neprihlásený Piatok, 24. mája 2024, dnes má meniny Ela
Telekom spustil v ďalších krajinách 5G roaming

Značky: Slovak Telekom5Groaming

DSL.sk, 6.4.2023


Telekomunikačný operátor Slovak Telekom aktuálne oznámil rozšírenie podpory využívania 5G v roamingu.

Telekom začal v prvom štvrťroku podporovať 5G roaming v šiestich nových krajinách a v ďalších štyroch krajinách pridal ďalšieho operátora, v ktorého sieti je možné využívať 5G roaming.

Spolu má podľa oznámenia pre 5G roaming v súčasnosti 61 partnerov v 45 krajinách.

Novými krajinami, v ktorých pribudla možnosť 5G roamingu, sú Brazília, Francúzsko, Katar, Kazachstan, Kuvajt a Maldivy. V Brazílii je možné 5G využívať v sieti Claro, vo Francúzsku v sieti Orange, v Katare v sieti Vodafone, v Kazachstane v sieti NEO, v Kuvajte v sieti Wataniya Telecom a na Maldivách v sieti Wataniya.

Okrem toho pribudla možnosť využívať 5G v Bulharsku v sieti MTel, na Cypre v sieti Vodafone, v Hongkongu v sieti CSL a vo Švajčiarsku v sieti Orange.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

Skylink začína šetriť, zmenil parametre na náročnejšie, ukončí dva transpondéry, prejde z HD do SD
Sonda Psyche k asteroidu zapla elektrické motory
Raspberry Pi vstúpi na burzu v júni
Firefox pripravuje vertikálny zoznam kariet a skupiny kariet
Vesmírny Boeing nepoletí ani v sobotu, nový termín nebol oznámený
Vydaný minimalistický Alpine Linux 3.20, už aj pre RISC-V
Šifrovanie odolné kvantovým počítačom podporuje ďalší softvér, Zoom
Starship znovu poletí o dva týždne
Známy výrobca PC chladičov začal ponúkať ventilátory pre domácnosti, postavené na PC ventilátoroch
Intel už vyrába novú generáciu CPU, uvedie ju v treťom štvrťroku


Diskusia:
                               
 

A následne to na aká onú začnú prerábať? Lebo niektorí furt nemajú dosť. Nejaké 6G? Však do voľného 30 GHz pásma sa nejak nikomu nechce.
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

pravdepodobne bude problem v rucickovych hodinkach ktore ti nevedia odtikat 30GHz syncro na 1nW spotreby
Odpovedať Hodnotiť:
 

Konečne je už teda pokrytá pokrytá celá cesta z Trnavy až do Humenného. Síce treba ísť cez Maďarsko a Kuvajt, ale v Kazachstane sa už dá vybrať, či okľukou cez Kuvajt alebo priekazne rovno cez Maldivy.
Odpovedať Známka: -2.0 Hodnotiť:
 

Pardon...okľukou cez Katar a Brazíliu alebo priekazne rovno cez Maldivy.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

spravne.
podstatna je cesta z trnavy do kosic, fajnove je aj humenne.
ale ani kuwait, katar a kazachstan nie su na skodu
Odpovedať Hodnotiť:
 

Použili ľudí ako laboratórne krysy. Ak to vyvolá vlnu nádorov, neurodegeneratívnych porúch alebo ďalších chorôb tak potom ľudia urobia čo? Už teraz sa treba organizovať a v okolí svojho bydliska čistiť životný priestor od týchto vysielačov. Výstavba je ilegálna, treba to zlikvidovať. V blízkosti ľudí to nesmie byť. Aj mladí ľudia odkedy im postavili stožiar alebo antény pri dome, cítia sa ustavične chorí. Je čoraz viac ľudí, ktorí cítia bolesti hlavy, dezorientáciu alebo počujú akoby nepríjemný hluk v blízkosti mobilných antén. Zo strany operátorov alebo samotného diabla je to ilegálny experiment a odstránenie týchto antén je možnosť ako predísť mrzačeniu a úmrtiam, takže poďme do toho!
Odpovedať Známka: -5.6 Hodnotiť:
 

dal som si namahu precitat to cele.
a ty si vojensky policajt ??
Odpovedať Hodnotiť:
 

ak by som bol, už je zorganizované povstanie a išli by sme hoci aj s mečmi proti guľometom ako v poslednom samurajovi. Fašistických vrahov treba zastaviť. Mobilné vysielače a antény sú ich zbrane, ich bašty, ktoré vysielajú jedovatý informačný program. Poškodzujú telo aj psychiku, kontaminujú vodu a narúšajú životné prostredie. Nedá sa očakávať, že v takomto prostredí budú vyrastať zdraví ľudia. Oni chcú znížiť počet ľudí na Zemi a zvyšku vyvolať degeneráciu, život v satanokracii je horší než smrť!
Je veľa informácií že tie antény a vysielače poškodzujú zdravie. Z týchto odkazov tá prednáška krátka prof. Henry Lai, alebo vyhlásenie WHO o EM žiarení kat. 2B podobne ako aflatoxíny a DDT:
https://dopice.sk/rJm
Odpovedať Známka: -4.3 Hodnotiť:
 

aha, no ono je to tak, ze vsetci plne reci taranin, ale ze by zobrali ste tote vase 3 pristroje zo skladu za tišic evri a pomerali co treba aj so smerom ee-emka, na take pristroje neni su na slovensku penaze, ale na darovane stihacky sto milionov na to peniaze boli. a potom sa internetmi siria nezmysli o vysielacoch a satanoch nebies, lebo ze tu jaki mudri su vsetci jak v armade tak policii, presne taki mudri ako aj ty , tak idze vlada investuvac eurofondy za dva dešec melka evri na analyzu hoaxov lebo to dobry biznis
Odpovedať Hodnotiť:
 

Podla mna by mali byt vsetci radi, ze sa zbavujeme zbrani... Ved ked cesta k mieru je, ze sa nebudu dovazat na ukrainu zbrane, tak logicky, keby sme my uz ziadne nemali, bol by tu navzdy mier...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Mockba na otázku prečo dodáva zbrane Arménsku aj Azerbajdzanu bojujucim proti sebe o Náhorný Karabach odpovedala 'je to biznis, ked nedodame my, doda niekto iny'
Odpovedať Hodnotiť:
 

No a keďže si len bezvýznamný tlčhuba s morom voľného času, namiesto organizovania povstania sem chodíš spamovať diskusiu ľahko vyvrátiteľnými chobotinami a nezmyslami. Každý sme nejaký.
Odpovedať Hodnotiť:
 

cele to 5G je zbytocna chujovina
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

odhalil si jasné argumenty :-D (pre seba)
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár