| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Verím im !
Od: Vizionár
|
Pridané:
19.7.2012 13:55
Koncom augusta nakúpim akcie, v septembri predstavia WP8 Lumie, možno W8 tablet, a budu opät rásť, verim im, aj Apple bol 90 dni pred bankrotom...
|
| |
Re: Verím im !
Od: afdshyrtjyuu65ee
|
Pridané:
19.7.2012 14:21
Horsie ze MS pochoval WP7. WP8 ma nove jadro z win 8 a nie win CE ako WP7. Ziaden existujuci WP7 smartphone nedostane update na WP8. Developeri prestavaju robit aplikacie na mrtvy OS, a naviac urcite je to zla reklama.. MS pili konar Nokii
|
| |
Re: Verím im !
Od: gdfs654
|
Pridané:
19.7.2012 14:48
A nokia pili konar MS, co je fajn, lepsie je pilit si konare navzajom, ako keby si mal pilit konar kazdy sam :-) Aspon je zabavnejsie ten kolaps pozorovat.
PS: Investorom co veria Nokii samozrejme drzim palce rovnako, ako som drzal palce investorom BMG ;-)
|
| |
Re: Verím im !
Od: Vizinár
|
Pridané:
19.7.2012 15:18
Predpovedam WP8 rast, Android je fragmentačné bahno s mizernou podporou, iOS stráca dych s UI z 2007, a ostatné systémy su zanedbateľne. progress WP7--->WP8, je taky ako iOS1--->iOS6 za tretinu času, odstrania obmedzenia ala iOS: podpora pam. kariet, MassStorage, USB on-the-Go, Bluetooth file transport, pridaju svoje vychytavky: pestre farby, unibody telá, PureView foťaky, ClearBlack displeje, a okorenia to originalnym dizajnom z dielne Marka Ahtisaariho, ktory ma rovnaky zmysel pre detail/jednoduchosť ako Jony Ive, viď http://goo.gl/lm1Z3
|
| |
Re: Verím im !
Od: hulk hogan
|
Pridané:
19.7.2012 15:19
tiez si myslim, ze nokia buduci rok zdvojnasobi predaje.
|
| |
Re: Verím im !
Od: quix_
|
Pridané:
19.7.2012 16:25
"Android je fragmentačné bahno s mizernou podporou" :D toto ani nepotrebuje kometar. mas neajku zadrbanu tu gulu vestecku
|
| |
Re: Verím im !
Od: merlin.
|
Pridané:
19.7.2012 16:26
to od toho bahna.
|
| |
Re: Verím im !
Od: siirii
|
Pridané:
19.7.2012 16:53
Čo na tom nie je pravda?
|
| |
Re: Verím im !
Od: m44
|
Pridané:
19.7.2012 19:21
aby ti mohol niekto odpovedat, tak musis najskor definovat "fragmentacne bahno" a "mizernu podporu".
|
| |
Re: Verím im !
Od: siirii
|
Pridané:
7.8.2012 13:47
Fragmentačné bahno = > Existujú stovky rôznych zariadení s rôznymi hardvérovými parametrami na ktorých beží cca 10 rôznych verzií Androidu.
Mizerná podpora = > Drvivá väčšina Android telefónov nemá najnovšiu verziu Androidu a ani na ňu nemôže oficiálne prejsť.
|
| |
Re: Verím im !
Od: soaron
|
Pridané:
19.7.2012 20:51
Tak to si ma rozosmial. "iOS stráca dych s UI z 2007". Vies mi povedat, z ktoreho roku je UI WP7-WP8? Vyzera to na rok 1000 p.n.l.
|
| |
Re: Verím im !
Od: klavesnice
|
Pridané:
19.7.2012 19:58
Viete kde sa zoznamila NOKIA s MICROSOFTom? Na stanici, obidvom usiel vlak...
|
| |
Re: Verím im !
Od: Nordic->
|
Pridané:
19.7.2012 15:26
to je praveze dobre WP7 bol okliesteny OS pre ktory sa pisali aplikacie v Silverlighte! (obdoba flashu od MS) teraz MS konecne prichadza s plnohodnotnym OS ktory spoji vyhody Windows Phone, Windows Mobile a Windows NT. konecne budeme mat moznost pisat plnohodnotne binarky v C++, bez grabage collectoru bude moct porgramator setrit pamatou a C++ sa bude kompilovat do nativneho strojoveho kodu procesora nie do medzikodu ako na androide takze budu aplikacie krasne rychle a plynule. A narozdiel od androidu bude UI bezat v inom vlakne ako samotna aplikacia, co prispieva k jeho plynulosti.
|
| |
Re: Verím im !
Od: dicnor
|
Pridané:
19.7.2012 15:43
a uz sa tesime na tie nativne napisane virusy :-)
|
| |
Re: Verím im !
Od: Nordic->
|
Pridané:
19.7.2012 16:02
tešíte sa? a koľko vás sedí za jednym počítačom? vždy lepší natívny vírus ako nejaký červ napísaný vo VB pre office, alebo Jave.
|
| |
Re: Verím im !
Od: RTL
|
Pridané:
19.7.2012 16:11
V androide mozes pisat nativne aplikacie. Podpora nativnych aktivit pridana od 2.3. A kludne mozes manazovat OpenGL surface a dokonca rozdelit vykreslovanie medzi vlakna (samozrejme so znacnymi obmedzeniami). Hlavnou vyhodou WP8 bude framework, ktory za programatora urobi znacnu cast prace.
|
| |
Re: Verím im !
Od: Nordic->
|
Pridané:
19.7.2012 16:20
jedna vec je moznost pisat nativne aplikacie pre Android, pricom drviva vacsina sa ich napriek tomu pise v Jave pretoze je to hlavny jazyk. a druha vec je ze MS tlaci C++ ako hlavny jazyk a WinRT (postavene na COM) ako hlavnu platformu na vyvoj. ono rozdiel medzi nativnou aplikaciou a managed aplikaciou je vidiet na prvy pohlad skus si porovnat nativny uTorrent a Azureus.
|
| |
Re: Verím im !
Od reg.: Trovaricon
|
Pridané:
19.7.2012 19:41
Spomenuty priklad (Azureus / uTorrent) pri vyzve na porovnanie managed/native je totalne odveci.
Dobre vieme, ze nasadena Java app ma casto absurdne pamatove naroky. Na vine je aj sposob ucenia OOP v Jave/.Net (minimalne na skolach), ktory je "lahodny pre oko" z pohladu paradigiem, ale realnym pouzitim stoji za velke H.
>Operator instancovania (new) na kazdom druhom riadku kodu, ziaden reuse buffrov a pod. sposobuje, ze aj Hello world ma polgigovy heap. Teraz si tipnime, kde je vacsia pravdepodobnost, ze za app stoja ludia, ktori vidia hlbsie suvislosti ? C++ alebo Java ?
"OT" poznamka:
Pojem managed je "zo slovnika" MS (aj ked samozrejme, ze vyznamovo sedi rovnako na CIL > CLR ako aj na Java Bytecode > JVM), tak by viac sedelo porovnanie C++ vs. C#, alebo najlepsie C++ vs. C++/CLI
|
| |
Re: Verím im !
Od: peniskokotsen@gmail.com
|
Pridané:
19.7.2012 21:07
Ja to furt rikam ze java je proste pre lammy, bez urazky, vsak da sa v tom naprogramovat aj OS za tyzden.
Ale osobne mam radsej low-level veci ako C, Cpp, clovek s nimi moze doslova kuzlit :) a ma kontrolu nad vsetkym. Len su trochu narocnejsie na pochopenie co mnohym robi problemy.
Google naschval do spydroid urcil pisanie aplikacii v jave - vedel preco. Dnes ma totiz na markete svoju app aj sused "developer", vyuceny kuchar casnik. A za toto vdaci spydroid tolkemu uspechu, ale nebude to trvat vecne..
|
| |
Re: Verím im !
Od: ja.
|
Pridané:
19.7.2012 23:11
Chlapce, ty si doteraz nepochopil, ze za uspech Windows moze to, ze ludom stacil Visual Basic a naklikali si to, co potrebovali. Nebolo im treba kompiler C za 10 000 dolarov, ako to bolo u konkurencie...
Ze za uspech HTML/JS/PHP mohlo to, ze aj kuchar casnik dokazal spravit nejaku stranku alebo webovu aplikaciu, ze nemusel kupovat aplikacny server plus certifikacie za dalsie tisicky dolarov...
Pri androide som rad, ze aj kuchar-casnik dokaze napisat nejaku aplikaciu a placnut ju na market. Nemusi byt vytunova a vyuzivat procesor do posledneho kuska. Pretoze zatial co ty tunujes v C+asm, jeho aplikacia zatial robi nieco prakticke. A radsej budem pouzivat prakticku pomalu aplikaciu, ako dufat, ze sa jedneho dna objavi aplikacia na to iste napisana v asm.
|
| |
Re: Verím im !
Od: Sonyboy
|
Pridané:
20.7.2012 8:09
hlupacik, vysvetluj si svoje vikendove teorie niekomu kto ti ich spapka alebo niekomu ozratemu v krcme :)
Mam v jednom ochode svoje produkty napisane v C++ a predavaju sa (este su tam kratko a pohodene niekde medzi desiatkami tisicmi ostatnymi). Su neprakticke? Dalej mam v plane urobit aj verzie v Jave. Aj ked radsej by som robil iny program a v C++. Robim to len ako
hobby ;)
Btw, a neporovnavaj pisanie skriptikov HTML s Java programovanim. Ak to nevies tak HTML je primitivny skriptovaci jazyk ktoreho zaklady sa naucis uz za par hodin, ostatne je potom banalita. Naviac chyby v zapise su povolene. Charakteristiku Javy sa mi uz nechce rozpisovat, ale ver mi, ze oproti HTML ide o uplne iny princip tvorby programu. Ak sa teda stranka da porovnavat s Java proramom!
|
| |
Re: Verím im !
Od: m44
|
Pridané:
20.7.2012 8:52
no este, ze si si z jeho odpovedi vypichol iba co sa ti hodilo... ked napise "HTML/JS/PHP", tak preco sa chytnes toho HTML a ides z niekoho robit hlupaka?
a ked sa jedna o tvoje solo c++ aplikacie, tak o com sa chces bavit? kolko ti trval development a kolko by stal? je ten vykonostny rozdiel oproti jave skutocne taky priepastny, ze sa to oplatilo? kupuju uzivatelia tvoju aplikaciu, pretoze je v c++? kde je ta vyhoda? aj v jave mozes tie kriticke casti napisat v inom programovacom jazyku.
|
| |
Re: Verím im !
Od: Sonyboy
|
Pridané:
20.7.2012 13:02
hehe, no konkretne v clanku o nokii ti pisem o rozdieloch c++ vs j2me. skratim to, ano, neviem ci na poslednych modeloch smartov s rychlejsimi cpu je to lepsie, ale v doterajsich mas pravdu - c++ je vykonnejsie a uz od oka rychlejsie nez java! naviac som nenasiel v j2me api ktore by som potreboval a pisat veci s tymto api suviace by bolo naozaj drsne!
|
| |
Re: Verím im !
Od: m44
|
Pridané:
20.7.2012 13:44
neviem ktory clanok o nokii myslis, ale j2me? aplikacia v j2me ti na androide nepobezi (aspon nie oob), ani na iphone, ani na wp7. a ked sa bavime o telefonoch, tak neviem ci to ma vobec nejaky zmysel v dnesnej dobe programovat nieco v j2me...
preco vobec stracas cas s j2me?
|
| |
Re: Verím im !
Od: XMen
|
Pridané:
21.7.2012 19:05
Vidim plodnu debatu. Len par info j2me bolo legacy v podstate od jeho uvedenia. Problem nebol ani tak v tom, ze to bolo pomale ale skor v tom, ze ked v tom chcel niekto nieco urobit (okrem hier) tak potreboval rozne certifikaty a povolena a kto vie co este. Pre obycajnych ludi to bolo nepouzitelne.
Porovnavat C++ s j2me alebo aj s javou je ako porovnavat c++ s asm. Ano urcite je efektivnejsie v istych pripadoch ale je nepouzitelne pre bussines aplikacie. Proste vyvoj v C++ je ovela ovela drahsi, preto sa pouziva bud java alebo aj .NET platforma. Nativne C++ pouzivame skor na mensie ulohy, ktore je ale potrebne spustat casto alebo pre rozne legacy systemy. Ono na obhajobu javy treba povedat, ze ju vyvijal hlavne SUN (teraz kupeny Oraclom) a oni robili niekedy dost divne rozhodnutia. Samotna myslienka je ale dobra a verim ze google ju posunie dalej.
|
| |
Re: Verím im !
Od: Tup
|
Pridané:
20.7.2012 7:29
bežný používateľ netuší, čo je to WP7 a WP8 a nevie ani o tom, že Upgrade nedostane a ani ho to netrápi.
Pre vývojárov je to jedno, keďže WP7 aplikácie pôjdu aj na WP8
|
| |
Re: Verím im !
Od: winfoun
|
Pridané:
20.7.2012 8:13
Nestava sa to casto, vlastne este asi ani raz, ale dnes mas proste pravdu?
|
| |
Re: Verím im !
Od: mariooo
|
Pridané:
19.7.2012 17:15
odpalili menej solventnych zakaznikov. Akceptujem. Ja tiez poskulujem po lumii.
|
| |
chemtrails od rana do vecera
Od: jahôdka
|
Pridané:
19.7.2012 13:59
nokiu mam rad, a tak jej drzim palce, ale potesila by ma aj sprava o tom, ze pokracuju v nejakom jej os.. mat nezaujaty os by bolo super :-)
|
| |
Re: chemtrails od rana do vecera
Od: method
|
Pridané:
20.7.2012 1:28
meego zije dalej v start-upe jolla s byvalimi a buducimi zamestnancami nokie. zrejme avizovany plan b.
|
| |
suomi
Od: hulmiho ukolen
|
Pridané:
19.7.2012 14:01
supporting nokia.
|
| |
komu predali
Od: jjsanko
|
Pridané:
19.7.2012 14:15
vacsinu aj tak operatorom
|
| |
Nokia nepadaj nezadržateľne daľej!
Od: Nokious
|
Pridané:
19.7.2012 14:21
Idem podporiť Nokiu a kúpiť nejakú Ashu. Na jeseň si zaobstarám nejakú Lumiu. Len ho treba najprv poriadne checknúť či sa furt niekde nepripája ako vyd*baný Spydroid OS od tajnej služby s public codename "Google" :)
|
| |
Re: Nokia nepadaj nezadržateľne daľej!
Od: ja.
|
Pridané:
19.7.2012 23:15
Hej ty tam!
Ako ta cez android sledujeme, tak sme zistili, ze mas celkom nudny zivot. Rob so sebou nieco chlape, sprav nieco zaujimave, lebo zivame od nudy...
Tvoj Android Spy-Team
|
| |
Re: Nokia nepadaj nezadržateľne daľej!
Od: method
|
Pridané:
20.7.2012 1:25
nezyvajte, ucte sa gramatiku ;)
|
| |
Re: Nokia nepadaj nezadržateľne daľej!
Od: ja.
|
Pridané:
20.7.2012 6:39
My ju už vieme, na rozdiel od niektorých grammar nazis: http://dopice.sk/3bm
Však tých mailov sme už prečítali dosť.
|
| |
Re: Nokia nepadaj nezadržateľne daľej!
Od: peniskokotsen@gmail.com
|
Pridané:
20.7.2012 8:30
Praveze mam velmi pestry zivot a preto nechcem aby ma raz usvedcila nejaka sprava v gmaili alebo g+, kedze vsetci vieme ze napriklad facebook sleduje klucove slova v komunikacii, vraj podla zakona; alebo zopar prikladov z praxe kedy boli cez fb objasnene kriminalne ciny. Dalej objasnenie googleu, vlastne ten ich vtip o tom ako programator urobil chybu. A v skutocnosti bol vyhradeny samotny dalsi programator na napisanie casti kodu odchytavajucej wifi siete. Fakt primitivna vyhovorka pre stadovitu verejnost.
Tak takto nejak si predstavujem spionaz - sledovane sukromie.
Tipujem ze pisanie kok*tin za kompom je tvoj maximalny adrenalinovy zazitok.
Prajem ti aby si mal dlhy a kludny zivot, pa.
|
| |
Re: Nokia nepadaj nezadržateľne daľej!
Od: One-one
|
Pridané:
21.7.2012 0:38
No.. ked to bude MS, tak tam isto ziadna spionaz nebude :D
http://tinyurl.com/793byhh
|
| |
Re: Nokia nepadaj nezadržateľne daľej!
Od: XMen
|
Pridané:
22.7.2012 10:20
:)
Tvoj Facespy-Team
|
| |
Micro$oft
Od: Slavius
|
Pridané:
19.7.2012 14:22
Microsoft vydieranim ukecal Nokiu aby zacala predavat jeho telefony a skoncila s vyvojom vlastnych OS. Takticky im dodal Win Mobile 7 a 7.5, ktore maju predajnosti vo svetovom meritku sa bliziace k promile a bude ich drzat az kym akcie Nokie nepadnu k zemi. Potom kupia znacny podiel spolocnosti a dodaju im WP8... Dobre vymyslene...
|
| |
Re: Micro$oft
Od: anywh
|
Pridané:
20.7.2012 6:36
to určitě Makrošrot nechtěl, ale asi to tak dopadne....pak se Makrošrot ale stane ještě větším patentovým trollem a zelený závistí bude více a více napadat daleko lepší Android.....takže je to pro všechny špatná zpráva
|
| |
.....
Od: xvzf
|
Pridané:
19.7.2012 14:23
Svoju klasicku starsiu Nokiu som naposledy nabijal po 11 dnoch vydrze. To nech si dovoli nejaky smartphone ;)
A klasicke telefony bez dotykovej obrazovky a mnozstva nepotrebnych funkcii snad dodava uz iba Nokia....
|
| |
Re: .....
Od: RNDr.
|
Pridané:
19.7.2012 15:19
stale mam na stole staru 6300 a nabijam raz za tyzden.
o smarte ani neuvazujem, kto by sa o to staral.
furt to pyta jest a zajebavat cas mozem aj za notbukom.
|
| |
Re: .....
Od: xvzf
|
Pridané:
19.7.2012 15:20
presne pre tieto dva dovody nechcem ani ja smartphone
|
| |
Re: .....
Od reg.: roob_
|
Pridané:
19.7.2012 18:28
ja nabijam nokiu X6 kazdych 4-5 dni, presne ako som nabijal SE W810i. Kde je problem?
|
| |
Re: .....
Od: blesk!
|
Pridané:
19.7.2012 19:13
v tvojej hlave. o se tu nikto netoci
|
| |
Re: .....
Od reg.: roob_
|
Pridané:
20.7.2012 8:08
asi nerozumies pisanemu textu.. ja netocim o SE, ja tocim o smartfone nokia, ktora mi vydrzi na bateriu podobne dlho ako obycajny telefon, napr W810i
|
| |
Re: .....
Od: twmtwm
|
Pridané:
20.7.2012 8:54
stale nechapem preco tam mixujes ten SE ked sa tu vsetci bavime o Nokii a smartoch.
|
| |
Re: .....
Od: roob_neregistrovany
|
Pridané:
20.7.2012 9:53
bavime sa o tom, ze smarty treba casto nabijat, lebo nevydrzia tolko co obycajne telefony. Tak pisem ze som mal obycajny telefon ten a ten, a nabijal som ho raz za 4-5 dni. Teraz mam smart ten a ten a nabijam ho presne tak isto casto.
|
| |
Re: .....
Od reg.: jupiii
|
Pridané:
20.7.2012 23:26
ale tak ja stale nechapem, preco vlastne tam mixujes ten SE, ked sa tu vsetci bavime o Nokii a smartoch.
|
| |
Re: .....
Od reg.: roob_
|
Pridané:
21.7.2012 22:35
ok, tak pred tym SE som mal nokia 6610i. Tiez vydrzala na bateriu 4 -5 dni. Rovnako ako X6..Spokojny?
|
| |
Re: .....
Od: XMen
|
Pridané:
22.7.2012 10:25
tak potom, ked pojdes na turistiku, si nezabudni do batohu pribalit aj notbuk + gps senzor aby, ked sa stratis alebo si nebudes isty kde si, nasiel svoju polohu na mape.
Nechapem ludi, ktory vadi, ze smartfon mozu vyuzivat len 5-7 dni prip. tak dva dni aktivne. To chodite vsetci na tyzdnove vylety do hor a nemate tam nikde zasuvky? Podla mna je to pochopitelne mozno tak v nejakej romskej osade, kde im ide elektrika tak raz do tyzdna.
|
| |
.....
Od: xvzf
|
Pridané:
19.7.2012 14:28
Som sa dnes dobre zasmial: http://i.imgur.com/1niId.png :D
|
| |
Re: .....
Od: acmm
|
Pridané:
19.7.2012 21:58
mobilne-telefony.heureka.sk/apple-iphone-4-16gb
to je logicke, preco by som mal platit nehoraznych 490 za novy s 2 rocnou zarukou, ked mozem mat VYNOVENY s AZ 12 mesacnou zarukou IBA za fantastickych 478 ?
|
| |
Re: .....
Od reg.: yanick
|
Pridané:
20.7.2012 11:11
Apple iPhone 4 16GB Black
Model: 16GB Black Dostupnosť: Nedostupne
Cena: 490.00€
|
| |
Re: .....
Od: Gertrudo
|
Pridané:
20.7.2012 22:01
Realnu ponuku daj, nie fake.
|
| |
Jedine riesenie
Od: andorid
|
Pridané:
19.7.2012 14:30
Stale sa cuduju, ze pada? Nech prejdu na android a hned pojdem do predajne a kupim si jednu :)
|
| |
Re: Jedine riesenie
Od: EatMyShit
|
Pridané:
19.7.2012 14:36
ale choj uz do p*ce s androidom, kup si htc alebo tamtung alebo huawei a neotravuj s ko*otinami.
|
| |
Re: Jedine riesenie
Od reg.: roob_
|
Pridané:
19.7.2012 18:29
no ved toto.. kazdy si kupuje tie co si vymenoval a potom nokia nema komu predavat. Ale komu niet rady, tomu niet pomoci...
|
| |
Kvety
Od: nikarov2
|
Pridané:
19.7.2012 15:26
Vidim ze este nikto z vas BARBAROV im neposlal KVETY tak je to tu http://www.kvety.sk/ posielam kvety NOKII a nech zhinie cim skor.
|
| |
Re: Kvety
Od: ulanbatar
|
Pridané:
19.7.2012 15:29
nech tebe uhnije ten tvoj krpec v gatoch.
|
| |
Re: Kvety
Od: hfaf[dcf
|
Pridané:
19.7.2012 15:35
joj ale co tak utocis ved mam 2x nokia doma ale uz len ako BUDIK.
|
| |
Re: Kvety
Od: ulanbatar
|
Pridané:
19.7.2012 15:38
ja neutocim, len ti prajem, nech ti uhnije tvoj dilino.
co je na tom zle?
ja som inak velmi dobromyselny a bodry.
|
| |
Re: Kvety
Od: jtjtk
|
Pridané:
19.7.2012 16:19
nereaguj na takychto zavistlivych zmrdov, lebo budes tupy ako oni!
|
| |
Re: Kvety
Od: ulanbatar
|
Pridané:
19.7.2012 16:23
ja uz som!
|
| |
posielam pusu
Od: yc4
|
Pridané:
19.7.2012 15:38
uz sa tesim ako pojde lumia hore na jesen... takto o rok budete plakat ze vam krachuje simooky tamtung
|
| |
Re: posielam pusu
Od: tehla
|
Pridané:
19.7.2012 18:38
Na jesen vyjde WP8, a vsetky Lunie sa obratia na tehly s mrtvym OS (WP7) bez podpory a moznosti prechodu na WP8.
|
| |
Re: posielam pusu
Od: figa.
|
Pridané:
19.7.2012 18:42
to akoze vsetky lumie prestanu v ten den fungovat?
|
| |
Re: posielam pusu
Od: tehla
|
Pridané:
19.7.2012 19:04
Jasne ze nie.
Ale napr. apps pre WP8 si uz kvoli kompatibilite na Luniu nedas. A vzhladom na podiel WP7 na trhu, sa vsetky sily uz sustredia na WP8. Potom samozrejme uz nikto nebude opravovat/robit update-y apps pre WP7(je to uz problem aj teraz).
Koniec koncov, cena Lumnie minuly tyzden v USA klesla na 50$ (s viazanostou) co je pre ich pomery strasne nizka cena. A pritom aj tak neodporucaju ju kupavat, a radsej si pockat na jesen (WP8).
Pod "podorou" som myslel to, ze MS je znama tym, ze rusi podoru svojim produktom, aby ta "potlacila" preist na novsiu/dalsiu generaciu. Napr. zrusili vestku podporu pre Xbox v den, ked vysla Xbox 360.
|
| |
Re: posielam pusu
Od: figa.
|
Pridané:
19.7.2012 19:15
kolko si myslis, ze tych aplikacii cisto pre wp8 bude po uvedeni novych wp telefonov?
|
| |
Re: posielam pusu
Od: tehla
|
Pridané:
19.7.2012 19:43
CISTO pre WP8? Tazko povedat...
Lebo ked pred mesiacom prezentovali WP8, bolo jasne prislubene, ze "apps pre WP7 sa budu dat spustit aj vo WP8". O to sa to cele opiera - ze sa nezacina od nuly.
Problem je ale inde - WP7 a WP8 su postavene na roznych jadrach. A toto sa stale vycitalo MS, ze vyvoj apps pre WP7 je velmi narocny aj nakladny. Preto na tej prezentacie WP8 stale, a stale sa opakovalo, ako rychlo a pohodlne sa vyvija pre WP8.
|
| |
Re: posielam pusu
Od: Skyfet
|
Pridané:
19.7.2012 21:00
ak sa nenapisu same, tak NULA.
|
| |
Re: posielam pusu
Od: XMen
|
Pridané:
22.7.2012 10:33
myslis ten tamtung co nokii predava amoled displaye?
|
| |
Nokia is comin up
Od: peniskokotsen@gmail.com
|
Pridané:
19.7.2012 19:39
Takze vazeni a nevazeni, do roka a pol - dvoch bude Nokia (skutocny vyrobca mobilov) opat na cele v prvej dvojke v predajnosti smartov aj dumbphonov.
Decka uz teraz maju ponakupovane androidy prevazne z pausalov a pomaly im dochadza ze jednodnova vydrz je nic moc, naviac ta viazanost a male vreckove..
Vitaj spat Nokia!
|
| |
Microsoft zobud sa konecne
Od: YivoSVK
|
Pridané:
19.7.2012 20:14
Nokii staci aby si konecne dupla u MS. Dali all-in na WP7 a ich Lumie a nechaju si od MS zrusit podporu na WP8? NA VLAJKOVU LOD PLATFORMY? Dokym nezarucia podporu aspon ako Apple co je minimalne 2 roky od vydania telefonu (iOS 6 ziska prekvapivo este aj 3GS vydany pred vyse troma rokmi) tak im zakaznici ujdu. Ja sam som prehovoril par ludi ktori isli kupit Android aby si kupili WP7 a teraz sa im nemozem pozret do oci ze dostali mrtvu platoformu, aj ked so samotnym telefonom su nadmieru spokojni.
|
| |
microsoft tento krat zabral
Od: Igor-K
|
Pridané:
19.7.2012 20:37
musim uznat, ze microsoft tentokrat zabral. nielenze vytvoril jednotny ekosystem pre tablety, telefony a pc(to uzivatelia ocenia az ked sa so svojim zariadenim pripoja do systemu a takisto aj coderi - jeden kod pre vsetky zariadenia) ale sucastou noveho visual studia urceneho pre 8ky bude aj c++11, ktoreho sa uz nevedia dockat core developeri. nokia buduci rok urcite pojde hore a tiez rozmyslam, ze pred prichodom 8cky nakupim akcie.
|
| |
Re: microsoft tento krat zabral
Od: XMen
|
Pridané:
22.7.2012 10:36
ano musime pochvalit jednotny ekosystem pre tablety, telefony a pc
Dakujeme
Vasi tvorcovia malware
|
| |
Toto je pravda pravdúca
Od: jn01
|
Pridané:
19.7.2012 20:51
Staršie Nokie boli kvalitné ! ale dnešným konkurentom nestíhajú ale nie kvalitou ! ale softvérom je stále pomalí napríklad oproti Androidu tam je aspom nejaká podpora a furt nové a nové aplikácie nielen na markete mal som asi každú Nokiu ,ale sklamalo ma najme tá podpora a pomalosť ,a to sa v nijakom prípade nechytá na Android alebo iPhone OS
|
| |
Re: Toto je pravda pravdúca
Od: peniskokotsen@gmail.com
|
Pridané:
19.7.2012 20:58
You, tak takychto vseznalcov na Nokiu si rad vychutnam, takze, kolko si mal tych Nokii?
|
| |
xxxxx
Od: zahadumx
|
Pridané:
20.7.2012 7:44
Nechcem prilievat olej do ohna, ale zatial hovria cisla jasne Nokia je v strate. Stavka na MS mi pride ako vabank. Bud vyhram, alebo padnem. Mozno aplikacie pre android nie su take vymakane, ale su ich tony a vacsinou zadarmo. Velka komunita ludi co programuju preto, ze ich to bavi je zaujimavy protipol voci profesionalom. Hovori sa: "viac ludi, viac rozmumu". Videl som tu viacero zastancov starych nokii. Mozno toto je ich problem. Tym, ze si nechate svoj stary mobil ich vobec nepodporite.
|
| |
Re: xxxxx
Od: mdamda
|
Pridané:
20.7.2012 8:58
kkt, mam doma 2r staru nokiu, rok staru a teraz idem kupovat dalsiu, proste nokiu. ale mam aj jeden android - ten pojde do prec a dalsi starsi samsung. hmm?
|