| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
K-TAU
Od: K-TAU
|
Pridané:
19.4.2007 9:48
ty vole - toto nieje normalne - zase sme posledny
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
20.4.2007 0:30
akoze to nieje normalne? je to priam bezne!!
|
| |
Marcel
Od: Marcel
|
Pridané:
19.4.2007 10:15
Nie sme neboj, aj s Londynom sa pocita, ze posledne lokality budu pokryte az v roku 2012. Aj ked sa zacalo uz digitalne vysielat, existuje DAB radia a Freeview TV vysielane terestrialne digitalne. Takze neboj a to sa bavim o Londyne a nie trebars o severnej casti Anglicka.
|
| |
mark
Od: mark
|
Pridané:
19.4.2007 10:37
no len v lodnyne to budu v roku 2012 posledne lokality a na svk to budu prve lokality :-)
|
| |
digitalne
Od: digitalne
|
Pridané:
19.4.2007 11:17
Digitalne vysielanie mozes primat aj teraz nie?
|
| |
mark
Od: mark
|
Pridané:
19.4.2007 11:27
no hej v skusobnej prevadzke az v 5 mestach :-)
|
| |
zohor
Od: zohor
|
Pridané:
19.4.2007 11:30
aj malacky pocitas ako mesto?
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
19.4.2007 18:01
je to mesto. ty to nezmenis :)
|
| |
Marcel
Od: Marcel
|
Pridané:
19.4.2007 19:28
ja viem, ale stale je to Londyn, neviem, ako to bude konkretne napr. so severnymi oblastami kde je mala hustota obyvatelstva a rentabilita investicia pomaly navratna. Vies, ale napr.na druhej strane je Anglicko daleko daleko prve v celek Europe v kablovych a digitaônych rozvodoch, nemozes sa cudovat. Tu vsade funguje uz televizia dalsej generacie, TV on Deamand, to znamene pozeras ako keby si mal DVD, zastavis, vratis, pozries este raz apod.
|
| |
Mums
Od: Mums
|
Pridané:
19.4.2007 13:39
Lenze v londyne sa zacne definitvne ysielat v digitale v 2013 ak neverite www.bbc.co.uk/digital tam sa dako preklikajte uz si nepametam ako som sa tam dostal. Prikpadne digitaluk.co.uk Mimochodom digitalna telka je haluz. Stacil mi set-top box za £20 a kabel a bolo z analogovej telky digitalna.
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
19.4.2007 14:18
waw
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
19.4.2007 14:35
To bola tak vysoka suma ze ju museli cenzurovat?
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
19.4.2007 14:17
digitalna televizia je fajn..ale po pravde, staci mi taka aka je..aj tak vacsinu volneho casu travim na nete..kt. je digitalny uz ted..
Keby ten zrychlili, zlacnili..tak nemusi byt vobec povrzhove vyselanie..staci kablovka:)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.4.2007 18:54
Ja nemam uz TV vobec mojej tete sa pokazil tesne pred vianocami a ona musela mat svoje telenovely ;o) tak som tam odniesol moj telkac a zistil som ze mi vobec nechyba, teraz maximalne pozriem 15min stream TA3 a to mi staci.Mam cas bikovat po Kolibe,zabehnut s kamosmi na pivo a nie tupo hladiet na nejaku reality šóv ;o)
|
| |
gila
Od: gila
|
Pridané:
19.4.2007 14:28
jeziiis to su strasne lamy v tejto nasej vlade...
Ked sa to teda uz tak pekne posunie, nech uz zacnu aj HD, sak kopu ludi si nakupilo HD telky a markizu a podobne budu mat nepekne... Tomu teda vravim technologicke napredovanie :(
|
| |
MurdocNZ
Od: MurdocNZ
|
Pridané:
19.4.2007 15:40
myslis si ze tie mainstreamove LCD a plazmy su full HD? maju sice vyssie rozlisenie ako PAL, ale HD to nie je ani nahodou.
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
19.4.2007 14:36
Preco v NR nie? To zato ze tu mame SATRO?
|
| |
aaggii
Od: aaggii
|
Pridané:
19.4.2007 15:49
a opat nase slovensko. na ten pal signal sa na lepsej telke neda ani pozerat.
|
| |
MLx
Od: MLx
|
Pridané:
19.4.2007 16:30
tak si kup horsiu telku! :D
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
19.4.2007 17:11
:D:D:D
|
| |
gila
Od: gila
|
Pridané:
19.4.2007 18:42
MurdocNZ: Vaaazne? no nepovedz! A co potom znamenaju tie napisy HDready skoro na vsetkych TV v kategorii okolo 40 litrov??? Hm? Full HD je Full HD,ale aj normal HD sa s kvalitou a cistotou obrazu ani len neda porovnavat... A to mi myslim daju za pravdu vsetci.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.4.2007 18:58
full HD je 1920X1080 P /proggresive/ žiadna KATKA,TANA a VIERA co sa skery kazdy vecer na tvojom analogu alebo hyri farbami v akciovom letaku kukni lepsie 13xxkrat76x je akurat tak marketingove HD READY a READY si aj teraz na analogu.....
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
19.4.2007 20:18
mam monitor, kupim digitalny TV tuner sa uvidi kedy bude aj vysielanie :(
|