| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
rch
Od: rch
|
Pridané:
18.4.2007 9:11
Som myslel, že DSL.sk sa rozmáha :D
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
18.4.2007 9:13
tiež som si v prvej chvili myslel to iste, ale americania by bez registracie dlho na dsl.sk nevydrzali :)
|
| |
:DDD
Od: :DDD
|
Pridané:
18.4.2007 10:42
LoooooL
|
| |
njn
Od: njn
|
Pridané:
18.4.2007 9:24
ludia zistuju co je dobre a konecne davaju zbohom nepodarkom ako chello a podobne...
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
18.4.2007 9:49
argumenty?
|
| |
Yenkee
Od: Yenkee
|
Pridané:
18.4.2007 10:27
Presne tak! Chello bolo lesie iked trochu pomalsie ale zato ovela stabilnejsie, v hrach som nemal problemy a nikdy nebol vypadok. Ale na druhej strane mohol som mat iba jedno PC, zvysovanie rychlosti chodilo az po roku a malo to na starosti UPC, co niesu moji kamarati.
|
| |
njn
Od: njn
|
Pridané:
18.4.2007 9:25
ludia zistuju co je dobre a konecne davaju zbohom nepodarkom ako chello a podobne...
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
18.4.2007 10:42
V USA su sluzby na inej urovni ako u nas a chello tam vobec nenajdes. Osobne som tam mal zavedeny kablovy net. Za nejakych 19$/mesiac som mal 6MBit/2MBit pred vyse dvoma rokmi bez viazanosti;)
|
| |
začína
Od: začína
|
Pridané:
18.4.2007 15:56
no vidis a ja mam na slovensku za 540sk 8Mbit/8Mbit
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
19.4.2007 10:44
zas niekto cituje sladke reci marketingu.. 8mbit za 540sk je utopia.. tych 8mbit mas zdielanych s dalsimi povedzme 20timi ludmi.. takze vesele uzivanie rychlosti :)
|
| |
reBel
Od: reBel
|
Pridané:
18.4.2007 12:27
a ja som si podla nazvu myslel, ze doteraz mali dial-up :))
|
| |
palo
Od: palo
|
Pridané:
18.4.2007 16:07
Vsak aj mali - bolo to najrozsirenejsie pripojenie doteraz. Kto nepracoval s americkym dialupom 28kbps, nevie co je zivot :))
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
18.4.2007 15:08
naozaj? sak nech si daju co stu nejak ma to nesere... zanna novinka ked dam prelozit adresy v uTorrente tak secci z USA su cable.alebo dial-up
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
18.4.2007 19:39
tiez mi napadlo dsl sk v usa dominuje ale tak nedivme sa najlepsie je ked vidis v starsich filmoch aol posielanie mailu ktore trva jeden cely den aby sa dorucil lol
|
| |
Spacer
Od: Spacer
|
Pridané:
18.4.2007 20:27
V USA zacinaju byt trosku pozadu? ;-)
|