
neprihlásený
|
Nedeľa, 28. júna 2026, dnes má meniny Beáta |
|
|
Nové ovládače Catalyst 7.4 zlepšujú výkon vo Viste
DSL.sk, 19.4.2007
|
|
Nová verzia ovládačov Catalyst 7.4 vydaná v stredu prináša viacero zmien pre Windows XP ale najmä pre nový operačný systém Windows Vista.
Zlepšený je najmä výkon OpenGL hier pod Windows Vista na kartách zo série Radeon X1000.
V Doom 3, Quake 4 a Prey by mal byť výkon vyšší minimálne o 15%, u najvýkonnejších kariet dokonca o 30%.
Verzia pre 32-bitovú Vistu navyše prináša podporu ATI Avivo Video konvertora, ktorý na kartách série X1000 hardvérovo akceleruje enkódovanie pomocou kódekov MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, Windows Media Video aj H.264.
Opravených bolo viacero chýb prejavujúcich sa vo Viste v hrách Battlefield 2, City of Heroes, Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide, Quake 4, Romance of the Three Kingdoms XI a Unreal Tournament 2004 a vo Windows XP v teste a hrách 3DMark03-GT3, Call of Duty, Dungeon Lord, Prey a Tribal Trouble.
Nové ovládače je možné sťahovať z tejto stránky.
Najnovšie články:
Diskusia:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
jaa
Od: jaa
|
Pridané:
19.4.2007 10:38
no skusim..ale na xp
|
| |
pjotor
Od: pjotor
|
Pridané:
19.4.2007 10:43
uz mam celu platformu PC v pazi Mac rulze, keby to bolo pred tyzdnom strasne by som sa potesil novym ovladacom, teraz mi je to jedno Vista nesiaha ani po clenky OS X
|
| |
platformu PC?
Od: platformu PC?
|
Pridané:
19.4.2007 13:37
ak mas IntelMac tak uz aj ty mas platformu PC, len ti tam bezi Mac OSX
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
19.4.2007 15:41
lol, to je vtip, vsak?
|
| |
miiicho
Od: miiicho
|
Pridané:
19.4.2007 10:49
Kedy ti idioti z ATI konecne zvysia vykon na Linuxe? Ved je to bieda. Nabuduce kupujem nvidiu!
|
| |
mates
Od: mates
|
Pridané:
19.4.2007 10:55
jj ati+ linux < nvidia + linux ... skoda ze som o tom nevedel pred kupou kompu :'(
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
19.4.2007 11:17
jeden ten podareny Catalyst mi zrusil XP... Nikdy viac...
|
| |
anonymous
Od: anonymous
|
Pridané:
19.4.2007 12:21
ak ti "catalyst" zrusil XP, tak by si sa mal nad sebou zamysliet
|
| |
vajaj
Od: vajaj
|
Pridané:
19.4.2007 12:29
chyba bola urcite niekde medzi stolickov a monitorom;-)
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
19.4.2007 12:48
Alebo v nekompatibilnej, upravenej verzii grafiky ako mám napríklad ja, ale vždy existuje safe mode a uninstall :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.4.2007 15:09
Tak ja to idem sosnut, lebo posledny CCC mi robil nejake problemi, s NETFrameworkom 3.0 dufam ze opravili aj to, lebo na ten problem sa stazovali viacej ludi, ale ovladac bezal super, skoda toho CCC
|
| |
bobo
Od: bobo
|
Pridané:
19.4.2007 18:36
Neustale nieco opravuju s Battlefield2, ale stale zistujem ze to je len horsie a horsie. Tak som sa vratil k nejakej verzii 6xx
|
| |
jjjj
Od: jjjj
|
Pridané:
20.4.2007 1:55
CCC mi v poslednej verzii nesiel....tento ide....tak asi s tym nieco spravili..driver seems to be ok, takze spokojnost..a inak co si realne myslite o R600 ako odpovedi na 8xxx DX10 karty??
|
Pridať komentár
|
|
|
|