neprihlásený Nedeľa, 20. októbra 2019, dnes má meniny Vendelín   DonaskaKvetov.sk - donáška kvetov v SR a zahraničí Pošli kvety
4ka má zaujímavý denný balíček, aj v Orange ale s FUP a nejasnými podmienkami

Značky: 4ka

DSL.sk, 9.10.2019


Najmladší mobilný operátor 4ka od dnešného dňa rozšíril ponuku svojich dátových balíčkov o zaujímavý balíček dát Denné Nekonečno s 10 GB dát na jeden deň za 1 euro využiteľný v rámci národného roamingu aj v 3G sieti Orange.

Balíček avizovaný pred týždňom nie je obdobou známych denných balíčkov iných operátorov na kalendárny deň, ktoré sú automaticky aplikované každý deň. Denné Nekonečno si užívateľ môže aktivovať pomocou SMS zaslaním DN na číslo 950 a následne bude platiť 24 hodín od objednania respektíve do minutia dát.

Po minutí dát si ho nie je možné objednať skôr ako 24 hodín od predchádzajúceho objednania. Operátor pred koncom balíka upozorní zákazníka SMS-kou, pri zostávajúcom objeme 100 MB alebo hodinu pred koncom platnosti.

Dáta v balíčku je možné prenášať nielen v sieti 4ky ale aj v sieti Orange. V prípade aktivácie na SIM Moja EÚ je možné 0.37 GB minúť aj v EÚ, v prípade Moja 4ka len na Slovensku. V cenníku sa v prípade balíka pre Moja 4ka uvádza objem dát pre Slovensko len 1 GB, evidentne ale ide o chybu a na webe aj v informáciách pre DSL.sk operátor avizuje tiež 10 GB.

Využívanie balíčka v sieti Orange je ale podľa podmienok limitované a navyše ako presne sa aplikujú nie je jasné.

Po tom ako 4ka s novou akciou Najviac zaviedla do podmienok výrazný FUP limit na dáta prenesené v 3G sieti Orange ale pri ohlásení akcie limit neavizovala najskôr operátor pre DSL.sk avizoval, že pri novom balíčku sa "neuplatňuje FUP politika".

Následne ale uviedol, že pre využívanie dát v sieti Orange platí rovnaký limit 20 GB zavedený pri spustení akcie Najviac. Ako sa aplikuje v tomto prípade ale nie je jasné. 4ka totiž v informáciách pre koncových užívateľov uvádza, že rýchlosť v 3G sieti klesne na 256 / 256 Kbps po prenesení 20 GB v zúčtovacom období.

Denné Nekonečno je ale denný balíček a využívať ho môžu zákazníci, ktorí popri tom majú nejaký mesačný paušál respektíve balíček, ale aj zákazníci, ktorí nemajú žiadny mesačný paušál. Čo sa považuje za zúčtovacie obdobie v tomto prípade 4ka na otázky DSL.sk neuviedla.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

Známe termíny prvého Star Wars seriálu
Google začal v USA doručovať dronmi
Európska sonda Slnka dotestovaná, poletí do USA
SpaceX začala stavať ďalšie lode Starship
Po poslednej aktualizácii Windows 10 sa dokonca objavuje BSoD
Sonda na Marse sa zatiaľ posunula iba o 2 cm
Najbezpečnejším prehliadačom je podľa Nemecka Firefox
Zákazníci dostanú za označovanie AMD Bulldozer za 8-jadrové do 300 dolárov
Česko bude 5G frekvencie dražiť v apríli
Štát sprístupnil nástroj na porovnanie výhodnosti elektromobilov


Diskusia:
                               
 

no konecne ,uz nebudem musiet jazdievat 30 km ,aby som si v auparku cez wifik postahoval svoje oblubene ootiny o))))))
Odpovedať Známka: 8.2 Hodnotiť:
 

V prípade ponuky služieb na území s pojem Deň zúčtovania zahŕňajúcim oficiálnym jazykom zodpovedá zúčtovacie obdobie vždy presne rovnakému výkladu, akurát to, s ohľadom na customizáciu podľa náboženských slobôd, nemusí byť práve deň a k tomu je to ešte priekazne naopak.
Odpovedať Známka: -3.8 Hodnotiť:
 

Vsetko by bolo OK ale mali by im zakazat pouzivat vyraz "Denné Nekonečno" ale nazvat to 10GB za 1eur. Analogicky to je to iste ako ked niekomu predam tankovaciu kartu a poviem ze moze nabehat nekonecne vela kilometrov ale v skutocnosti len 100 denne. WTF???
Odpovedať Známka: 9.0 Hodnotiť:
 

4ka má všetko nekonečné. Najmä odrby zákazníkov keď ti predajú nekonečno, potom ti naúčtujú dáta naviac a ty zisťuj, že prečo. Namiesto toho, aby ti narovinu povedali je to od do. Nie, oni potrebujú odrb.
Odpovedať Známka: 4.4 Hodnotiť:
 

Stále lepšie mať tu možnosť nedať ím možnosť ti účtovať aj po minutí kreditu, čo ťa postihne u tých zvyšných dvoch, pokiaľ nemáš predplatenú kartu. Inak povedané, predplatená karta v 4ke má výhody paušálu v tých ďalších 3.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Všetko by bolo OK, ale mali by im zakázať používať výraz "WTF" ale nazvať to pekne po našom ČTJ??? Podobne ako keď prídeš napríklad na návštevu k starým rodičom a nepovieš Hi, folks!
Odpovedať Známka: 4.3 Hodnotiť:
 

Propagaciu vwkovej diskriminacie je mozne priekazne posudzovat i ako ohrozovanie mravnej výchovy mládeže.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

ČTJ DPČ? :)
Odpovedať Známka: 7.8 Hodnotiť:
 

Neviem ci neporusujem nejake tajomstvo, ale slovenski hackeri maju kazdy rok chatovacku v horach a vola sa to ČTJB.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

A chatuju tam cez tor?
Odpovedať Hodnotiť:
 

..Alláh vie, jako bude vyzerat tá mapa Blízkeho, Stredného Východu, v takom napr. ~~2040, ~~2050, ~~2100..
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Zelené lúky posiate kvetmi, šumiace lesy, bystriny potokov, vysoká radiácia.
Odpovedať Známka: 4.3 Hodnotiť:
 

A patnohe tavy so styrmi hrbmi.
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

Tavam su hrby na zelenych lukach dobre priekazne leda na hovno alebo na zakopavanie.
Odpovedať Známka: -1.4 Hodnotiť:
 

..hehe, úplné *Quantum Shift!

..a o dalších 150 - 300 rokov (teda letopočty ~~ 2250 -~~ 2400), zhruba ~~to isté, stejnaký scenár, (..pravda, radiacia už jen 3,6 ;D), ale zato štíhle, supervysoké veže, mrakodrapy super, ultra -hypermoderných city´ies obývaných (jako aj celé to územie Middle East, /Near East, a vačšinu, 93% Afriky)..
<Spoiler!!!>

..milionmi, 100vkami milionov čínanov, a J/K korejcov..

( = zo Sahary bude 1 z najvačších obilníc sveta, úrodná rajská zahrada, Eden, a dalšia, 2.Amazonka (tropická) džungla) Sveta..
(a takmer celá plocha tiež jako 1gigantická fotovoltaický meta-panel (s ~~88 % účinnostou)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Nefet plesen!
Odpovedať Hodnotiť:
 

denny balicek to znie ako denny stacionar kde stary plesnivy hraju karty.
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár