| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
17.4.2007 20:16
hmm, mac je kvalitnejsi, ale win je rozsirenejsi
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
17.4.2007 23:29
jj, aj britney je rozsirena a kazdy vie, ze to je shit.
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
18.4.2007 19:24
to ze ty si blb to uz vie na tomto fore hadam kazdy
|
| |
guru
Od: guru
|
Pridané:
17.4.2007 20:23
Tiger, Leopard. Apple si zaklada ZOO ? :D
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
17.4.2007 20:25
ked uz to ma byt kompletne, tak je to cheetah, puma, jaguar, panther, tiger, leopard
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
17.4.2007 23:30
jj, a microsoft si zaklada dom bez dveri iba s oknami
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
18.4.2007 0:02
neboj, šak oni už nejaké backdoor namontovali :D
|
| |
YaDo
Od: YaDo
|
Pridané:
18.4.2007 7:42
A kde su steny? :))
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
18.4.2007 8:00
steny pohltili plamene, preto ich nevidno ;) ...
|
| |
vrm vrm
Od: vrm vrm
|
Pridané:
18.4.2007 11:05
cely dom levituje
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
18.4.2007 18:31
No nejaky firewall tam je ;)
|
| |
brano2
Od: brano2
|
Pridané:
17.4.2007 20:44
Raz som si skusal takymto sposobom zvacsit fonty (windows XP).. aplikacie na to vobec ale vobec nemyslia (alebo OS, neviem kto to ma pod patronatom), pismena nevliezli do tlacidiel v aplikaciach a napisy boli urezane, prepisovali okolie atd. proste hroza.
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
17.4.2007 22:26
vo viste mam nastavene 120 dpi na rozlisenie 1920x1200 a vyzera to velmi dobre lebo pri 96 dpi sa to neda citat;)
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
17.4.2007 23:30
aj spyware ti slpe pri 96 dpi pohodicke?
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
17.4.2007 21:02
No v linuxe su tie pismenka fakt nejake male :) ael aj tak ho mam rad :)
|
| |
cxz
Od: cxz
|
Pridané:
17.4.2007 21:28
tesi ma ked je tu niekto, niekto taky ako ty. :)
|
| |
Tysigay
Od: Tysigay
|
Pridané:
17.4.2007 22:39
si husty. LINUX ma najhorší antiliasing pisiem z tíchto OS. Ani s použitím 3D akcelerovaného prostredia nedokážeš zázraky, stále to bude na míle daleko od Windows alebo OS X (myslim pozadu). Prejdi na skutocny OS. Windows Vista 64 ! alebo maj dost penazí a prejdi na MAC!
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
17.4.2007 23:31
ehm, asi zle vidim, ale pises uplne bludy. Ako teraz pozeram, tak sa tu da nastavit subpixeling aj AA VELMI dobre. lepsie ako v XP, ked to tak porovnavam
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
17.4.2007 23:43
A kde konkretne?? mam Ubuntu takze tu mam dost chudobne menu :)
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
18.4.2007 8:07
jj ... Linux uz od zrodu svojho GUI ma najhorsi rendering pisma na svete a asi sa uz z toho nikdy nedostane ...
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
18.4.2007 15:51
http://www.freetype.org/patents.html
Ked skompilujes freetype s hinterom zapnutym, tak rovnake fonty vyzeraju identicky ako vo windows. Ale naco by som to robil, autohinting s AA funguje uplne v pohode a bez AA je to na nic aj pod windowsami, to mozem pouzivat rovno bitmapove fonty. A je rozdiel medzi apple hintingom (nebere ohlad na pixle - mozne rozmazanie textu) a nastavitelnym hintingom vo freetype. Okrem toho, freetype sa pouziva aj v niektorych aplikaciach vo windows (napr. winapm co si pamatam).
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
17.4.2007 23:26
No v linuxe sa to da nastavit.
tysigay: ale ako vtip fakt dost dobre... (asi by si mal vediet, ze cleartype aj hinting cez instrukcie su patentovane, samozrejme ze ich linux vie, len to treba povolit)
|
| |
MS!
Od: MS!
|
Pridané:
17.4.2007 22:48
Stiahnite si ClearType tool a vyšalte sa fonty sú pekné a písmu vyzerá normálne ;)
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
18.4.2007 8:04
http://download.microsoft.com/download/b/7/0/ b7019730-0fa3-47a9-a159-98b80c185aad/setup.exe
(bez medzery za "7/0/")
|
| |
maros
Od: maros
|
Pridané:
17.4.2007 23:23
mne sa zda ze si pomenuvaju svoje OS takisto ako si nemci pomenuvaju tanky :P
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
18.4.2007 0:05
Aj tak im to nepomôže, podobne ako nemcom..
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
18.4.2007 2:19
njee, to je safari, cista zhoda nahod :-)
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
18.4.2007 15:06
zachvilu na nich zautoci greenpeace koli tomu ze tyraju leopardov
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
18.4.2007 16:43
Pani, prečo máte ten trávnik pred domom taký rozšľapaný a zničený?
Pani: Ale, dnes tu protestovali aktivisti Greenpeace...
|
| |
hAbakuk
Od: hAbakuk
|
Pridané:
18.4.2007 21:56
Co stoji Mac?
|
| |
Ivan
Od: Ivan
|
Pridané:
18.4.2007 22:02
To iste co pysnejsie PC
|