| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Tipos
Od: Cojaviem
|
Pridané:
22.7.2013 11:15
Pekne, nie ako nas Tipos kde si vyhru delia riaditelia a "manazeri" firmy.
|
| |
Re: Tipos
Od: MMudraninec
|
Pridané:
22.7.2013 11:47
Neviem o čom točíš.
Zákon o lotériách určuje, že koľko percent vloženej sumy musí!!! ísť na výhry.
Tak zas netrep úplné nezmysly...
|
| |
Re: Tipos
Od: Cojaviem
|
Pridané:
22.7.2013 11:57
Neviem ci si taky naivny alebo co. Myslis, ze tie vyhry typu jeden milion euro naozaj niekto dostane? :D
|
| |
Re: Tipos
Od: Preklep
|
Pridané:
22.7.2013 12:49
Pravdaze... Kamarati.
|
| |
Re: Tipos - Narobíme dlhy veď to štát zaplatí.
Od: Tipos ...
|
Pridané:
22.7.2013 14:41
a ešte pravdaže FC kamaráti šport klub štátom dotovaná čierna diera.
|
| |
Tipos zaplatí dve miliardy českému podnikateľovi
Od: TIPOS ...
|
Pridané:
22.7.2013 14:44
Tipos zaplatí dve miliardy českému podnikateľovi
|
| |
Štát nechce platiť milióny eur cyperskému Lemikonu
Od: TIPOS ...
|
Pridané:
22.7.2013 14:46
Štát nechce platiť milióny eur cyperskému Lemikonu
|
| |
Re: Tipos
Od: 3453453
|
Pridané:
22.7.2013 12:50
ano, stat dostane 30% z tej vyhry.
|
| |
Re: Tipos
Od: tom waits
|
Pridané:
22.7.2013 14:13
A kolko je to percent???
|
| |
Re: Tipos
Od reg.: OmeGa
|
Pridané:
22.7.2013 16:11
42%
|
| |
Re: Tipos
Od: tatko ľmolko
|
Pridané:
22.7.2013 16:20
tak to by som pil len so zapijatkom
|
| |
Re: Tipos
Od: eMDi
|
Pridané:
23.7.2013 14:53
zrebovanie je verejne, staci sa prist pozriet (predtym zavolat do tiposu, nakolko studio je male, tak nech sa tam netlaci vela divakov)
|
| |
usb block erupter - zlavovy kupon
Od: ogrgat
|
Pridané:
28.7.2013 12:58
nemate niekto zaujem kupit
http://www.btcguild.com/index.php?page=store
mam zlavove kupony - cena je potom 0.15 Btc/ks, predam za 0.2 Btc/ks
ogrgat@gmail.com
|