 20:02
Deti sa budu hrat tak ze jedno bude monitor, druhe klavesnica a tretie case. Problem vsak nastane ak ches mat deti len dve. Ak by si mal deti viac ako 8 tak zvysne mozu tvorit satelity repro systemu 7.1, najtlstejsie sa bude hrat na subwoofer.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
26.4.2007 19:58
:D heh
|
| |
marek
Od: marek
|
Pridané:
25.4.2007 13:44
a nakoniec ostane iba jedna znacka s nazvom WINTEL :)))))))))
xudaci nashe deti :)))
|
| |
Yxus
Od: Yxus
|
Pridané:
25.4.2007 15:21
:DDD
|
| |
Phoenix155
Od: Phoenix155
|
Pridané:
25.4.2007 15:32
jeeee to bolo supeeer ;))
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
25.4.2007 17:50
A nakoniec prerazi TESLA...:D
|
| |
peteer
Od: peteer
|
Pridané:
26.4.2007 14:35
NESOM ZARITI TESLAK ALE ,..
......... STARE TESLA ELEKTRONKY DO ZOSILOVACOV (´70)KT88,EL34
... SU NEDOSTATKOVYM TOVAROM, VELMI ZIADANI A NEDOSTUPNY.............
V AMERIKE SA IDU DOSRAT ZA ORIGOS ´70 TESLAMI(KERAMIKA)
|
| |
__KO__
Od: __KO__
|
Pridané:
25.4.2007 18:09
Stale drzim palce AMD. Nehovorim ze pokrok zo strany Intelu nie je dobry ale AMD by uz malo konecne uviest nejaku pecku. Lebo Intel si zacne dovolovat coraz viac a viac. A kto iny na to doplati ak nie my.
:-((((
|
| |
dts
Od: dts
|
Pridané:
25.4.2007 20:48
AMD zacinalo ako pobocka vytvorena INTELOM... mozno sa tam vrati..
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
25.4.2007 21:16
co ?????
|
| |
__KO__
Od: __KO__
|
Pridané:
25.4.2007 21:47
Nie je to az take presne. AMD zacalo v Europe. Kopirovali veci od intelu s 2-4 oneskorenim lebo podpisali zmluvu...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
26.4.2007 19:59
neviem odkial mast taku KKTINU...? ale nehadam sa ze to nemoze byt pravda.. ale svoje tvrdenie podloz..
|
| |
INTEL !!!
Od: INTEL !!!
|
Pridané:
25.4.2007 21:11
INTEL IS THE BEST !!!!!!!!!!!!!!!!!
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
25.4.2007 23:09
neviem ale ked som za posledne 2 roky pozeral cenniky a zostavy... a tak..
tak my pripadalo ze AMD ma aspon 50% ak nie 75% podiel na SVK..
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
27.4.2007 4:52
presne tak intel stvoril amd a ak chces podklady tak ich hladaj sam a docitas sa este viac zaujimavosti o tom aka je amd ku_va a vobec by som sa nestrachoval o monopolnosti intelu pretoze ceny mikroprocesorov nie su dane zasadne len
konkurenciou to by sme museli zit este v 60 rokoch dnesna technologia celkovo usmernuje ceny zo vsetkych stran a aj keby intel mohol svoje ceny zvysit urcite to neurobi pretoze by sa nemusel trhat o zisky s niekym kto ho v minulosti tak hrubo podrazil a ako som pisal bolo by este lepsie keby amd uz konecne zaniklo a zacala by vojna intel vs ibm a intel od toho daleko nema narozdiel od amd ktore jedinou odpovedou vydalo len 6000+ co si doma dokaze spravit kazdy
|
| |
casual
Od: casual
|
Pridané:
27.4.2007 7:19
ty kokot zanikni TY!!! a este predtym mi doma vyrob 27procakov 6000+ .... magor aj s tvojou materou.
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
27.4.2007 22:55
chudacik nepochopil si to kupis si slabsi model a taktnes ho vyssie hh len sa srajkaj ty tomu nepomozes amd nemalo existovat uz v 90 rokoch vies
|