| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
guru
Od: guru
|
Pridané:
13.4.2007 22:03
no tym Windows XP to zachranili :) idealne na kancelarske ucely :D
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
13.4.2007 22:10
Ved s windows Vista by to ani neislo....LOL
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
14.4.2007 9:08
nie len na to, VIA su idealne na kodovanie audia a videa :)
|
| |
Mums
Od: Mums
|
Pridané:
17.4.2007 16:07
Na to sa to PC naozaj hodi. 8D
|
| |
cxz
Od: cxz
|
Pridané:
13.4.2007 22:16
Ocakaval by som takyto procesor v notebookoch
|
| |
max
Od: max
|
Pridané:
14.4.2007 9:37
Ano tam by sa to mohlo celkom dobre uplatnit.
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
13.4.2007 22:18
wow Via robi procaky? (ten podiel hovori za vsetko, moc ludi asi o nich nevie) ale to ze idu ruka v ruke s HP ma tesi.
|
| |
rch
Od: rch
|
Pridané:
13.4.2007 23:20
Nehovor WOW, lebo mi to nevyhnutne pripomína jeden modrý billboard, ktorý sa v posledom čase objavuje všade po okolí.
|
| |
mark
Od: mark
|
Pridané:
13.4.2007 23:45
sloboda murarom?
|
| |
basker
Od: basker
|
Pridané:
14.4.2007 9:24
no podobné...:P
|
| |
brano2
Od: brano2
|
Pridané:
14.4.2007 10:38
myslis World Of Warcraft? (WOW)
|
| |
polepetko
Od: polepetko
|
Pridané:
14.4.2007 14:23
Wow Vista is the best. A neviem co sa ti nepaci debilko...
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
14.4.2007 17:30
A čo je to to wow? Nemal by si používať vav, keďže si na Slovensku?
|
| |
eheheh
Od: eheheh
|
Pridané:
14.4.2007 19:49
lebo sa vsetci pchaju mrkvosoftu do riti za tie peniaze co dal na reklamu =D
|
| |
Marcel
Od: Marcel
|
Pridané:
14.4.2007 20:25
Co uz to ze si Polepetko, tak asi tak rozumies celemu OS systemu ako je VISTA.
Tiez si myslim, ze s tym XP to zachranili. Ak bude dobra cena, na kancelarske uceli sa to bude dobre predavat. Vidim moznost nasadenia aj v korporatnej sfere. Parada
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
16.4.2007 9:35
pokus o flamewar? cim viac priblbly prispevok, tym sa urcite niekto chyti, vsakze?
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
14.4.2007 1:49
no vie o nich vela ludi ale najvacsi podiel maju intely a amdcka, via je "mala" firma a nema love na vyskum :P
|
| |
26lukas26
Od: 26lukas26
|
Pridané:
13.4.2007 22:33
asi pred polrokom som mal dosku VIA c3 samuel 2 uplna shitina zabudovana 64 graf karta procesor via 2000+ ktorý sa dal porovnat s 700 intel a mrzlo to ako ...
|
| |
pinkytt
Od: pinkytt
|
Pridané:
15.4.2007 20:17
aj sa som si chcel kupit ten shit, ale nastastie som si precital par recenzii a velmi rychlo som to zatrhol. inak v nb tie procesory nemusia byt zle. naco dve jadra na sprzdeny ms office?
|
| |
murko
Od: murko
|
Pridané:
13.4.2007 23:12
HP ide dolu vodou.
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
14.4.2007 17:32
Hovorí sa: HP ide v protismere lososom.
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
16.4.2007 9:36
nazor odbornika?
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
13.4.2007 23:15
Jasne ze VIA robi aj procaky, chipove sady a vela veci. Ale po skusenostiach s procakmi a chipami, mozem povedat ze to je dost dobry shitik, ale neprekvapuje ma, ze prave HP bude pouzivat tieto procaky. Celkovo s HP notebookmi a PC, nemam dobre skusenosti. Kto ma HP notebook vie o com hovorim. Jasne vela ludi nema problemy, ale vela je aj takych co s HP produktmi problemy ma....
|
| |
Mark
Od: Mark
|
Pridané:
13.4.2007 23:47
Mam HP notebook. Sestra ma HP notebook. Kamarat ma HP notebook a par spoluziakov ma HP notebook. Ani jedna staznost, ani jeden problem. Mal som Acer - vela problemov. Kamarati mali Acer - vela probelmov.
HP lowend model notebooku sa kvalitou prevedenia vyrovna kvalite highend Aceru.
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
14.4.2007 0:06
Pred takymi siedmimi rokmi si HP notebooky bez windows ani nekupil a co bolo este zarazajucejsie, ze si tam nenainstaloval inu verziu windowsu aku si k tomu notebooku dostal. Neviem ci sa to tykalo vsetkych serii HP, ale dali tam nejaky hardwarovy kluc, co bolo viac ako blbe. Nedavno som kamoske instaloval notebook HP, ktory si vtedy kupila (zhruba v decembri). To si predstav, ze ziadny windows nepoznal radic diskov HP a HP k tomu svojmu notebooku nedala ovladac na ich
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
14.4.2007 0:06
\"specialny radic\\\".Tak isto to nefungovalo ani so stiahnutym driverom zo stranky HP. Jednoducho pri instalacii systemu nebolo vidiet ziadny disk. Samozrejme som sa s tymto uz stretol pri nastupe SATA, ale kazda lepsia firma driver dodava, alebo ked si ho stiahnem, tak funguje. Win XP so servis packmi tento problem rozpoznavania SATA diskov odstranil, tak nechapem preco sa HP chce stale odlisovat svojimi protokolmi a tym robi robotu navyse uzivatelom. K Aceru sa radsej vyjadrovat nebudem. Mam taky nazor ako ty a tak isto som mal s nimi vela problemov a preto neodporucam. Notebooky HP bezproblemov tromfne ASUS, TOSHIBA, IBM a prva spominana znacka v omnoho lepsej cene, lepsej vybave a tak isto nemas pri instalacii ziadny problem. Ale urcite sa aj od nich nasli zle kusy.
|
| |
term
Od: term
|
Pridané:
14.4.2007 3:10
ty si nieco 'fajcil'? ved si uplne protirecis vo vsetkych troch prispevkoch!
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
14.4.2007 14:12
Tak napis priklad ze v com si protirecim.
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
14.4.2007 14:26
podotykam ze ASUS, HP, TOSHIBA su lepsie ako HP ak si to tromfnutie pochopil naopak....
|
| |
jldj
Od: jldj
|
Pridané:
15.4.2007 4:50
Wild a to podla teba su HP problemove len preto ze ty nevies nainstalovat radic? Alebo resp. aby som bol presny preto ze znama stratila instalacne cd? Asi si naozaj nieco fajcil..
|
| |
HDD
Od: HDD
|
Pridané:
15.4.2007 8:22
neboj on sa z toho mozno vylieci
to je tak ked si niekto nepozrie nastavenia radica v biose a potom nevie nainstalovat os
|
| |
wild
Od: wild
|
Pridané:
15.4.2007 15:24
Ano, ty si myslis, ze ja robim s PC prvy rok, alebo co? Mam rad takych mudrcov ako ty. Ty by si s tym ani nepohol. Ci mi chces povedat, ze by si si napisal drivery sam? Jasne ze som pozeral aj v biose. Drivery som nenasiel ani na prilozenom CD, ani na stranke HP, ale nakoniec som ich vyhrabal na stranke neznameho vyrobcu radicu, ktory v tom notebooku pouzili. Za 40 litrov asi ma byt ten driver na CD, alebo aspon na stranke, ale standard je aby ten radis aj win rozpoznal, toto sa mi stavalo so SATA pred 4rokmi, ale ovladac bol aspon na CD k doske.
|
| |
Mark
Od: Mark
|
Pridané:
16.4.2007 5:38
No comment.
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
15.4.2007 15:20
Ty si naozaj nejaky premudrelec, ked asi za notebook zaplatim 40 tisic, tak ten driver mam mat dodavany s notebookom a pri najhorsom ma byt na stranke vyrobcu. Ja som ten radis nakoniec nainstaloval, ked som na zo stranky vyrobcu radica stiahol ovladac, ale to mi povedz ze co by spravil menej skuseny uzivatel. Napriklad ASUS nainstalujes s jenym CD a najnovsie ovladace a bios mas na ich domovskej stranke. Tak neviem o com tu tocis. A to fajcenie si nechaj pre seba.
|
| |
Lubo999
Od: Lubo999
|
Pridané:
15.4.2007 17:21
ty curak!ja pouzivam odjakziva DELLy a vsetky ostatne notasy su za nimi ako 100 rokov za opicami pre firemne pouzitie.Viem prezit acery,asusy aj IBMka ale HPcka su totalne shity pre loserov ako ty...Len ich kozmetika stoji za hovno.Plast je nekvalitny ak ti spadne- asta la vista baby:-)))kopa crepov je na svete.Prehrieva sa to ako svina takze ak to mas zapnute 72 hodin v kuse a nieco na tom popritom robis dovi dopo...Ak ak vidim niekoho vlastnit HPcko viem ze mam do cinenia s absolutnym amaterom v oblasti IT."see you in hell mothefuckers" :-)))
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
16.4.2007 9:43
dalsi odbornik na flamewary :)
chod si kupit apple notebook, vies aky maju dobry marketing? to by bolo pre teba akurat, aby si sa citil nadradeny :)
na margo ze hp su shity: jeden firemny notebook hp mam, neprehrieva sa, plasty ma v pohode(urcite lepsie ako d620), aj ked uznavam ze dell ma co sa tyka vyladenosti lepsie stroje..
netreba byt uplny fanatik a tvrdit ze len jedna znacka je ta najlepsia na svete.. vsetko ma svoje pre a proti..
jedina vynimka je acer.. to je katastrofa.
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
16.4.2007 13:22
S Acerom mas pravdu, je to katastrofa. Predaj im zabezpecuje akurat tak reklama a Hp cku tak isto. Pochybujem ze by si si do desktopu, alebo do NTB tak ako to robi HP vybral dosku ECS a mechaniku liteon tak ako to robi HP... Ale na to ake to su znacky komponentov musim uznat, ze to slape super. Isto by som si vsak vybral notebook SAMSUNG, ASUS, TOSHIBA, DELL, SONY, alebo ine... Su tam aspon kvalitne komponenty a za lepsie ceny okrem Dell a Sony.
|
| |
Dionyzos
Od: Dionyzos
|
Pridané:
17.4.2007 7:20
No ono je fajn ze Sony Dell su v pohode ale v porovonani s cenou jednoznacne vytazi ASUS. Mam ho od decembra a nemozem si absolutne stazovat. Mal som Acer ale ako spominate je to dobry bullshit, ale zase nie vsetky. Par ludi v okoli ma a nemaju problemy (zatial) a co sa tyka HP, vzdy bol nieaky problem. Z ovladacmi, z ich prisposobenymi winmi. No proste nestastie :)
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
17.4.2007 20:38
Presne si to vystihol. Jasne nevravim ze kazdy ACER je shit, ale budem triafat ze ci kupim dobry notebook, ci bude v pohode slapat? Kupim radsej ASUS, alebo DELL, SONY, SAMSUNG, podla toho na co mam a mam po problemoch.
|
| |
Lubo999
Od: Lubo999
|
Pridané:
18.4.2007 10:13
si ma fakt pobavil!neprehrieva sa to:-))) jasne ak na tom robis tabulky v exceli alebo textace vo worde tak hej...
ty flamewar:-)))))
to ze DELL je daleko pred ostatnymi to nie je fanatizmus to je fakt...ak chcem mat pokoj v dusi a byt bez obav ze mi odide notas ked to najmenej potrebujem tak si urcite nekupim HP.Nechcem totiz hazardovat...
s tymi acermi velmi nesuhlasim .bracho si v amerike kupil jeden "javor" a bezi v pohode bez najmensich problemov,uz mu raz aj rachol zo stola a kozmetika vydrzala.urcite to nie je elita ale to trapne HPcko da kedykolvek!
Ako vzdy ma pobavia zufalci co si kupia HP.............
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
5.11.2007 11:36
nema zmysel dalej komunikovat s niekym kto je taky zadubenec.
|
| |
pjotor
Od: pjotor
|
Pridané:
13.4.2007 23:55
Mal som 3 HP notebooky a teraz mam Compaq (HP) a ani jeden problem s nicim v praci mame len HP desktop a bezia 24/7 s restartom pri zmene smeny kazdych 12 hodin a bezia uz 2 roky bez problemu. HP su dobre PC nemam problem
|
| |
Menomusímaťdĺžkuaspoň3znaky
Od: Menomusímaťdĺžkuaspoň3znaky
|
Pridané:
13.4.2007 23:59
lmao, este nieco...?
|
| |
roob
Od: roob
|
Pridané:
14.4.2007 0:04
jop mam HP notbuk a za tych 2,5 roka bol vypnuty asi tyzden. Je to zatial najstabilnejsi pocitac aky som kedy mal, aj ked ziadny iny som tak dlho nemal :)
|
| |
Fero
Od: Fero
|
Pridané:
14.4.2007 11:32
Ja mam notebook HP a neviem o com hovoris, keby si pisal o asusoch tak by som vedel.
|
| |
pornhardcoree
Od: pornhardcoree
|
Pridané:
14.4.2007 10:58
Need site with hardcore porn movie, I find only this <a href=http://32url.com/?Qomd>hardcore porn movie</a>
thanks
|
| |
woww
Od: woww
|
Pridané:
14.4.2007 11:26
no, tak zacalo to tu o VIA a zrazu HP, hehe. Ale nie, ja som mal rok HP Paviliona, ziadne problem, ide ako hodinky, ale kupil som si nedavno dalsi, Toshibu Satellite a tiez ide, tu ide o to aku radu si clovek kupi, acer ale ma take plasty, ze mi pridu ako z lega, takze HP je pohoda, len desktopy su vacsinou robene na nonstop pracu, nie pre manikov co chcu veci pretaktovat, zmenit, obist, vybrat, upravit, nastriekat, ... proste bezny uzivatel. Moj nazor.
|
| |
no ok
Od: no ok
|
Pridané:
14.4.2007 12:15
HP, ASUS, ACER .... a co tak vyjadrit nazor na FUJISTU SIEMENS?
|
| |
Ramirez
Od: Ramirez
|
Pridané:
14.4.2007 12:43
HP????
Dobre vidim co tu pisete HP no zbohom....
Znalý clovek si predsa dá fakty dokopy ved HP pouzíva tie isté komponenty ako ostatné firmy len si upravý bios teda vyladí pre ten ktorý stroj,nic viac nic menej a ked si znalý clovek uvedomý ze ASUS vyrába najspolahlivejsie a najkvalitnejsie dosky tak je snad jasné ktoré notebooky su naj uz teda len skrz ceny Asus 50 percent ceny oproti HP pri podobných zostavách.A HP nemá jeden jediný vlastný komponent a ani nebude mat.Takze Jedine Asus mám tretí notebook samozrejme ASUS ,desktop už piaty s doskou asus,a z práce mám tretie HP,neporovnatelné...
Takze HP is very big shit
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
14.4.2007 14:24
Pravdu vravis. HP si akurat vygraviruje, alebo inak umiestni svoje logo na vyrobok apredava ho pod svojim menom. Navyse vymeni bios za svoj prerobeny, ktory ma navyse vela chyb a tak sa stava ze vam SATA disk nenajde pri instalacii ani najnovsi Win a nepomozu ani ovladace zo stranky HP.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.4.2007 22:54
lebo si amater... mne na hp vsetko islo treba vediet hladat, a vediet to nastavit
|
| |
jldj
Od: jldj
|
Pridané:
15.4.2007 4:55
Presne tak ako hovori Bozz. Si amater a treba pouzivat original instalacne cd k notebooku.
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
15.4.2007 15:31
Amater si ty. To mi vyysvetli ze preco nebol ten driver na originalnom CD? A tak isto nebol ani na stranie vyrobcu notebooku HP. Lahko je niekomu vraviet, ze je amater, ale viem co vravim a s PC robim uz nejake roky, kedy si sa ty este hral na piesocku a cikal do plienok.
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
18.5.2007 22:25
wild si jednoducho kar nevis ani nastavit notebook
|
| |
Fero
Od: Fero
|
Pridané:
14.4.2007 14:43
Asusy su pouzitelne akurat na windowsy, pre kvalitny operacny system treba HP :P
|
| |
Ramirez
Od: Ramirez
|
Pridané:
14.4.2007 17:10
Kvalitný operačný systém,???
Nie si ty z buducnosti???
Lebo najkvalitnejsí operák dnesnej doby je Win XP aj ked má svoje muchy,ja viem povies "haha".Ale odpovedz mi na jedno kolko ludí pouzíva linux,Macos a podobné nezmysli?Ja ti teda odpoviem zopár nadsencov a neznalcov.Viem ked sa hovorý o windovse tak hned sa polemizuje o jeho stabilite,to tiez ale tvrdia len skalný odporcovia Microsoftu ktorý by chcely dosiahnuť aby bol win za malý peniaz resp uplne zdarma.A povedzme si jednu vec to co je na linuxe je aj na wine ale naopak to neplatí vsak!!
A to co si napísal...noze si to precítaj co za blbost je to.Sory ale toť moj názor.
P.S:Vies ze HP pouzíva ECS dosky co sú takpovediac dosky tretej triedy.Akurat co má plus HP je servis nic viac nic menej.
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
14.4.2007 17:31
rad som si precital tuto diskusiu, bo ma zaujimali skusenosti uzivatelov, no nechapem, ked je HP tak zlee, preco "Spoločnosť Hewlett-Packard, aktuálne najväčší výrobca PC a podľa obratu za rok 2006 najväčšia IT spoločnosť na svete" ?
Tak ako Windows je ten najhorsi system, zas jak na truc je ten najrozsirenejsi?
Ze by na svete bolo tak vela tupcov kt. nevedia co kupuju?
|
| |
cxz
Od: cxz
|
Pridané:
14.4.2007 17:43
Pozri ked sa povie HP kazdy vie o co ide, tie dva pismena si za svoju dobu uz vybudovali urcity respekt medzi ludmi, tz. HP = kvalita, bezpecnost, servis.
U Windowsu je to prakticky to iste, 80% ludi na zemi nepotrebuje I/UX alebo ekvivalent Mac OS. Vsetci idu po tom co sa ucia skole a nevedie o nicom inom.
Priklad: Som momentalne v UK a tu maje plne vreco kurzov ohladne CLAIT, ECDL a podobne.. ALE, ale len jeden kurz ohladne LINUX v celom Manchester -- hovorim o College!
Takze preco by sa mal niekto trapi nad tym, ze ci je UNIX alebo nie je! V pripadne ak clovek debude trapku/klikac a chce porozumiet PC, tak urcite bude nuteny prejst U/IX system.
A povedze si ludia su hlupi, ani nevedia co kupuju hlavne, ze to vedia ovladat... servis maju .. 2 roky zaruka .. tak naco sa pozastavovat nad tym ..
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.4.2007 23:09
To vobec nieje tym, ze ludia si myslia ze HP - bola niekedy znacka, takze je aj teraz. Ludia vobec niesu sprosty co sa tyka toho a velmi dobre zvazuju kde daju svoje peniaze (ked vedia ako sa tazko na ne robi) a z mojich skusenosti, je ich dost, viem ze HP su drahe ale su aj kvalitne, su s nimi minimalne problemy, co sa tyka takych vaznych chyb okolo hardweru, samozrejme systemove a sofwerove chyby su viac, a su zapricinene najme neskusenymi uzivatelmi. A co sa tyka OS, tak linux je preto menej pouzivany, lebo je narocny na ovladanie, pretoze win je jednoduchsi a preto ma aj sirsie spektro ludi, co sa tyka veku, lebo neviem si predstavit ako by som mojej mame vysvetloval, ze ked chce nieco v linuxe tak musi v terminali napisat ten a ten prikaz, alebo mojho 12 rocneho bratranca...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.4.2007 23:10
a ked je rec aj o tej stabilite, tak ja si myslim ze win xp (VISTU este nepouzivam tak dlho aby som to tvrdil aj o nej) je velmi stabilny system... ak s nim clovek vie robit a rozumie tomu... a linux samozrejme tiez, a ak by linux bol taky pouzivany ako win... potom by sme videli kolko chyb by sa na nom nasli kolko by museli platat, a rozne skodlive kody by vznikali na to, pretoze nieje nic co by sa nedalo obijst.. moj nazor
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
15.4.2007 18:26
Ano mas pravdu ze Win je najlepsi system na svete a logicky preto ze je najviac pouzivany, tak je aj najviac napadany. Na co by niekto pisal virusy na Linux, alebo MacOS, ked tieto systemy pouziva minimum ludi. Ale aj na tieto systemy je dost virusov. Co sa tyka HP ma akurat vybornu reklamu v predaji PC a notebookov, ale inak su to odpadky. Chces mi povedat ze do svojho desktopu by si si kupil dosku ECS, tak ako HP montuje do zostav a notebookov? Alebo by si si kupil napaldu LITEON, na ktoru si HP napise supermultiDVD a predava ju pod svojou znackou. Za take peniaze by som ocakaval dosku ASUS, mechaniku plextor...
|
| |
cxz
Od: cxz
|
Pridané:
14.4.2007 17:31
Ja pouzivam GNU/LINUX ! Ako si dovolis nazvat Mac OS, Linux ''NEZMYSLAM'', tie nezmysli sa pouzivaju v armade v nasa v vyzkume, ale to ti asi nic nehovori, ze? V
prvom rade si uvedom co pises a ako pises, na tvojom mieste by som by som investoval do 'Prirucky Slovenskej Gramatiky' a potom pisal taketo, ako si sam napisal 'nezmysli'.
V poslednej vete prveho odseku mas pravdu a to je asi to jedine v com mas pravdu a tot vse.
|
| |
Ramirez
Od: Ramirez
|
Pridané:
14.4.2007 17:56
Lol no lebo sú nezmisly!!!
Ano pouzívajú ale tam tiez aj windows a windows 99 percent no a to jedno percento tie ostatné sračky..
Gramatika??? naco nie som uradnicka krysa co taky nezmysel potrebuje...ale asi si iny argument nemal no co uz a na web forach si asi novacik ze mojko.bez urazky
|
| |
cxz
Od: cxz
|
Pridané:
14.4.2007 18:03
Ake jedno percento? Zloz si konecne tie ruzove okuliare a pozri sa na svet skutocnymi ocami a uvidis, kde je pravda ukryta.
Ak nepoznas vyhody/nevyhody OPENSOURCE tak sa tu nemame o com bavit. Nastuduj si problematiku OPENSOURCE a potom o tom mozme podiskutovat.
Ved prave preto by si mal ovladat aspon tu gramatiku! Hamba Ti! Slovacisko! Ak si!
|
| |
Ramirez
Od: Ramirez
|
Pridané:
14.4.2007 20:13
Hmm zdá sa mi to alebo sa ti parý z kečky,asi som trafil do čierneho vraj open source nedaj sa vysmiat,a ako som uz napísal okrem tej gramatiky nemás argumenty.Ale co uz necham ta v tom mojko z ruzovými okuliarikmy.Peň ďalej a cer pritom zubky a spievaj viva las Windows hihi :)
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
15.4.2007 18:32
pises nezmysly kamo. Ty si armada, alebo nasa? Ty si bezny uzivatel a pre teba je najlepsi Win. Pokial nerobis siete pre velky podnik, tak ti je Linux akurat tak na hranie. Ja sa nepotrebujem hrat s Linuxom 4tyzdne aby mi fungoval aspon tak ako Win Xp, alebo nebodaj VISTA, kam sa Linux dostane tak za 2 roky.
|
| |
pinkytt
Od: pinkytt
|
Pridané:
15.4.2007 20:34
si chuj alebo velky chuj? to kde si videl nastavovat linux 4 tyzdne? ja som ubuntu nastavil aj s instalaciou a aktualizaciou (640kb/s) za 5hod. winxp som nainstaloval aj s ovladacmi, office, winamp, antivirak... za 3hod. potom zacal tahat aktualizacie kazdy den. trvalo to asi tyzden, co som kazdy den instaloval jednu zaplatu. co zaplata to pomalsi start az nakoniec win nadobro padol. a tomu sa hovori sw podpora :oP
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
15.4.2007 22:16
ten velky si ty. Ak si to nastavil tak, ze ti tam chodili vsetky aplikacie, co ficia pod XP za 5 hodin, tak klobuk dolu. S tvojou Ubuntou mozes ist vies kam, ked chces nieco spojazdnit... trva to dost dlho a nehovor mi ze za 5 hodin si spojazdnil vsetko. Ved sam vies kolko to trvalo a ake si mal problemy...Invektiva si nechaj pre seba. Toto je diskusne forum, tak pis fakty a nesnaz sa niekoho urazat.
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
15.4.2007 22:27
A po druhe. Ved sam tu dokazujes ze nevies nainstalovat ani Win XP, tak aby ti chodil a to je konstruovany pre hlupych amikov, blondiny a podobne. Tak to mi vysvetli ze ked ti nefungoval Win, tak ako ti potom fungoval Ubuntu. spojazdni pod ubuntu office, 3dmax, corell, Inventor a ine programy a potom sa skus zahrat najnovsie hry. Jednoducho aby ti fungovalo vsetko ako pod win. Linux je jednoducho na ine veci a preto sa dost smejem, ked ho ludia porovnavaju s win. Su to dve neporovnatelne veci. Linux je stavany uplne na nieco ine. A ked je taky vyborny pre vsetkych uzivatelov, tak preco sa stale nepouziva masovo?
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
15.4.2007 18:21
Pre mna za mna si kamarat nainstaluj aj neviem co na notebook. Na ASUS samozrejme nainstalujes vsetko. HP je shit co sa tyka notebookov. Je to skladacka a pri tom ani jednu suciastku HP nevyrobili. Mohli by tam napisat aspon kvalitnejsie drivery a kupovat aj lepsi hardware...
|
| |
qwqw
Od: qwqw
|
Pridané:
14.4.2007 18:09
VRAT SA DO SKOLY!!!!!!
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
16.4.2007 9:49
dalsi extremista, vy ste sa dohodli vsak? :)
asus je v plienkach co sa tyka vyroby notebookov, nemozes to porovnavat.. compaq bol jeden z prvych vyrobcov notebookov vobec.. vtedy este asus ani neexistoval. vsetky dosky aj tak vyraba bud quanta(dell, hp, apple, etc..) alebo asus.. ktory dodava este pre zopar firiem.
asus ma dobry pomer cena/vykon, ale odvodit si kvalitu notebooku od kvality desktopoveho motherboardu je kratkozrake.
notebook nie je len motherboard.. ale aj kopec inych(v pripade asusu obcas vrzgajucich veci)
|
| |
Ramirez
Od: Ramirez
|
Pridané:
14.4.2007 18:00
no a HP je len u nas znacka to si uvedom,vo svete prevláda teda aspon v notebookoch IBM a Acer,a co sa este tyka toho nekvalitneho winu,tak preco ho pouzýva pentagon aj CIA???
Ba dokonca na vývoji Visty sa vláda USA aj CIA podielaly.Takze nekvalita hmm dalsí Revolucionár ala Linux alebo zeby Lunex :)
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
14.4.2007 23:33
Lenze CIA je o informovani, nie o bezpecnosti. Na vyvoji linuxoveho jadra sa podielalo NSA a to je o bezpecnosti. Pouzivaju ho preto lebo maju milion+1 dokumentov vo worde urcite.
Co sa tyka via, je to shit, ale zato netreba radiator na chladenie.
|
| |
frenky
Od: frenky
|
Pridané:
14.4.2007 20:15
každý si kúpy to čo sa mu páči a ostatných prd do toho. a trh ukáže, čo je naj...
|
| |
yo3hi
Od: yo3hi
|
Pridané:
14.4.2007 23:54
mne sa notebook s tymto procesorom velmi pozdaval.. keby ze mam moznost nieco take si kupit nevaham procesory robia velmi dobre ale cipsety na dosky hroza
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
16.4.2007 19:45
vy musite byt riadny trupari handrkujete sa tu ako cudaci co je lepsie a myslite si ze hp je shit no ked sa vam nepaci tak nie ale otvarat usta ked nemate sajnu s nastaveniami to je vas problem ja som hp oem s win xp home preinstaloval na ciste xp sp2 a vykon vzrastol o viac ako 40 percent debilkovia si to skuste ty co ste tu za mudrejsich lebo vidim ze vela ludi co tu prispieva nema ani najmensie percento skusenosti nie to este vedomosti ohladom takych veci a ked nemate drivre tak je jeden velmi lahky sposob ako ich ziskat najviac tak 10 kliknuti mysou ak niekto vie o com hovorim tak ho od tohto prispevku vynechavam a ospravedlnujem sa ak mu nejakym sposobom ublizujem mimochodom dell je ojojoj pomalsi sam som si svedok mal som tu cest porovnat hp a dell a vysledok ani nechcite vediet
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
16.4.2007 22:26
Tak hod ten vysledok porovnania HP a Dell a porad mi teda ze odkial som si mal stiahnut tie drivre, ked tie zo stranky nefungovali, jednoducho system vypisal, ze taky radic v notebooku nie je.
Chces mi povedat, ze HP, ktore pouziva ECS motherboardy a Liteon mechaniky na ktore si napise svoje meno su lepsie ako Dell, Alebo ASUS, alebo ine znacky? Ved si precitaj testy odporucam www.chip.com, www.tomshardware.com a ine. A potom tu pis, ze k comu si dosiel. Jedine co je pravda je to, ze HP predava najviac PC a to len a len koli reklame.
Inak HP robi velmi kvalitne bezkonkurencne zariadenia v meracej technike, servery a ine zariadenia. Prvenstvo tychto zariadeni sa HP neda upriet, ale v PC a notebookoch troska zaostavaju.
|
| |
plné
Od: plné
|
Pridané:
17.4.2007 0:20
setci tu o niecom hovorite ...
|
| |
sulsigars
Od: sulsigars
|
Pridané:
2.5.2007 21:43
Dear members,
TobaccoWizard.com stocks a large range of <a href=http://www.tobaccowizard.com>discount tobacco</a>, <a href=http://www.tobaccowizard.com>cheap tobacco</a>, <a href=http://www.tobaccowizard.com>tobacco and papers</a>, <a href=http://www.tobaccowizard.com>cigar and cigarillos</a> and <a href=http://www.tobaccowizard.com>cigarettes online</a> - brands made famous locally as well as internationally.
Browse our site to see the huge savings that can be made by shopping online at TobaccoWizard.com.
Shipment now is carried out during 24 hours the after entering by you of the order.
TOPSeller: <a href=http://www.tobaccowizard.com>American tobacco</a>, <a href=http://www.tobaccowizard.com>Marlboro red</a>, <a href=http://www.tobaccowizard.com>Camel filters</a>…
We accept ALL MAJOR CREDIT CARDS ONLINE.
http://www.tobaccowizard.com
|