| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
23.4.2007 13:13
tak vam treba....... :))))
|
| |
jaa
Od: jaa
|
Pridané:
23.4.2007 13:20
v noci mi je to jedno...spiiiim
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
23.4.2007 13:46
Nj, tvoj skvely poskytovatel internetu vypadky vopred neohlasuje, takze sa nemozes pripravit.
|
| |
ali.t
Od: ali.t
|
Pridané:
23.4.2007 20:23
no jo..a ten tvoj najsamlepsi provider ma az tak vybornu podporu, ze vlastny zamestnaci call centra nevedia co maju robit a radit...a ked sme uz pritom..dokedy ete budu zivit ten slavny kablik medeny nad pahrebou vyuseni a dokedy budu si za neho uctovat vyssie poplatky ako za to zle a nekvalitne chello ako tak rad pindas..a preto ten tvoj slavny provider ti neponukne za triple paly..ale to len to sproste UPC rtobi..no nech sa hanbia a nech "zije" t-com a nech ta dalej zdiera..sak ked si blby tak si plat viacej...
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
23.4.2007 20:46
V zivote som nepotreboval volat do call centra :))
|
| |
esa
Od: esa
|
Pridané:
25.4.2007 8:20
co to je call centruuuuuuuuuuuuuum?
|
| |
kernel
Od: kernel
|
Pridané:
24.4.2007 1:44
1. Ale však T-Com ponúka Triple-Play. nj, si trochu zaostalejši, čo sa týka IT.
2. Jasné, UPC je dobré. Ale načo, keď je to len v tej po****** Blave.
Nechápem prečo všetci provideri, kt. poskytujú poriadne pripojenie (optika, ...) sú len v Blave. Je tam už asi viac ako 10 poskytovatelou FTTH, a stále tam idú ďalší. Neoplatilo by sa poskytovatelom ísť skôr do miest ako Košice, Prešov, Poprad, ... kde nie sú (alebo je ich len pár) optické linky.
Však v tom momente by tisícky ludí hneď vymenilo svoj internet za nejakú optickú linku (Chello, Orange, Antik,...)
|
| |
ali.t
Od: ali.t
|
Pridané:
24.4.2007 23:15
no skus si kuknut cenu;)
|
| |
fero.horvath@pokec.sk
Od: fero.horvath@pokec.sk
|
Pridané:
26.4.2007 17:36
lebo si kar a tomu nerozumies v ba mas najvacsiu koncentraciu ludi co su ochotni za tu sluzbu platit keby ten provider dosiel do hornej dolnej takze tam kde byvas by si to kupil jeden mozno dvaja ludia co by mu nepohrylo ani pociatocne naklady na zavedenie takze sa nauc rozmyslat zlaty moj
|
| |
rfe
Od: rfe
|
Pridané:
24.4.2007 2:25
no chello ma tiez zaujimavy pristup k niektorym veciam... das si oficialne pripojenie pre 3 kompy a hadaj co dostanes? modem :o) switch aj dodatocne kable si mozes ist sam kupit... kvalitka nie? ;o)
|
| |
ali.t
Od: ali.t
|
Pridané:
24.4.2007 23:15
preto pouzivam vlastny router a platim iba za "jedno pripojenie";)
|
| |
seth62
Od: seth62
|
Pridané:
23.4.2007 13:41
Na to ze mam net od T-Comu uz 2 roky a je to druhy vypadok...celkom dobra statistika :-) Bravooo T-Com.
|
| |
yo3hi
Od: yo3hi
|
Pridané:
23.4.2007 13:56
vypadok bol aj s piatka na sobotu od 00.01 do 8.00
|
| |
yo3hi
Od: yo3hi
|
Pridané:
23.4.2007 13:56
sory z piatka
|
| |
rich
Od: rich
|
Pridané:
23.4.2007 15:49
tak tak, tiez som zistil, ked som v sobotu rano vstal. a je ze to len u mna.
|
| |
prd
Od: prd
|
Pridané:
23.4.2007 16:42
To nebol ani vypadok DSL. Ty co ostali pripojeni, alebo nevypli svoj router, tak im net isiel. Vypadol Overovaci server, takze sa nedalo prihlasit. ADSL samo o sebe bezalo. Ale ten overovaci server dost casto vypadava, az sa mi to zda cudne.
|
| |
Asta-killer
Od: Asta-killer
|
Pridané:
23.4.2007 22:50
mas pravdu, Authority server im pada casto...Ale ked som im volal, tak vzdy to na rovinu povedali a ospravedlnili sa.
|
| |
huhuhu
Od: huhuhu
|
Pridané:
23.4.2007 14:27
mne net nesiel ani v sobotu do 11:00
|
| |
kokoti
Od: kokoti
|
Pridané:
23.4.2007 14:42
pojebane DSL
|
| |
Phoenix155
Od: Phoenix155
|
Pridané:
23.4.2007 15:40
ach jaj zasa mudry prispevok...kolko mas rokov? alebo si sa naucil nove slovo?
|
| |
prrrd
Od: prrrd
|
Pridané:
23.4.2007 16:43
Ja by som to skor nazval "poplatane" DSL.
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
23.4.2007 14:48
Ved je to aj jedine, co je od nich dobre... A vypadky su malo, no ked sa podaria, su dlho... Rozlucil som sa s nimi (koli nezmyselnej cenovej politike - plat telefon atd hoci ho nepotrebujes)- sice je mi trochu luto downloadu "na plne pecky", no moj WiFi provider ho ma casto tiez a UP ma vacsinou dvakrat rychlejsi - za podstatne nizsiu cenu ...
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
23.4.2007 15:01
to by az take zle nebolo, radsej keby nam softwarovo neznizovali rychlosti. :-(
|
| |
Enduro3333
Od: Enduro3333
|
Pridané:
23.4.2007 15:41
T/com ma celkom slusny net.. len skoda ze neponukaju linky s vacsim uploadom...
|
| |
Luu
Od: Luu
|
Pridané:
23.4.2007 16:22
adsl od T-COM uz mam 2 roky a verte ci neverte este nikdy mi nevypadlo .Aspon vtedy ked som bol pripojebny .. Aj ked stoji trochu viac kvalita je perfektna .:Teraz my zvysili na 1536 kbps ale vzdy ked meram mam cez 1800 kbps ..tak ze veskera spokojnost s t-com ..A mozete pisat ze chelo je lepsie .Ked raz vo svojej lokalite chelo nemam ..Tak si ho nemam ako dat ..
|
| |
oakey
Od: oakey
|
Pridané:
24.4.2007 9:58
Pekne si to napisal. Mam ten isty problem, byvam v oblasti, kde ine pokrytie, ako DSL neni, cize ineho providera po kabli mat nemozem. A wifi nechcem, takze tiez mam obmedzene moznosti. Len na DSL ma mrzi jdna vec, tie ich uploady, su s moc male. Ved to sa neda ani poriadne uploadovat s tou 256kbps. Moc to skrtia, zaujmalo by ma preco...Chello ma vyhodu, ze si mozes priplatit za vyssi upload, nech to zavedie aj t-com a ja si rad zaplatim viac.
|
| |
Jan Kunder
Od: Jan Kunder
|
Pridané:
24.4.2007 15:17
> pripojebny
to zartujes, alebo je to ozaj preklep :)
V kazdom pripade, sebakritika sa ceni :-D
Ozaj s ADSL od ST mam dobre skusenosti. Ak si spravis monitoring, tak zistis, ze vypadkov je hodne viac, ale su kratkodobe a v noci a tak si to nevsimnes.
|
| |
Mikee
Od: Mikee
|
Pridané:
25.4.2007 23:30
Presne tak, mas uplnu pravdu. My co sme mimo dosah signalov inych providerov mame skratka smolu. Ale osobne si myslim, ze DSL s deklarovanou rychlostou 1536 kbps (u mna skutocna rychlost tiez okolo 1.8 MBpS) od T-Comu v neobmedzenej podobe casovej a datovej je kvlaitna sluzba a stoji za to ju mat. Ja som spokojny aj ked upload je iba 256 kbps. Hold neda sa vsetko, aspon nateraz. Pozeral som si moznosti aj od inych poskytovatelov, ale mozem zodpovedne povedat, ze tato sluzba od T-Comu je momentalne asi najlepsia na trhu v oblastiach s obmedzenym prijmom signalov.
|
| |
Tomino
Od: Tomino
|
Pridané:
23.4.2007 17:30
Ja sa obavam, ze budu upravovat tie rychlosti, ktorym to ide rychlejsie ako by malo, ako mne, furt si nameram pripojenie cez 2mb a mam mat 1536
|
| |
adamko
Od: adamko
|
Pridané:
23.4.2007 17:32
hmm kvalita prosiiim ta v japonsku a cine stahuju uz GB a vy tahate s DSl smiesnych 200 kbps tak to ej teda kvalitka a za taku cenu ... ja mam wifi taham 2 Mbit a platim o polku menej a padne mi to raz do mesiaca tak co je lepsie .. :D budte trochu kriticki
|
| |
Tomino
Od: Tomino
|
Pridané:
23.4.2007 17:33
Ked budes mat na wifi dynamicku IP tak sa potom ozvy
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
23.4.2007 19:47
neviem ako on, ale ja mam na wifi dynamicku IP :) WiMAX Telecom
|
| |
data
Od: data
|
Pridané:
24.4.2007 10:03
a zabudol si povedat, ze wimax ma iba datovo obmedzene programy, ziadne flat.
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
24.4.2007 18:01
spravne 5 GB na mesiac, cez vikendy download do osalenia
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
23.4.2007 23:59
Adamko v ríši divov.
|
| |
lalala
Od: lalala
|
Pridané:
23.4.2007 17:32
optika od pomaranca je lepsia ;)
|
| |
lalala
Od: lalala
|
Pridané:
23.4.2007 17:33
pardon NAJlepsia
|
| |
adamko
Od: adamko
|
Pridané:
23.4.2007 17:35
hej dynamicka IP je dobra ale obetovat stahovanie 2 mbit za 200 kbps tak to urcite nie ... a co ty vies za chvilu mozno uz aj wifi bude mat dnyamicku IP :D :P
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
23.4.2007 19:34
chlapce, ty si asi trubik... co ma pridelovanie ipcky spolocne s wifi? ja pridelujem na svojej sieti vsetko dynamicky s overenim mien a hesiel... nejde o wifi, ide o sietovu technologiu a topologiu... ale to su pre teba asi len dalsie nove cudzie slova... milujem ZNALCOV...
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
23.4.2007 19:49
adam v skole nesedel...
|
| |
trosku odveci
Od: trosku odveci
|
Pridané:
23.4.2007 17:52
mam mat 1536kbps v poho mi to po vecsine bezi a dnes uz od rana taha 9kbps....chapete??? 9?!!! jezis to vie nasrat...
|
| |
__KO__
Od: __KO__
|
Pridané:
23.4.2007 19:54
Mne to taha stale na 10-50 kb/s Chapes??? Stahujem vzdy 1-6kB/s ak my vobec zapne a ty sa stazujes??? Teraz sa mozes stazovat. To vie zas nasrat mna. Nie zeby si bol s tym co mas ale chcel by si viac. Po*e*a*y Orange...
|
| |
trosku odveci2
Od: trosku odveci2
|
Pridané:
23.4.2007 20:09
mam mat tiez 1536 a ide mi to tak ako tebe dpc. dnes prvykrat, nechapem.
|
| |
SKA
Od: SKA
|
Pridané:
23.4.2007 22:12
nieje to nahodou sposobene zavedenim FAIR POLICY?
Mne to spravil SLOVANET a to po preneseni 15GB mi
znizia rychlost na 23kb/s. Hroza. Som zrusil zmluvu.
|
| |
???
Od: ???
|
Pridané:
23.4.2007 23:19
Sa ti podarilo zrusit zmluvu pocas viazanosti? Ak ano, podel sa s nami ako sa ti to podarilo.
|
| |
SKA
Od: SKA
|
Pridané:
24.4.2007 17:20
Ja som nemal ziadnu viazanost. Napisal
som ziadost, poslal emailom a do 2 dni
mi prisla odpoved, ze suhlasia.
|
| |
lolo_man
Od: lolo_man
|
Pridané:
23.4.2007 21:19
pmg ludia .... T-COmu som verny nieco cez dva roky a nikdy mi nepadlo ale to myslim naozaj. . . platim kolo 750SK som uplne datovo aj casovo neobmedzeny ... ryxlost vzdy nieco nad 2100kbps.... len ten upload by mohli zvysit . . . . T-Com 4ever.... moj nazor. . . .
|
| |
nox
Od: nox
|
Pridané:
23.4.2007 22:04
tak tak ,moj nazor tiez
|
| |
:O%
Od: :O%
|
Pridané:
24.4.2007 11:44
ja som zo zapadakova (trevisovˇ) porvider je anitk, mam rychlosť 7,5 Mbit!!, fup je 5 gb na dva dni tak ticho :D
|
| |
adkula
Od: adkula
|
Pridané:
24.4.2007 20:19
tak to by som povedal ze je somarina lebo naco ti je taka rychlost ked stiahnes menej ako ja na dsl flat od t-com hoc ti tych 2.5 G co mas na den stiahne rychlejsie tak potom uz sam smolu , zavisi ale od toho ako net vyuzivas ze ci ti ide o to stiahnut nieco velke a rychlo alebo stiahnut toho vela velkeho
|
| |
qentin
Od: qentin
|
Pridané:
24.4.2007 9:14
Kolko ludi tolko chuti.... Osobne mam T-com nepada to casto, ale stane sa. No ale pokazi sa aj Jaguar tak co? myslim, ze kazdy z Vas by v pohode zobral net od Orange 30/15 Gbit, len by ma zaujimalo co by ste robili s tym FUP 100 GB co tam zavesili. Mat taku linku, tak ma vypnu za 2 dni, uploadnut 100 Gb s takou linkou je malina a asi viete o com hovorim. Otazka by potom znela, ci niesom vac omedzeny ako teraz....No tuto uvahu uz necham na kazdeho zvlast.
|
| |
Lsnuker
Od: Lsnuker
|
Pridané:
24.4.2007 12:09
vypadol len login server.
blah cize kto nerestartoval router tomu slo v pohode
|
| |
morgun
Od: morgun
|
Pridané:
24.4.2007 12:23
ako je to so zrychlovanim chella? lebo aj to ma teraz problemy a AK rapidne nezdvihnu rychlost tak prejdem ku konkurencii telka ma pri nich uz nedrzi, tak im, ako snad mnohi, dam zbohom!!!
|
| |
nextra?
Od: nextra?
|
Pridané:
24.4.2007 13:45
mam 1500 od nextry a ide to vzdy nad 1700 a zadny vypadok i ked ho mam len polroka ale zatal nic ...
|
| |
Jan Kunder
Od: Jan Kunder
|
Pridané:
24.4.2007 15:17
Ozaj s ADSL od ST mam dobre skusenosti. Ak si spravis monitoring, tak zistis, ze vypadkov je hodne viac, ale su kratkodobe a v noci a tak si to nevsimnes.
BTW: ST dava maximum cca 120% podpisanej rychlosti a ked je od nich vsetko, tak malokedy idu pod 85% slub. rychlosti.
Zvacsa vacsie flat programy v lok. PP, PO, KE.
UPC:: Tym to ide na 70 az 90% slubovanej rychlosti. Okrem toho vypadky su zvacsa v noci za rok 7*(2az5) hodin - bohuzial, aj ked su planovane, neoznamia to. Technici z hotline vsak maju slusny pristup k online monitoringu, takze sa (na rozdiel od ST) aspon clovek dozvie, preco to nejde a kedy to zhruba pojde.
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
24.4.2007 23:34
Stará Ľubovňa - zaznamenaný prvý 15 minútový výpadok ...
|