| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
paradox
Od: paradox
|
Pridané:
18.4.2007 10:24
Vsak to je to jedine, co koluje v ramci firmy.
Ale aj tak su linky lepsie. Toto mi doslo najcerstvejsie.
http://enet.sk/146
|
| |
maniak
Od: maniak
|
Pridané:
18.4.2007 17:06
heej hod sem novy link tamten uz nejde
|
| |
smejd
Od: smejd
|
Pridané:
18.4.2007 10:26
ake su to nelegalne obrazky?
|
| |
dusky
Od: dusky
|
Pridané:
18.4.2007 10:30
napriklad detska pornografia je nelegalna.
a v utahe vsetky fotky, kde je muz len s jednou zenou...
|
| |
smejd
Od: smejd
|
Pridané:
18.4.2007 10:44
by som z firmy hned vyhodil takych uchylov co drzia detske porno na svojom kompe, rovno ich vesat
|
| |
Szaga
Od: Szaga
|
Pridané:
18.4.2007 17:42
smejd ja by som ich nevesak,to by bolo rychle! Pomaly stahovat kozu,pritom pridat trosku soli nech pomaly a bolestne zomiera pedofil sprosty!!!!
|
| |
Baxxter
Od: Baxxter
|
Pridané:
18.4.2007 11:03
už by som len doplnil že Obrázky pre dospelých na 75% stredoskolských PC, a 69% vysokoškolských PC
|
| |
h5n1
Od: h5n1
|
Pridané:
18.4.2007 21:20
zabudol si na zakladne skoly . . . (99%) =)
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
18.4.2007 11:16
Tam nech skontrolujú počítače tínedžerov, to bude zaujímavé zistenie, nie toto.
|
| |
Protko
Od: Protko
|
Pridané:
18.4.2007 12:20
Načo si sťahovať obrázky do compu, keď sa dajú pozerať na nete.
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
18.4.2007 12:47
a temporary internet files je čo?
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
18.4.2007 15:13
si sa krasne vykristalizoval... znalec... ved ked prezeras stranku ide to do tvojho PC na disk do (vid nizsie)
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
18.4.2007 15:13
sry (vyssie)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
18.4.2007 14:28
To má server DSL.sk problém napísať slovo "porno"?
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
18.4.2007 16:21
porno je akehokolvek sexualneho charakteru, aj video, tu sa PRAVDEPODOBNE jednalo asi len o obrazky
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
18.4.2007 15:14
inac je to pochopitelne ze vo firmach lebo si nechcu zasrat comp doma... alebo su to total uchylaci a nemozu vydrzat. takym porad ruky dolamat
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
18.4.2007 17:32
ja by som cel videt ten program na skenovanie.. podla coho to skenuje?? ma tam nejaku databazu kôz? :D
|
| |
h5n1
Od: h5n1
|
Pridané:
18.4.2007 21:23
no jasne, a aj vselicoho ineho . . . =)
|