| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
mp33
Od: mp33
|
Pridané:
12.4.2007 11:58
ja som myslel, ze to bude nejaka brutal diktatura, ale toto je v pohode. nech sa im dari
|
| |
.:james
Od: .:james
|
Pridané:
12.4.2007 12:08
Akoze server dsl.sk je fajn, rad tu citam novinky a spravy ale tie vysledky merani by ste uz mohli aktualizovat.. Najdem ich aj inde, ale je to kus blbe ze viac nez rok ich nikto nezvernil :) Zeby Patrika Hornika prepustili? :D
Ale zas taky off tento prispevok neni, si myslim..
|
| |
PH
Od: PH
|
Pridané:
12.4.2007 17:33
žijem ale nestiham ;o)
|
| |
mr.ch
Od: mr.ch
|
Pridané:
12.4.2007 12:14
podporujem taketo napady... jednoznacne je to fajn realizovat nieco take ALE - ja osobne NEVERIM ze to neni HACKNUTELNE... ze sa pripoja nejaky NEZIADNAY ludia na moje AP... nemam s tym skusenosti ale viem, ze vsetko co je cez WIFI sa da HACKNUT...
|
| |
Szaga
Od: Szaga
|
Pridané:
12.4.2007 16:10
Huha! Ti asi nemas wifi a + citas vela bondoviek. Este napis ako, a poslem ti 1000Sk. Ja mam uz 4 roky wifi a toto citad prvy krat! ;-) Ale co mudrych ludi je vela....
|
| |
morpheus-sk
Od: morpheus-sk
|
Pridané:
12.4.2007 16:30
akoze mam doma wifi na notase.. som chitil wifi siet, dostal som sa na router, zistil som si porty, mohol som mu zachytavat packety lebo som bol v rovnakej sieti... myslim ze to neni az thake nehacknutelne kedze len velmi malo userov vie naozaj nastavit wifi thak aby bolo bezpecne
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
12.4.2007 17:57
A kde si si precital - zistil som si porty , bol som na rovnakej sieti a mohol som mu zachytavat packety.....ja viem ako porty ty pouzivas na ake ucely aj teraz z hlavy , nemusim si to zistovat , chcel by som vediet ako zachytavas packety vedrom na okne?a co snimi robis? Ahoj - admin wifi siete.
|
| |
jaa
Od: jaa
|
Pridané:
13.4.2007 8:09
Tak ži nadalej v nebeskom pokoji :-) Moje hoby je wifi a fakt, od pár minut až do niekolko dni sa mi darí vôjsť do akéjkolvej wifi siete, ktoré je šifrovaná iba WEP, nie WPA - s tým som sa nehral. Takže ak si myslíš, že na zemeguli je celosvetový mier, tak ži s tým aj nadalej. A nemysli si, že ťa niekto bude učiť ako sa to robí, aby si si mohol čítať susedove emaily. K tomu potrebuješ aj trochu viac anie len chcieť.
|
| |
Michal
Od: Michal
|
Pridané:
12.4.2007 13:36
Myslim, ze siet FON uz nepodporuje WRT54G {resp GL} zariadenia, dodavaju svoj vlastny router La Fonera, ktory ma v sebe kartu s Atheros chipsetom. {driver umoznuje vytvorit virtualne AP}. Potom su na kazdom hotspote 2 siete, public a private. Uzivatelia sa pripajaju pomocou svojich klucov. Len neviem ci uz teda nie je mozne sa pripojit ako neregistrovany uzivatel.
|
| |
galjo
Od: galjo
|
Pridané:
13.4.2007 19:21
Na siet FON sa môžeš pripojiť jedine po registrácii u nich.Ale iba na FREE siet. na Private sa mi nenapojíš..
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
12.4.2007 16:35
Zaujimalo by ma ci to na Slovensku niekto ma.
|
| |
P@vol
Od: P@vol
|
Pridané:
12.4.2007 17:01
...vsak sa pozri-v clanku je aj odkaz. Co som ja pozeral, tak v ziline nikto, ale vo vrutkach to niekto ma. btw aj v cechach to maju(tusim som pozeral brno).
|
| |
qaws
Od: qaws
|
Pridané:
12.4.2007 18:00
Treba si to priblizit, ja som na Slovensku videl 26 miest, kde to niekto ma.
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
12.4.2007 19:51
"užívatelia musia poskytovať svoje WiFi 24 hodín 7 dní v týždni"
a ked vypnem komp? nebudem predsa platit tolko elektriny...
|
| |
emax
Od: emax
|
Pridané:
12.4.2007 20:15
je jedno ci je vas pocitac zapnuty alebo vypnuty. ten s tym nema nic spolocne. jedine co musi byt neustale 24/7 zapnute v el.sieti je samotny wifi router ale ten ma oproti pocitacu len malu spotrebu.
|
| |
jojo
Od: jojo
|
Pridané:
12.4.2007 21:37
Okrem toho aj DSL modem/router ci dalsie zariadenia na to potrebne... Tu mi napada otazka, poskytnem niekomu konekt a on mi na oplatku prenesie tolko dat, ze porusim FUP? Alebo si cvaknem za kazdy MB naviac?
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
13.4.2007 15:32
som na nete cez LAN a ked vypnem komp tak sietovka je tiez off, akym sposobom potom prebieha prenos?
|
| |
galjo
Od: galjo
|
Pridané:
13.4.2007 19:17
Ono to ma až taký výkon že pár metrov od činžiaku to notebook už nezachytil, tak ked to poskytujem musí byt niekto kto to chce použiť až celkom pri činžiaku.Ale že som mal vypnuté to si cez soft zistili. Už som mal poznámku na osobnej stránke.
|
| |
jurto
Od: jurto
|
Pridané:
13.4.2007 21:03
No ja LaFonera mam uz niekolko mesiacov, ale to co sa tu pise ze musim mat zapnuty LaFonera 24hodin 7 dni v tyzdni nie je celkom pravda. Pri aktivacii je potrebne SLUBIT ze budem mat LaFonera zapnuty NonStop. V kazdom pripade ked niekto napr. v noci LaFonera odstavi nie je to vobec taky problem. Na stranke sa pise iba o tom ze ak niekto necha 30dni LaFonera offline strati docasne bezplatny pristup na ine LaFonera. A co sa tyka hacknutia LaFonera. Siet je otvorena, takze netreba nic hacknut. Ale internet funguje az po prihlaseni sa s menom a heslom na stranke ktora sa automaticky otvori po spusteni prehliadaca (podobne ako na HOTSPOToch velkych prevadzkovatelov ako napr. T-Mobile). A router sa konfiguruje priamo na fon stranke.Takisto sirka pasma ktora sa poskytuje cez otvorenu siet sa da nastavit. Druha privatna siet pouziva WPA alebo WPA2 kodovanie. Router dostanete uz nastaveny s WPA kodovanim, takze aj najvacsi blbec je celkom dobre zabezpeceny. S pozdravom
|