| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
doktor
Od: doktor
|
Pridané:
19.4.2007 19:56
na nom by sa instalovalo oper a oper
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
19.4.2007 20:57
kopal by som ťa do hlavy, ale zver nebijem.
|
| |
czx
Od: czx
|
Pridané:
19.4.2007 22:27
lol
|
| |
brano
Od: brano
|
Pridané:
20.4.2007 15:55
Skapem!!! ;-))
|
| |
quix
Od: quix
|
Pridané:
20.4.2007 23:34
LMAO toto bolo dobre :D
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
19.4.2007 19:56
customizované riešenie ?
si z tej slovenčiny robíte <> ?
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
19.4.2007 20:31
yeah, to je moc... :(
co tak "upravit", "prisposobit"?
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
19.4.2007 22:54
alebo skor "zákaznícke riešenie" alebo "riešenie na zákazku" ...
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
20.4.2007 1:13
podla mna najpresnejsie je "riesenie na mieru". takze sa radsej priklanam ku customizovat... :)
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
20.4.2007 19:32
nefuckuj sa do toho ked sam speakujes "yeah", moron .)
|
| |
dionyz
Od: dionyz
|
Pridané:
20.4.2007 8:42
do slovenciny sa prebera stale viac a viac slov tak nechapem preco by toto nemalo byt dalsie z nich:-P
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
20.4.2007 17:59
lebo Slota sa najebe
|
| |
rch
Od: rch
|
Pridané:
20.4.2007 18:52
Toto je najhoršie, čo som a tomto serveri doteraz videl. Lenivosť nadovšetko.
Keď chcem customizovať, idem na americky server. Keď chcem customisovať, idem na Britsky.
ALE NIE NA .SK !!!
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
19.4.2007 19:59
robite z toho riadnu vedu, presa len na jednej pätine z jeho PC je linux nie na každom.
Inak klobuk dolu pred hardvérovým vybavením pána Della :) Dokopy ma skoro 20 GB RAM :)
|
| |
m.es
Od: m.es
|
Pridané:
19.4.2007 20:00
Vidno, ze clovek,ktory pisal tento clanok,je zaujaty na Linix, niezeby natom bolo nieco zle.Ale Vista je tam v pravahe, a aj tak pisal o Linuxe. :)
|
| |
m.es
Od: m.es
|
Pridané:
19.4.2007 20:05
Linux heh, ... sorry all.
|
| |
ivan+
Od: ivan+
|
Pridané:
19.4.2007 20:17
Este ze si sa ospravedlnil, linixaci by ta mohli nenavidiet.
|
| |
m.es
Od: m.es
|
Pridané:
19.4.2007 20:49
No nie, ale vazne, sak si precitaj ten clanok este raz :)
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
19.4.2007 21:34
a ze 7 ubuntu, hlavne ze dnes vysiel.
|
| |
graffoo
Od: graffoo
|
Pridané:
20.4.2007 9:13
hlavne ze ja ho uz pouzivam vyse mesiaca - hovori ti nieco testovacia verzia?
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
19.4.2007 23:39
myslis lunetix? ten operativny system, ci ako sa tomu nadava? ;-)
ale nie, pisu, pretoze to je novy trend.
miliardova cina si kupila slavnu vistu az 244 krat. Hej, sice to tam predavaju za dolar, ale aspon je to signal, ze ten OS je predrazeny. A ver mi ze v shangaji maju ludia prachy, priemerny plat tam je 80 litrov.
|
| |
quix
Od: quix
|
Pridané:
20.4.2007 23:36
ty si zas z jaskyne vylezeny co ty widlak. neregistrujes nic o tom ze dell bude instalovat ubuntu na svoje stroje ze? a od kedy je hlista v prevahe?
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
19.4.2007 20:07
mna by zajimalo co hrava. taky prachac a ze hry? to som si doteraz nemylel. Mozno davaju s Billom Gatesom a inyymi T-pkami po nete WARA! vytvaraju dasta alebo vypinaju friiza, a hadzu nady? ci uz sa terminologia zmenila???
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
19.4.2007 20:24
Jednoznacne Internetove Piky, Internetovu Damu, Internetove Srdcia a Internetove Reversi :D
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
19.4.2007 20:56
:D to znamená, že každá hra mu spotrebuje 1GB Ram. Na tom cestovnom notebooku však nespustí dve hry naraz :(
|
| |
hej
Od: hej
|
Pridané:
19.4.2007 21:01
na reversi mi nesahaj jedina good hra co ma windows
|
| |
lolo
Od: lolo
|
Pridané:
19.4.2007 22:51
Hra WoW a vraj je dost dobry.
|
| |
marek
Od: marek
|
Pridané:
19.4.2007 21:51
pekne hnusny hardware...Dell ani za svet
|
| |
morika
Od: morika
|
Pridané:
19.4.2007 21:52
Hej, vy slovac sprosta! Preco tu nieje clanok o tom ze moj branko ma tiez super pocitac?? Taky kto nema nik na slovensku a je pravy??
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
19.4.2007 22:04
Cau Monsterova :P
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
19.4.2007 22:20
Hoj Nor ho detvo nôjho rodu.
|
| |
girus
Od: girus
|
Pridané:
19.4.2007 22:05
co je to vysokokapacitnú 68 Wh batériu? mozte mi to prelozit do mAh...
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
19.4.2007 22:22
Pri 11 V to môže byť cca 6180 mAh, čo je slušné :D
|
| |
Marcel
Od: Marcel
|
Pridané:
19.4.2007 22:36
To nevie ani sam autor :-)
Len nieco prelozil a este k tomu zle, ale ked sa dozvies, daj aj na ostatnym vediet.
Mozno chodi na autobateriu :-)
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
20.4.2007 1:24
osviez si najskor fyziku alebo hlavu... :) plati aj k predchadzajucemu prispevku. praveze celkova kapacita baterie by sa mala vyjadrovat vo Wh.
cas behu potom dostanes ako kapacita / spotreba vo W
pre ten predchadzajuci prispevok, prave naopak, napatim to treba podelit, aby si dostal "kapacitu" v Ah/mAh
ono je to tak opticky zvycajne jedno, lebo napatie zvycajne byva nieco nad 10, respektive 10.8
|
| |
Kiwi
Od: Kiwi
|
Pridané:
19.4.2007 22:40
Si pozrite jake maju masiny
ti, co pocitaju Boinc, napr.
na jednom som videl 30 GB ramky :)
A maju AMD FX alebo Xeony :)
|
| |
lolo
Od: lolo
|
Pridané:
19.4.2007 22:55
No len pre Tvoju info ta 690 je monster. Moze to mat 2x Xeon X5355 [quadcore] a 64 GB RAM bez problemov. Konfig s 32 GB som videl live bezat.
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
20.4.2007 18:05
vole kebyze zapnu virtualky nestacil by mi harddisk :D
|
| |
eryk
Od: eryk
|
Pridané:
20.4.2007 12:16
tak neviem aky vyznam mal tento clanok okrem reklamy na soft co pouziva.nech si zalozia rubriku "kto ma aky hw" a ten co bude mat najviac RAM moze dalsi GB RAM vyhrat.
ja mam doma namiesto jeho pracovnej stanice vesmirnu stanicu UQ ZetoR Ultramegasupergigaquadrobombastic 12zx s par mechmi 4GB RAMiek no len 720000-otackovym pevnym diskom o kapacite dvoch galaxii.a samozrejme ficim na windowsoch
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
20.4.2007 19:02
Este som nepocul aby sa kapacita vyjadrovala v Galaxiach, mozes mi to prosimta preratat na kilo/mega/giga/tera/peta/exa/zetta/yotta Byty??? Yo a kto vyraba tu vesmirnu stanicu? a ako to ze ju mas doma, ked je to VESMIRNA stanica? a ake mechy ma? jak vravis ze s par mechmi? su to mechy zemiakov ci jablk?
|
| |
fero
Od: fero
|
Pridané:
20.4.2007 20:53
ja ked si ujebem par decakov tiez som f setkych moznych galaxiach a mam aj mechy :D:D:
|
| |
salmek
Od: salmek
|
Pridané:
20.4.2007 19:44
ked vybudujes druheho najvacsieho vyrobcu PC na svete, budem sa zaujimat o to, co mas doma. ak stale nevies preco, popytaj sa mudrejsich okolo teba...
|
| |
quix
Od: quix
|
Pridané:
20.4.2007 23:38
chlapce keby niekto pouzival disky o kapacite dvoch galaxii tak pouziva urcite ZFS ;)
|
| |
grco
Od: grco
|
Pridané:
20.4.2007 12:50
nezaujima ma 50 giga ram alebo 10000 otackovy disk, ja chcem tiez dva 30" monitory!!! alebo rovno styri :)
|
| |
spt
Od: spt
|
Pridané:
20.4.2007 15:35
za kolko rokov bude mat ekonomika SR 10 000 RPM aby si to mohla kupit 30% :) obyvatelov
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
20.4.2007 17:54
No ja si myslim ze vie co je dobre...30tky monitory , ktomu nadupana masina + linux natom musi byt radost robit... a hrat CSko :P
|
| |
rch
Od: rch
|
Pridané:
20.4.2007 19:34
Určite je taký úspešný, lebo hrá CSko.
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
22.4.2007 14:32
nie to jeho deti /ak nejake ma/
On osobne hrava WoW :o)
|
| |
Yxus
Od: Yxus
|
Pridané:
20.4.2007 19:35
hmmm... dolezite informacie... a co pouziva miso dzekson?
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
21.4.2007 0:21
male deti :P
|
| |
FMGsk
Od: FMGsk
|
Pridané:
21.4.2007 22:34
dievcatka do analu.....cocot cerny
|
| |
Juraj
Od: Juraj
|
Pridané:
23.4.2007 19:40
Vyšla najnovšia verzia Kubuntu 7.04 Feisty Fawn
Chatujte o linuxe a nie len o nom ;)
http://forum.kubuntu.sk/viewtopic.php?id=1259
|