neprihlásený Utorok, 29. septembra 2020, dnes má meniny Michal, Michaela
Orange má predplatenku s 10 GB dát, láka trápnou súťažou

Značky: Orange

DSL.sk, 11.3.2020


Telekomunikačný operátor Orange dnes predstavil novú ponuku predplatenky Prima Dáta, ktorú označuje ako profil a prejsť na ňu môžu všetci zákazníci s kartami Prima.

Oproti doterajšej ponuke Prima Go sa odlišuje zrejme dvomi podstatnými zlepšeniami. Za 10 eur mesačne obsahuje nová ponuka do konca roka 2020 balík s 10 GB dát na 30 dní, u Prima Go bol za túto cenu k dispozícii balík so 4 GB.

V štandardnom cenníku, ktorý zatiaľ nebol zverejnený, by mal byť za 10 eur balík s 5 GB. Takýto balík bude teda platiť po konci tohto roka.

V tlačovej správe hovorí operátor iba o 10 GB za 10 eur a o 5 GB vôbec nehovorí, naopak na webe zase hovorí o 5 GB a platnosti 10 GB iba pri prvej aktivácii. Podľa stanoviska operátora pre DSL.sk má 10 GB platiť ale "vždy" do 31. decembra 2020 a nielen pri prvej aktivácii, teda zrejme pri každej aktivácii do konca roka.

Druhou výraznou zmenou je predĺženie platnosti kreditu z 3 mesiacov na 12 mesiacov.

Ďalšie tri dátové balíky na 30 dní majú rovnaké parametre ako u Prima Go, teda 200 MB za 1 euro, 1 GB za 4 eurá a 2 GB za 6 eur. Bez aktívneho balíka dáta k dispozícii nie sú.

Hovory stoja 10 centov za minútu, SMS a MMS 6 centov.

Na novú ponuku je možné prejsť zaslaním SMS s textom "Prima Data" na číslo 444. Pri zakúpení nového čísla získava zákazník za 2 eurá kredit 2 eurá a 1 GB dát na 30 dní, pri prenose čísla získava 1 GB dát.

Na novú ponuku operátor láka aj pomerne trápnou súťažou, keď sľubuje vyžrebovanie troch zákazníkov ktorí dostanú iPhone 11. Súťaž je pre zákazníkov, ktorí začnú využívať Prima Dáta do 15. apríla.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

NASA stanovila dátum odoberania vzorky z asteroidu
LineageOS vydaný pre skoro všetky Pixely
USA uvalili sankcie aj na významného čínskeho výrobcu čipov
Český premiér vyzýva na zlacnenie smartfónov pre lepší boj s koronavírusom
SpaceX znížila výšku prvého väčšieho letu Starship


inzerciaDiskusia:
                               
 

:D pekne ste to nadpisali..
Odpovedať Známka: 9.5 Hodnotiť:
 

Podľa ponúk niektorých operátorov je Slovensko tak špecifický trh, že zákazníci už v podstate nechcú ani tak telefonovať, či nebodaj využívať dátové služby, ale len pri prechodoch podpisovať súhlas s vždy priekazne aspoň o rád krkolomnejšie zašpecifikovanou zmäťou podmienok a príloh.
Odpovedať Známka: 6.5 Hodnotiť:
 

Mňa ukrátili o 40 eur a nehanbia sa.
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

Ponuka je seriozna a moze mohutne rozcerit stojace vody. Touto ponukou sa vygeneruje sutaz u ostatnych a moze z toho profitovat jedine nas zakaznik, ci uz priaznivou cenou alebo mohutnym datovym balickom a nekonecnym volanim.
Odpovedať Známka: -4.3 Hodnotiť:
 

V roku 2020 takáto akcia ? Nech sa Orange premenuje na globtel a vráti sa v čase tak o 18 rokov späť a dá takúto akciu na internet.
Odpovedať Známka: 8.5 Hodnotiť:
 

A na kieho dasa nam su tie super truper rychlosti LTE a potencialne 5G, ked nasi operatori predavaju kapacity dobre tak pre isdn?
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Na 5 minút mesačne. ^_^
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Na radovo presnejsiu triangulaciu pri odhalovani pachatelov zavaznych trestnych cinov a v ramci vyssieho dobra rovno priekazne i vsetkych ostatnych.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Orange a ich hanebná polika FUP, sme niekde v 90 rokoch. V čase netlixu, amazonu prime a inych sreamovacích služieb je 400 GB na smiech. Ked sa teda už podarilo to prekročiť tak som chcel priplatiť alebo to dáko vyriešiť. No nedalo sa. Týpek na ich službe mi tvrdil že internet mi ide ale je obmedzený na 128Kb/128Kb. No ked som nameral ledva 35 Kb tak na mna pomaly chlap nenakrical ze 128Kb je maximálna rýchlosť a čo by som chcel za 22 €. Tak a že vraj patríme medzi najlacnejších v EU.
Tak takto prišiel orange o ďalšieho zákazníka.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

128kbit (16KB/s), nie 128KB. To spomalene je nepoužiteľné pri dnešnej veľkosti webových stránok. Snáď vhodné akurát tak na messaging.
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

Doplnam, ze by to uz malo bit 256kbit, aj podla tejto spravy:
https://dopice.sk/o81
Takze to naozaj zodpoveda tvojim nameranym cca 35KB/s (realne 32KB/s = 256kbit/s)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Najdrahší pausal 3,5ghz LTE 128mbits ma Fup 500 GB :D :D potom 2mbits . No nekup to
Odpovedať Hodnotiť:
 

Áno, poznám pár ľudí, čo si to pochvaľujú, ale obyčajne len prvé 2 týždne...
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár