neprihlásený Nedeľa, 28. júna 2026, dnes má meniny Beáta
Pokémona pre Nintendo DS si predobjednalo 533 tisíc ľudí

DSL.sk, 19.4.2007


Nové očakávané hry zo série Pokémon pre hernú konzolu Nintendo DS zaznamenali už týždeň pred svojim vydaním v USA rekordné počty predobjednávok.

Podľa Nintenda si hry Pokémon Diamond a Pokémon Pearl predobjednalo už 533 tisíc zákazníkov.

Na základe týchto predpokladov by hry mali patriť v roku 2007 vôbec k najpredávanejším.

Hry sa začnú predávať 22. apríla a prinesú 100 nových Pokémonov.

Značka Pokémon patrí Nintendu a bola pre túto spoločnosť pôvodne v roku 1995 ako hra pre Game Boya aj vytvorená. Od jej uvedenia sa objavila na kolekcii kariet ale tiež v známom animovanom seriáli.

Ten bude sprevádzať aj najnovšie verzie hry, keď nová séria inšpirovaná hrami Diamond a Pearl bude mať premiéru v amerických TV 20. apríla.

Pokémon je druhou najúspešnejšou sériou hier po Mariovi, rovnako patriacej Nintendu. Zo všetkých verzií Pokémon hier sa do konca roka 2006 predalo približne 155 miliónov kópií.



Najnovšie články:

Apple výrazne zdražila počítače a tablety
SpaceX plánuje byť mobilným operátorom z vesmíru
Železnice v SR kvôli extrémnemu teplu obmedzujú rýchlosť vlakov, rozťahuje koľajnice
4ka oznámila mierne zlepšenie 5G pokrytia, pridala viacero lokalít
Španielske mobilné siete budú musieť fungovať aj pri výpadku elektriny, 4 hodiny
Podpora Windows 10 bola predĺžená o ďalší rok
Po extrémne nízkych záporných cenách stojí elektrina tento týždeň extrémne veľa
Exspirujú Secure Boot certifikáty, PC bez nových môžu mať čoskoro problémy
Zverejnený trailer komediálneho sci-fi spin-offu The Big Bang Theory
OpenAI ukázala hotový vlastný AI akcelerátor


Diskusia:
                               
 

Haluz....
Odpovedať Hodnotiť:
 

predpokladam ze na PSP to nebude :D neva no, tak dohram RED :)
Odpovedať Hodnotiť:
 

najlepší je charmeloen ale najkrajší je odish :-)

Odpovedať Hodnotiť:
 

Pííčovina
Odpovedať Hodnotiť:
 

Bozz, ty buzerant, musíš v každom príspevku nadávať? Si kompenzuješ voľačo?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Homoš?
Odpovedať Hodnotiť:
 

jako pokemony nemusim ale hra na GB to byla uplne nejlepsi.. skvely rpg, ani nektery dnesni ji nemuzou konkurovat :-)

kolik tech pokemonu uz vubec je? 451? fakt nevim
Odpovedať Hodnotiť:
 

niekedy davno som hraval boli verzie blue, red, gold, silver .. atd .. podla toho si mal pokemonov, ale to bola grafiak ako ked som mal 10 rokov cize 10 rokov dozadu na nintende.

Inak skvela hra podrucam, kebyze je este online RPG ako je WOW tak to je bestseller
Odpovedať Hodnotiť:
 

super, dalsi pokemon, uz sa tesim. naposledy som hral rubby, ten bol celkom dobry aj ten fire red sa mi pacil
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár