neprihlásený Sobota, 13. apríla 2024, dnes má meniny Aleš
Netflix pri lacnejšom programe s reklamami už umožňuje sťahovanie

Značky: Netflix

DSL.sk, 5.11.2023


Najpoužívanejšia streamovacia služba Netflix uskutočňuje vo svojom lacnejšom programe ale s reklamami dve vylepšenia pre užívateľov.

Spoločnosť o tom informuje v tomto oznámení pri príležitosti ročného výročia od spustenia programu.

Streamovacia služba bola v minulosti bez reklám, pred rokom ale začala ponúkať program Basic with ads s reklamami. Program mal rovnaké parametre ako dovtedy najnižší program Basic, neumožňoval ale sťahovanie videí pre neskoršie sledovanie aj bez pripojenia k Internetu. Program bol pre užívateľov lacnejší ako Basic bez reklám.

V apríli tohto roka spoločnosť zlepšila parametre programu na ekvivalentné vyššiemu programu Standard a premenovala ho na Standard with ads, pričom program je výrazne lacnejší ako Standard. Podstatným rozdielom zostala absencia možnosti videá sťahovať.

To sa ale teraz mení a podľa oznámenia od konca tohto týždňa program s reklamami začína umožňovať videá aj sťahovať. Netflix stále pri popise možnosti sťahovať videá uvádza možnosť sledovať ich aj bez pripojenia k Internetu, reklamy sú tak zrejme stiahnuté s videom.

V prvom štvrťroku budúceho roka zavedie služba ďalšiu zmenu, keď bude podporovať a odmeňovať užívateľov aby sledovali celé seriály naraz. Pri sledovaní viacerých častí seriálu za sebou bude totiž každá štvrtá časť bez reklám.

Oproti podobe programu pri spustení v súčasnosti služba využíva tiež iné dĺžky reklám. Na začiatku používala 15 a 30-sekundové reklamy, teraz sú to podľa oznámenia 10, 20 a 60-sekundové reklamy.

Program s reklamami bol zatiaľ spustený len v malej časti krajín a na Slovensku zatiaľ nie je k dispozícii.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

SpaceX použila prvý stupeň Falcon 9 už 20-krát
Apple čoskoro uvedie ďalší sci-fi seriál
Populárna databáza Redis má po zmene licencie ďalší klon, už bol vydaný
Apple údajne už tento rok uvedie nový procesor M4, s podporou AI
Western Digital predstavil 4 TB pamäťovú SD kartu
Česi vydali nový OS pre ich routery Turris
Predaje PC konečne prestali klesať
Nový ARM CPU pre notebooky od Qualcommu má byť výrazne výkonnejší ako Intel CPU
Sprístupnený očakávaný seriál Fallout podľa počítačovej hry
Android umožní lokalizovať vypnuté smartfóny aj iných značiek ako Google Pixel


Diskusia:
                               
 

Sú na Netflixe aj normálne veci alebo len same politicky korektné sračky?
Odpovedať Známka: 2.2 Hodnotiť:
 

smutny musi byt tvoj svet. samozrejme, ze su tam aj veci, kde sa ziadna politicka korektnost neriesi to by si si ale musel vytiahnut hlavu z riti.
Odpovedať Známka: -4.4 Hodnotiť:
 

Podľa mňa si priekazne až tak mimo, že už vôbec nevieš porovnávať realitu s fikciou a naopak. To je smutné, ak už je o smútku reč.
Odpovedať Známka: -6.4 Hodnotiť:
 

Áno? A mohol by si napísať aj konkrétne názvy z takej tvorby?
Odpovedať Známka: -1.4 Hodnotiť:
 

Je problem, ze nepocujes vo filme nadavky typu "buzna" ale "kokot"? Alebo je problem, ze alfasamec so sapikom nekosi v dzungli "zltych"? Alebo je problem, stale ta jedna morska panna, ktoru aj tak nikto nepozera, lebo je to tak 1 promile z toho mnozstva obsahu?
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Priekazne čumím. To čo máš s týma synonymáma? Taký originál rambo by bol dnes aký prieser. Dá sa to na netflixe nájsť ten film?
Odpovedať Hodnotiť:
 

politicky nekorektne = urážlivé
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Da sa vybrat. Objavuju sa take aj take.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Tak toto je skutočne mimoriadne zaujímavá a podnetná otázka, ktorá by sa určite umiestnila v rebríčku najrozumnejších otázok za "Who Let the Dogs Out" či “To be, or not to be" prinajhoršom priekazne len tesne.
Odpovedať Známka: -6.0 Hodnotiť:
 

Ich tých politický korektných občanov pod tvojím príspevkov si ani nevšímaj. Je to presne tak ako si myslíš! Staré seriály ktoré za niečo stoja tam samozrejme sú je ich ale málo. Seriály ktoré sú novšie a aspoň tie na ktorej som bohužiaľ natrafil ja sú všetky presne také ako si aj myslíš. V každom seriáli ktorý som videl ja a upozorňujem že v každom, musí byť chlap ktorý vyzerá ako žena žena ktorá vyzerá a správa sa ako chlap musia tam vy dvaja buzeranti a dve lesby. K tomu tam musí byť manželský pár kde je chlap čierny a žena biela a ešte aj čierna žena a biely manžel. Ak je tam aj náhodou biely chlapa a biela žena, tak majú adoptované nejaké žlté decko.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Veď multikulturizmus, zničiť všetky hodnoty, tradície, kultúru, jazyk a nakoniec náboženstvo a tak celý národ. Systémová deštrukcia rodiny a zvykov. A ak si to začínaš všímať čo i len v zárodkoch, tak si toto, hento, tamto, navyše dezolát, len aby si svoju všímavosť skrotil. Len oni sú svätý mierumilovný pritom sodomáci, nádor ľudstva. Ďakuj yidákom, amálek vs goyim. Talmud hovorí, jediný dobrý kresťan je mŕtvy kresťan. Pamätáte si z novín jak nedávno ortodoxný yidi pľuli na kresťanov nesúcich kríž?
Toto je ich viera We Curse Christianity Three Times a Day
Ale to ja musím byť antisemitista, homofób, rasista a ktovie čo ešte, certifikovaný titul dezolát nevynímajúc. Koľko yidov je v našom šoubiznise, hm?
Odpovedať Hodnotiť:
 

To ze si rasista a homofob z teba spravila rasisticka a homofobna spolocnost... Male deti rasy neriesia, ani podla nich ostatne deti nerozlisuju...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Slaboduch podporuje vojnu na pukrajine a priekazne na oponentov prstom ukazuje brechajúc blbosti posl. druhu a ešte sa k tomu prirovnáva k deťom? To kde sme?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Vsetci sme raz boli detmi. To cim sme teraz z nas vyformovala spolocnost... Z historie vieme, kam vedie odsudzovanie a ponizovanie na zaklade vrodenych alebo zdedenych vlastnosti. Staci sa pozriet na americky problem s cernochmi kvoli vykonstruovanym predsudkom zvanym rasizmus. To iste sa stane vzdy s kazdou skupinou, ktoru bude majorita povazovat za menejcennu, kvoli niecomu cim prirodzene su... A ludstvo si to dobrovolne robi dalej... Riesime a ponizujeme kazdeho, kto nie je ako mi, miesto toho aby nam taketo veci boli ukradnute a vobec sa nimi nezaoberali (nechvalili ani nehanili), tak ako to napriklad robia male deti (nie tie ktore uz su takymto porovnavanim ovplyvnene)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Svoj antisemitizmus môžeš napríklad odstrániť lepším vzdelaním. A mimochodom katolícka viera tiež všetkých, ktorí sa vzdialili katolicizmu preklína.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Skus vzdelanie na palestinskeho chlapca , ktory jediny prezil zasah sanitky. Mas o preklinani odkaz na bibliu, novy zakon. Pripadne vyhlasenie papeza? Alebo len pisali v propoziciach?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Pyšných zahriakuješ a tí, čo bočia od tvojich príkazov, sú prekliati.Ž 119,21 a to je len jeden z mnohych... Kazde monoteicke nabozenstvo ma v sebe zakorenene odsudzovanie inych nabozenstiev...
Odpovedať Hodnotiť:
 

A teraz daj priekazne ten o plochej zemi a firmamente. Ešte v začiatkoch 20.stor. o tom kresťania učili deti v školách.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Kniha zalmov je stary zakon. Novy som pisal.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Na katolickych omsiach sa cita aj stary aj novy... Nevidel som v kostole ludi so sluchatkami pocas prveho citania...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Lepším vzdelaním hej? Myslíš študovaním printovaných médií od roku 1970 nahor, a tebe tak troška priekazne neyebe?
Katolicizmus je rovnaká sekta ako talmud. Kde som sa ja vyjadril že podporujem ancikrista pápeža? Počul si už o rímskom klube? A o vzdelaní ide vyprávať, jak typické, vodu káže a víno pije. Katolík, perzekuovať a súdiť, ráno vo dne aj večer, že? Nakoniec zistíme že jediný normálny sú nasledovníci koránu. A vieš ty že hej?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Nacistické propagandistické filmy nájdeš na archive.org.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Já jsem asi boomer, takže bych si pod "stahování" představil že dostanu videosoubor, který si pak budu moct přehrávat ve vlastním přehrávači. Tak nic, no.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Odkedy sa môže boomer identifikovať ako boomer? Tam sú povolené len neurčité kombinácie zo zmäti pohlaví s nejasným výsledkom, potenciálne priekazne reznuté cikádou alebo netopierom.
Odpovedať Známka: -7.8 Hodnotiť:
 

Ved ano
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Generácia tzv. "Baby boomers" je definovaná ako ľudia narodení medzi rokmi 1946 až 1964.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Chlievik ako chlievik! V rámci európskych vízií priekazne nie je prípustná aplikácia genderových stereotypov na základe vekovej diskriminácie!
Odpovedať Známka: -6.0 Hodnotiť:
 

Ved ano
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

Strohá definícia. Má to do seba viac povojnovej histórie uSSa než len že sa rodilo priveľa detí v rozmedzí roku x a y pre fasa ekonomický rast a finančnú zabézpeku. Odtiaľ tiež pochádza pojem sweet summer child. Rozumej, yebeš kade ideš. Škoda, že druhý baby boom nehrozí, naopak, biela rasa vymiera, vyzerá to, že čochvíľa nastane kalifát, rozumej iniciatívna fáza mokrého sna jedincov stojacich za agendou 21, teraz už 2030. Trošku prispali, priveľa epiduraliek, predávkovanie adrenalínom.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Keď ti večer sťahuje frajerka alebo manželka galoty a trencle, neznamená to, že budeš mať seks nadosmrti zdarma ;-)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Presne tak. Od 2024 uz iba s reklamou!
Odpovedať Hodnotiť:
 

No len ak budes nieco reklamovat nebola z toho facka cez celu hlavu.
Odpovedať Hodnotiť:
 

To je taky třeba o tom, že v mpv si můžu nastavovat rychlost (neudržím pozornost když je to moc pomalé, většinu přednášek, různých technologických a vědeckých youtuberů atd. sleduju na 1.2-1.5x) a dělat si downmix na mono (stereo zvuk, ve smyslu velký rozdíl levého a pravého kanálu, je mi nepříjemný). Ještě že mě skoro nic z toho co je na Netflixu nezajímá.
Odpovedať Hodnotiť:
 

to si americania sami zneuzivaju vlastnu techniku na provokaciu uzivatelov alebo to robia cinania aby vyrabali torkmenistov ? nechapem podstatu tohoto konania, preco sa vsetko americke furt totalne naschval posiera a preco sa mi svojvolne pohybuje kurzor, stlacaju button, menia hesla k ftp uctom, atd....

uz sa na to pozerame cela kancelaria a nechape nikto z nas, ako je toto mozne, ze si zadam heslo k FTP a niekto ho zmeni na superbezpecnej americkej sracke
Odpovedať Známka: -8.2 Hodnotiť:
 

proste jebe sa samovolne vsechno, do coho armáda nacpala svoje spiclovacie sracky. co im to vsetko poprelamovali ?

... naaaa a teraz sa mi zrazu zrychlil sam od seba mobil
Odpovedať Známka: -6.0 Hodnotiť:
 

no a zase to isté zase sa sere do tej krabice humaj jeden. jak do rice macerinej ma k tomu furt pristup. stavim sa ze to bude nejaky demokratickokomunisticky spywer
Odpovedať Známka: -10.0 Hodnotiť:
 

toooooo jeeeeee kooooookoooooc tak on sa ti tam ten humaj jeden puzerant hrabe uz pocas instalacie. to je kus gena , jebem vonka celu krabicu plechovu von oknom buzerant jeden tak hodina roboty je drahsia tuna jako cela bedna hovnom zasrata
Odpovedať Známka: -10.0 Hodnotiť:
 

do p do p neni mozna jak tak ta koza na co som prave narazil , NEUVERIS ani ty ADMIN , toto predam rusom mozem cele jebac a idem si kupit chatu v alpach, nech vam celu vladu osliedia buzny jedni vsetky su vymaz toto cele bo ma zavru do vezenia
Odpovedať Známka: -10.0 Hodnotiť:
 

Treba navštevovať menej ruských webov a inštalovať menej cracknutých hier.
Odpovedať Hodnotiť:
 

To by si prv mal priekazne začať od seba s androidmi a windoze, nemyslíš?
Odpovedať Hodnotiť:
 

I as well as my friends appeared to be taking note of the best techniques located on the blog while then got an awful feeling I had not expressed respect to the web site owner for those tips. All the women are actually for this reason happy to see all of them and have surely been using those things. Thank you for truly being really considerate and also for using this form of amazing areas most people are really eager to understand about. My personal honest regret for not saying thanks to you sooner.
[url=https://www.off-whites.us]off white clothing[/url]
Odpovedať Hodnotiť:
 

Thanks a lot for giving everyone an exceptionally nice opportunity to discover important secrets from this site. It is often so great plus stuffed with a good time for me and my office co-workers to visit your blog a minimum of thrice per week to find out the latest stuff you will have. And definitely, I'm just certainly motivated with your stunning tips and hints you give. Selected 1 tips in this post are in reality the most impressive we have had.
[url=http://www.kyrie7shoes.us]kyrie 7[/url]
Odpovedať Hodnotiť:
 

I as well as my friends were viewing the good secrets from your web site and so quickly I had an awful feeling I never thanked you for those secrets. These people became for that reason stimulated to read through them and have in effect clearly been tapping into those things. Appreciate your getting indeed considerate and also for pick out these kinds of notable subject matter most people are really desirous to be informed on. My sincere regret for not expressing appreciation to earlier.
[url=http://www.sbdunk.us]nike dunks[/url]
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár