neprihlásený Pondelok, 20. mája 2024, dnes má meniny Bernard
Zatiaľ posledný Star Trek seriál bude mať ďalšiu sériu, ohlásený aj nový film

Značky: sci-fifilmyseriályTV

DSL.sk, 15.4.2024


Mediálna skupina Paramount aktuálne ohlásila viaceré novinky týkajúce sa Star Trek seriálov a filmov.

Seriál Star Trek: Strange New Worlds, ktorý bude po konci aktuálne piatej série seriálu Star Trek: Discovery už jediným pokračujúcim hraným Star Trek seriálom z doterajších seriálov, bude mať ďalšiu štvrtú sériu.

Seriál má za sebou dve série, už skôr bola oznámená tretia s plánovaným vysielaním v budúcom roku. Skupina Paramount aktuálne ohlásila ďalšie pokračovanie seriálu v podobe štvrtej série.

Seriál je o lodi U.S.S. Enterprise v dekáde pred príchodom kapitána Kirka, na rozdiel od Star Trek: Discovery a Star Trek: Picard sa štýlom a typom deju vrátil ku klasickým Star Trek seriálom.

Zároveň skupina oznámila plánovaný koniec animovaného seriálu Star Trek: Lower Decks. Seriál skončí piatou sériou, ktorá sa bude vysielať tento rok.

Po ukončení vysielania Star Trek: Enterprise mali hrané Star Trek seriály dlhú 12-ročnú prestávku až do príchodu Star Trek: Discovery v roku 2017. Star Trek: Discovery skončí aktuálnou piatou sériou, ďalší nový seriál Star Trek: Picard skončil minulý rok treťou sériou.

Okrem Star Trek: Strange New Worlds bol ohlásený ďalší nový seriál Star Trek: Starfleet Academy, kedy bude uvedený nie je jasné.

Skupina zároveň aktuálne oznámila pripravovaný nový film, ktorý má časovo predchádzať doteraz chronologicky prvému filmu Star Trek z roku 2009 a má sa odohrávať dekády pred ním. Film zatiaľ bez oficiálneho názvu má prísť do kín v budúcom roku.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

Nové .sk domény sú oddnes dočasne lacnejšie
NASA oznámila ďalšie posunutie prvého letu vesmírneho Boeingu
Starlink zdvojnásobuje cenu globálneho programu pripojenia
Apple pripravuje výrazne tenší iPhone, má prísť budúci rok
Android smartfóny na základe pohybu rozpoznajú, že sú kradnuté, a zamknú sa


inzerciaDiskusia:
                               
 

Som rad, ze admin je Trekkie!
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

mal som to prestat pozerat uz v prvych minutach, ked sa Michaela zacala volat Michael. Zial vydrzal som az doteraz, ked vo warpe stala na nepriatelskej lodi a snazila sa ju fazerom spomalit. Tento serial je absolutna strata casu a hanba rodine Star Trek.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Presne tak. Predsa vo warpe nejaké stáť na či visieť pod priekazne ani nedáva zmysel.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Discovery je LGBTIWTF odpad a nic viac. Strange world je uz pozeratelnejsi ale je pravda ze na tie starsie ST to uz nema.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Tak zasa ked niekto potrebuje byt cool a queer a ma fialove vlasy? Mozno nic viac nevie, takze mu to neber. To je podobne ako by si bral invalidovi barlu.
Odpovedať Hodnotiť:
 

ale niekedy je ta potreba zobrat invalidovi barlu priekazne nevyhnutna, a postacujuca, najma ak mu tu barlu berieme na Sklennom moste, a chceme nou odohnat prilis dotieravu, drzu, rozkridlacenu ciernu labut! pred ktorou usla aj biela kocka!
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ale ako dalo sa pozriet, bolo vidno androida, dokonca aj picarda ukazali na sekundu. Zapletka je ok. Ale tych uvodnych 10 minut kde len stoja a kecaju vsetky Woke temy nasho sveta prekuse asi malo kto.
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

Čiže nie chronologicky prvý, ale chronologicky 11. film.
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár