| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
:DDD
Od: :DDD
|
Pridané:
19.4.2007 11:43
Haluz....
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
19.4.2007 12:08
predpokladam ze na PSP to nebude :D neva no, tak dohram RED :)
|
| |
mcbaran
Od: mcbaran
|
Pridané:
19.4.2007 13:28
najlepší je charmeloen ale najkrajší je odish :-)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.4.2007 15:06
Pííčovina
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
19.4.2007 16:53
Bozz, ty buzerant, musíš v každom príspevku nadávať? Si kompenzuješ voľačo?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.4.2007 11:54
Homoš?
|
| |
non
Od: non
|
Pridané:
19.4.2007 17:48
jako pokemony nemusim ale hra na GB to byla uplne nejlepsi.. skvely rpg, ani nektery dnesni ji nemuzou konkurovat :-)
kolik tech pokemonu uz vubec je? 451? fakt nevim
|
| |
cxz
Od: cxz
|
Pridané:
19.4.2007 18:16
niekedy davno som hraval boli verzie blue, red, gold, silver .. atd .. podla toho si mal pokemonov, ale to bola grafiak ako ked som mal 10 rokov cize 10 rokov dozadu na nintende.
Inak skvela hra podrucam, kebyze je este online RPG ako je WOW tak to je bestseller
|
| |
kened
Od: kened
|
Pridané:
19.4.2007 18:57
super, dalsi pokemon, uz sa tesim. naposledy som hral rubby, ten bol celkom dobry aj ten fire red sa mi pacil
|