| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
beast
Od: beast
|
Pridané:
17.4.2007 8:57
Tak teraz by som aj ja kupoval uz len sirokouhly....a najlepsie nejaku LCD telku 82cm..:D:D:D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
17.4.2007 9:05
hej hlavne za dobru cenu s tym rozlisen 13xxx na 76xx
|
| |
manusky
Od: manusky
|
Pridané:
17.4.2007 10:03
1366x768,teda ale minimálne s takým,lebo plené Hd je zatial kapánek drahé:-))))))
|
| |
todo
Od: todo
|
Pridané:
17.4.2007 10:25
pred tyzdnom som kupil samsung 226 BW 22" nastavil rozlisenie 1680x1050 a poviem vam ze ked ostane okolo neho tma nevnimate nic ine iba perfektny obraz a dokonale KINO
|
| |
grco
Od: grco
|
Pridané:
17.4.2007 11:32
ked uz ich tolko predavaju, tak by mohli klesnut s cenami tie 24ky a 26ky, 21000 czk je stale dost
|
| |
ohh
Od: ohh
|
Pridané:
17.4.2007 13:44
nj, ale zase 22" za nejakých 10 000sk je celkom slušná, čo viem tak BENQ a ACER majú také, ACER AL2216WSD aj osobne mám, a nemôžem si vynachváliť
|
| |
grco
Od: grco
|
Pridané:
17.4.2007 16:27
kedze uz mam jeden 20" 4:3 s rozlisenim 1600x1200, tak 22" sirokouhla s 1680x1050 je pre mna "krok dolu", takze ja ako o dalsom monitore rozmyslam len nad 24" a viac, ktore maju uz 1920x1200, aby som to vertikalne rozlisenie mal rovnake na oboch
vadi mi prave to, ze medzi 22" a 24" je dost velky cenovy skok, 2 nasobna cena kvoli "hlupym" 2 palcom je moc
|
| |
_doom
Od: _doom
|
Pridané:
17.4.2007 14:32
ja mam zas depresie z tych pozorovacích uhlov, inputlagu a pod. Zatial ma nijaky lcd neoslovil vzdy je tam nejaky kompromis :/
|
| |
JayHeff
Od: JayHeff
|
Pridané:
17.4.2007 17:50
Kupil som tento tyzdne LCD Samsung SyncMaster 940BW 19" samo ze wide, super.....klasicky by som uz nechcel, videa, praca, hry...
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
17.4.2007 18:38
ked raz budem velky tak si kupim neco take.. tu 20 alebo 22ku by som bral.. a s pozorovacimi uhlami si tazku hlavu nerobim ...
|
| |
pajac.sro
Od: pajac.sro
|
Pridané:
18.4.2007 8:20
ja som kupil pred mesiacom 22ku sirikouhly samsung 225bw a je to uplna nadhera vecsi monitor je iba taka zbytocnost lebo ked sedim od monitora pol metra tak poriadne nevnimam ani tu 22ku aka je velôka a ten obraz proste uz sa to v poho vyrovna aj crt monitorom uz by som nemenil urcite odporucam
|