| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
13.4.2007 9:59
A kto sa o ten router bude starat v pripade vypadku :D
|
| |
kaza
Od: kaza
|
Pridané:
13.4.2007 10:51
dufam ze to bude aspon IP verzia 6 :)
|
| |
ivan+
Od: ivan+
|
Pridané:
13.4.2007 19:05
Priletí technik v raketopláne a pripojí sa cez konzolu ...
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
13.4.2007 10:03
keby tam dali moj router, tak by boli velmo spokojny :D asi tak raz do tyzdna treba vypnut (vybrat zo siete) a zapnut :D hmm ale router vo vesmire... no neviem, ale zaujimal by ma ten ping a tak...
|
| |
kaza
Od: kaza
|
Pridané:
13.4.2007 10:53
...moj bezi tak 160 hodin...
|
| |
Aqw3R
Od: Aqw3R
|
Pridané:
13.4.2007 11:01
moj bezi uz vyse 1,5 roka.
|
| |
ivan+
Od: ivan+
|
Pridané:
13.4.2007 19:06
môj má uptime 4 roky a 37 týžňov.
|
| |
chrastitko
Od: chrastitko
|
Pridané:
15.4.2007 20:58
Aj moj, nenapichol si sa nahodou na mna na cierno???
|
| |
Thim
Od: Thim
|
Pridané:
13.4.2007 10:53
Cisco Router nie je ako Windoze.
|
| |
arafat
Od: arafat
|
Pridané:
13.4.2007 10:49
vojenskej a stragetickej vyznam ? aby bylo neco pod kontrolou !
|
| |
quix
Od: quix
|
Pridané:
13.4.2007 11:02
samozrejme :)
|
| |
mr.ch
Od: mr.ch
|
Pridané:
13.4.2007 11:09
znudeny chlapci budu mat zas ci hackovat :-D
|
| |
guru
Od: guru
|
Pridané:
13.4.2007 12:54
bandwith sa pise bandwidth :)
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
13.4.2007 17:30
jj
|
| |
aaggii
Od: aaggii
|
Pridané:
13.4.2007 13:22
a nieje to len zamienka pre umiestnenie jadrovych hlavic? cesi su nerozhodny tak to vyriesia vo vesmire a tvaria sa ze robia nieco dobre, aby sa zakrili - no cistam vela komixov.
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
13.4.2007 19:32
nech tam daju bezdrotovy s dosahom az na mars to bude internet. a ten ping 1min :)
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
13.4.2007 20:09
a aky iny ako bezdrotovy by si tam chcel dat? hadam nie len kablovy...
a ping na mesiac by bol max 42 minut a minimalne... neviem (myslim ze asi 6). podla toho kde je teraz mars voci zemi..
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
13.4.2007 22:21
no mne sa nejak nechcelo pocitat? aka je rychlost em. vlnenia? (neviem ci to vyuziva mikro alebo co?)
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
13.4.2007 23:01
mne sa zda ze je to blizke rychlosti svetla..
|
| |
Tom4s_co.
Od: Tom4s_co.
|
Pridané:
14.4.2007 0:49
no niesom si isty tym co tu pisete. Zalezi dost od toho kolko je GHZ na tom zariadeni :-)
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
14.4.2007 4:29
neviem co ty pises ale rychlost Elektromagnetickeho žiarenia ( elektromagnetické spektrum: gama žiarenie, röntgenové žiarenie, ultrafialové žiarenie, viditeľné žiarenie, infračervené žiarenie, mikrovlnné žiarenie a rádiové žiarenie) je vo vakuu 299792458m/s bez ohladu na frekvenciu... a neviem preco prave GHz spominas, moze ist kludne o HZ, kHz, alebo aj THz...
btw, stale a vzdy sa jedna o rychlost svetla...
|
| |
ja_ja
Od: ja_ja
|
Pridané:
14.4.2007 10:10
m/s ?????? snad km/s voe.
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
14.4.2007 19:43
ty voe mas pravdu, ale iba v pripade ze pred posledne tri cislice das desatinny ciarku... Vo vseobecnosti su zauzivane rychlosti bud v m/s alebo km/h... m/h ani km/s sa nepouzivaju... presnu rychlost svetla si mozes overit napr. tu:
http://www.google.sk/ search?hl=sk&q=rychlost+svetla &btnG=H%C4%BEada%C5%A5+v+Google&meta=
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
14.4.2007 19:46
alebo ak chces a bude sa ti to zdat lepsie tak kludne mozem povedat ze rychlost svetla je 299792458 ms^(-1) popripade 1079252848,8 kmh^(-1) ak sa ti toto oznacenie zda lepsie
|
| |
Tom4s_co.
Od: Tom4s_co.
|
Pridané:
14.4.2007 0:46
nahodou to bude cooool aspom bude co telnetovat a posielat ssh prikazy :-) a snazit sa to hacknut. BTW kebyze tam poslu moj router to by sa im pacilo :) mam ho aj wifi na 5ghz :-) len ho treba raz za mesiac resetnut ale vsak to s amici mozu dovolit raz za mesiac poslat raketoplan :-D
|
| |
xtome1
Od: xtome1
|
Pridané:
15.4.2007 22:41
ten router uz bude mat zabudovany watchdog :D :D
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
16.4.2007 12:57
WatchDog Lajka :D
|
| |
VerbaTom
Od: VerbaTom
|
Pridané:
17.4.2007 14:31
Ale vieš aký dopad má to lietanie raketoplánov na planétu ZEM!?
To veľké množstvo paliva potrebného na odlepenie niekoľko desiatok tonovej Rakety od zeme sa v atmosfére spaluje, čím vznikajú ohromné vrstvy skleníkových plynov, čo má v konečnom dopade za následok +k globálnemu oteplovaniu ("čo nie je na zemy dosť povodní, snežných kamalamít, či tornád...")
|
| |
_doom
Od: _doom
|
Pridané:
17.4.2007 15:32
blbost globalne oteplovanie je len zamienka na vyhadzovanie bilionov na blbosti niekto sa na tom neskutocne nabaluje.
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
14.4.2007 4:30
tak sa na zas trosku znizia pingy :P
|