neprihlásený Utorok, 2. marca 2021, dnes má meniny Anežka
Trailer druhej série Apple seriálu o alternatívnom priebehu dobývania vesmíru

Značky: Applestreamovacie služby / VoDvesmír

DSL.sk, 26.1.2021


Spoločnosť Apple zverejnila nový dlhší trailer druhej série seriálu For All Mankind dostupného na jej streamovacej službe Apple TV+.

For All Mankind je o alternatívnom priebehu súboja o dobývanie vesmíru, v ktorom na Mesiaci pristál prvý Sovietsky zväz a USA aj Sovietsky zväz vybudovali základne na Mesiaci už v 70-tych rokoch minulého storočia.

Podľa traileru sa druhá séria odohráva aj počas osemdesiatych rokov. USA využívajú raketoplány, ktoré reálne používali od roku 1981. Tento čiastočne znovupoužiteľný koncept kombinujúci prvky rakety, lode a lietadla mal vysoké náklady na lety a v roku 2011 bol program ukončený. Program, ktorý uskutočnil 135 misií, stál podľa dostupných informácií celkovo 211 miliárd dolárov.

Podľa traileru bude zrejme druhá séria aj o militarizácii vesmíru.


Trailer druhej série For All Mankind (video: Apple)Seriál For All Mankind bol jedným zo štyroch vlastných seriálov, s ktorými odštartovala v novembri 2019 nová streamovacia služba Apple TV+. Ďalšími tromi seriálmi boli See, Dickinson a The Morning Show. Všetky štyri seriály boli predĺžené.

Druhá séria For All Mankind bude mať podľa traileru premiéru 19. februára.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

Intel ešte uviedol nový SSD
Ďalší iPhone má mať 120 Hz displej a väčšiu batériu
Zverejnené údajné parametre nových Intel procesorov
Ceny Golden Globe ovládol Netflix
Ďalší iPhone má mať 1 TB flash pamäte
Satelitné TV vysielanie je v týchto dňoch rušené Slnkom
Ďalšie Starlink satelity má SpaceX vyniesť v noci na pondelok
Helikoptéra na Marse beží na Linuxe
NASA zverejnila detailnú panorámu okolia Perseverance na Marse
Google použil svoj podmorský kábel na detekciu zemetrasení


Diskusia:
                               
 

Jeden by čakal, že Apple urobí open-world PC hru o alternatívnom priebehu dobývaní vesmíru. Samozrejme s multiplayerom a fyzikálnou simuláciou orbitálnej mechaniky zvládajúcej n-body problém.

TV seriál?
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Presne tak. A z toho už logicky vyplýva, že ich čaká priekazne viac.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

no dobre...najlepšie scény sme už videli...ostatné nemá cenu pozerať :-)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ja som čakal, že postavia stánok s ovocím na Miletičke. Takže seriál o dobývaní vesmíru je príjemné prekvapenie.
Odpovedať Známka: 8.0 Hodnotiť:
 

Alebo by mohli chovať včely v prezidentskom paláci, zlepšilo by im to image a mali by prácu ktorá má zmysel.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Trump a Zuzana, majú rovnakú farbu príčesku, či ako sa to volá keď si žena nadstavuje vlasy.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

to sa nazýva predĺžené vlasy, príčesok je skôr parochňa
Odpovedať Hodnotiť:
 

A sú umele alebo to kupila od mrtvych ľudí?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Harabin a Fico sú schopní vo svojich hlavičkách vymyslieť príbeh, že ich mŕtvym ľuďom ukradla. Pochopiteľne, prezumpcia neviny v tomto prípade neplatí ...
Odpovedať Hodnotiť:
 

taka hra uz davno existuje a vola sa Star Citizen
Odpovedať Hodnotiť:
 

možno keby si pridal Kerbal Space Program 3.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Teraz je to seriál a o tri roky už tam budú ľudia cestovať bežne. V zákulisí sa niečo deje o čom svedčia aj časté štarty rakiet.
Odpovedať Známka: -5.6 Hodnotiť:
 

Aj by som ti napísal že si kkt ale nenapíšem, domysli si to sám.
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

až se bude psát rok dvatisíce šest...až budem chodit na Venuši na výlet! :-))))
Odpovedať Hodnotiť:
 

Z časopisu ABC - rok 1960

Až bude tobě, pionýre, čtenáři, třicet, pětatřicet let, vzbudíš se do světa, který už v mnohém nebude podoben dnešku. Budovatelé komunismu v Sovětském svazu i u nás budou mít k dispozici moderní automatizované závody, zvládnou zemědělské práce průmyslovým způsobem, budou pracovat šest hodin denně. V té době proniknou hluboko do tajů vesmíru.

To všechno se promítne do každodenního života: 250 milionů tun oceli ročně, hojnost všech prostředků, městská doprava zdarma, bezplatné stravování ve školních a závodních jídelnách, bydlení v prostorných bytech bez nájemného, levné nebo bezplatné turistické základny atd.

To není začátek fantastické povídky našeho časopisu, to je reálný dvacetiletý program Komunistické strany Svazu sovětských socialistických republik, o kterém píše, mluví a přemýšlí celý svět. Bledne sláva kapitalistické techniky a výroby. Vždyť za deset let předstihne SSSR Spojené státy americké dvaapůlkrát a v roce 1980 bude jeho náskok sedminásobný.

Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Je krásné žít v takovém světě! V prvé větě naší poznámky jsme vlastně napsali chybu. Přečti si tu větu znovu, milý Vláďo, Květo, Přemku, i vy ostatní. Našel jsi nesprávnost? Budeš se do nového světa teprve probouzet? Jistě znáš odpověď: Všichni se musíme přičinit! Učit se a pracovat. I mimo školu ve svých pionýrských oddílech, v kroužcích i ve speciálních kolektivech. Pusťte se všichni do technické a přírodovědecké činnosti, nebojte se usilovné práce nad funkčními modely, zamilujte si pěstitelskou či chovatelskou práci v pionýrských zemědělských hospodářstvích.

Velkolepá budova světa - komunistická společnost - potřebuje všestranně připravené lidi, vládnoucí elektřině, jaderné energii, složitým mechanismům, chemickým látkám, přírodě na Zemi i v kosmickém prostoru. Komunismus potřebuje lidi odvážné, čestné, muže a ženy, kteří umějí žít v kolektivu a pro kolektiv.

Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 


(Takto měla naše zářná socialistická budoucnost vypadat právě před deseti lety. A což teprve dnes, za dalších deset let? To by byl ráj, že? Přečti si to znovu, milý Vláďo, Květo, Přemku a řekni: Učili jste se dobře, pracovali jste, zvláště ve speciálních kolektivech? Asi ne...-Pozn. redakce.)

(btw.hm jak sa volá ne kruhová miestnost, - teda (3D)miestnost, ktorej priemetna, podstava, základna je tvorená nie kruhom, ale (nepravidelnou) krivkou funkcie..
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Normalna zachrana vzoriek pred pandemiou. Organizuju to "vesmirny lide".
Odpovedať Hodnotiť:
 

Tieto alternatívy, relativity, časové posuny.... Keby mal niekto zmeniť svet a zlyhá, a majú kvôli tomu posunúť čas a dotyčnému tú spotrebu el. nafaktúrovať... sa tu naskytá otázka či je možný splátkový kalendár??? Alebo len poriadny kopanec do hlavy, s následnou diagnózou: "Pane toto nie je kardiálnej príčiny".

#HumorLevel99 #Ftip #PiseSaToJokeeeeeeeee
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Normalne sa tesim... prva seria ma docela zaujala, toto moze byt este lepsie...
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Prva seria ma na zaciatku celkom zaujala, ale potom to uz bolo straaaaaaaasne roztahane. Posledne diely uz boli tocenie sa dookola.

Celkovo som s Apple produkcie pozeral niektore serialy, ale po roku obcasneho pozerania som predplatne zrusil. Serialy boli nezazivne, malo akcne. A dejovo podobne, len jeden bol v minulosti, druhy fantasy, treti hororovy, ale podstata sa mi zdala rovnaka.

Asi som moc narocny ... alebo neviem v tejto dobe nejako vypnut a hladam stale idealnejsie veci. Ked si pozriem stareho votrelca, kde boli par sekund zaberov na votrelca, tak mi to da viac, ako ked pozriem moderne filmy, kde je vsetko krasne vykreslene. Chyba tym filmom rozmer predstavivosti u divaka.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Filmom chyba stopaz... Podla mna vela filmov zabije, ze su podla kniznej predlohy, ktoru nestihnu obsiahnut...
Odpovedať Hodnotiť:
 

dalsi buzna serial a nekonecna telenovela s nanutenymi mensinovymi kvotami - proste grc

Prvu seriu som ani nemohol dopozerat, tolko preafektovanych buzien pokope.

Uz je tu coskoro doba kedy sa serialy/filmy budu robit cisto digitalne a tieto SJW bs zakapu.
Odpovedať Hodnotiť:
 

For All Mankind je o alternatívnom priebehu súboja o dobývanie vesmíru, v ktorom na Mesiaci pristál prvý Sovietsky zväz a USA aj Sovietsky zväz vybudovali základne na Mesiaci už v 70-tych rokoch minulého storočia.

..tak to mali štastie, (obe 2super-velmoci), že tam *Tenkrát na Mesíci* (1969, Miramar - Universal Studios), nič, a nikoho nepotkali..

(..ktorý by ich potom z´denialoval, a zabanoval, v dalšej expansii na Mesíc´i, na dalšie polstoročie++ - 1 - 2 - 3++ století minimálne.. )
Odpovedať Hodnotiť:
 

Moze byt, zase viac vztahov ako vesmiru ale tak co uz.
Skor ma prekvapuje ze v trailery nie je ani zmienka o sea dragon z potitulkovej sceny posledneho dielu prvej serie.
Odpovedať Hodnotiť:
 

odporucam www.csfd.cz/film/375063-bitva-o-vesmir/prehled/
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár