neprihlásený Piatok, 26. júna 2026, dnes má meniny Adriána
Android 4.0 pre Galaxy S II má byť k dispozícii zajtra - aktualizácia 1

DSL.sk, 9.3.2012


Spoločnosť Samsung vo štvrtok na svojej hlavnej internetovej stránke pre Filipíny v sekcii noviniek informovala o dátume vydania aktualizácie firmvéru pre Galaxy S II na Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Cez Kies 2.0 by mala byť aktualizácia podľa tohto oznámenia k dispozícii od zajtra 10. marca.

Dnes ale spoločnosť oznámenie stiahla a či tak bude platiť zajtrajší dátum nie je zatiaľ definitívne potvrdené.

Aktualizácia: Kórejská centrála Samsungu dnes označila dátum dostupnosti aktualizácie zverejnený na filipínskej stránke spoločnosti za omylom zverejnený a nesprávny.

Podobne izraelský Samsung na začiatku týždňa avizoval upgrade S II na Adroid 4.0 na 15. marca, tento oznam bol ale publikovaný neformálnejšie na stránke spoločnosti na Facebooku a rovnako bol stiahnutý.

Podľa detailov upgradu na filipínskej stránke Samsungu má byť na Android 4.0 možný upgrade aj Over The Air, takýto upgrade ale vyžaduje výrazne viac voľného miesta v telefóne, 350 MB oproti 60 MB pri upgrade cez Kies.

Samsung tiež upozorňuje, že s Androidom 4.0 stratí S II podporu Bluetooth 3.0 HS a podporovaná bude len verzia Bluetooth 3.0 a k dispozícii nemá byť Flash. Či mobilný Flash, ktorý Adobe prestáva vyvíjať a podporovať, bude sprístupnený pre S II neskôr nie je jasné.



Najnovšie články:

Po extrémne nízkych záporných cenách stojí elektrina tento týždeň extrémne veľa
Exspirujú Secure Boot certifikáty, PC bez nových môžu mať čoskoro problémy
Zverejnený trailer komediálneho sci-fi spin-offu The Big Bang Theory
OpenAI ukázala hotový vlastný AI akcelerátor
Výrobcovia zariadení prechádzajú na starú DDR2 pamäť, aj tá zdražuje
Orange chybne informoval zákazníkov o inštalácii optiky - aktualizácia 1
Google investoval 75 miliónov do filmového štúdia, budú vyvíjať technológie pre AI filmy
Flash pamäť dosiahne viac ako 1000 vrstiev v roku 2030
Na Slovensku je nové batériové úložisko s kapacitou 20 MWh
Nový najvýkonnejší superpočítač je v Číne, slovenský superpočítač je na 145. mieste


Diskusia:
                               
 

A pre SE Xperie (NEO,ARC,RAY) kedy vyjde ?
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

No hádaj...
Odpovedať Známka: 4.3 Hodnotiť:
 

No vraj by to malo SE (už vlastne iba S) vydať apríl-máj ale neviem či je to na 100%, všade sa píše inak. Btw. neviete kde by sa dalo napísať na podporu? Potreboval by som sa ich to opýtať...
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

lamparen@markiza.sk
Odpovedať Známka: 8.8 Hodnotiť:
 

Tak som hľadal a našiel http://dopice.sk/24s , update začne už tento mesiac...
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

tam aj tak hned hodi MIUI...
Odpovedať Známka: -2.0 Hodnotiť:
 

Co som aktualizoval Flash na poslednu verziu, v popide zmien bola podpora zariadeni s Android 4.
Odpovedať Známka: 7.5 Hodnotiť:
 

tak sa nam to zacalo
http://dopice.sk/24r
Odpovedať Známka: 7.8 Hodnotiť:
 

No pekne HTC predbehne Samsung v aktualizacii ICS.
Odpovedať Známka: 1.4 Hodnotiť:
 

Nechapem, naco tolko tajnosti okolo toho. este vlani v decembri boli spekulacie ze ics vyjde v januari ale dostali sme iba neoficialnu betaverziu. A to sa bavime este stale o vlajkovej lodi Samsungu. Ani nechcem vediet kedy vydaju ics pre ostatne ich telefony...
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

načo čakať, ja mam od januára na Desire S Romku z droidom 4.0.3 :D

Odpovedať Známka: -8.5 Hodnotiť:
 

To co je ten "droid", nejaka sexualna pomocka pre buzny?
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

povedz rovno ze nieco podobne mas doma pod postelou buzik
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Čo všetko na ňom nefunguje? A kde si ho zobral? XDA?
Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

neviete nahodou kedy bude k dispozicii na HTC EVO 3D??? Dakujem
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

To by so aj ja rad vedel.
Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

nedostupna, samsung je slubotechna jak O2 ;-)

Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

http://www.samsung-galaxy-s2-android.com/
Odpovedať Známka: -6.0 Hodnotiť:
 

no kde je ten android? sluby velke ako tie politicke...
ake poeticke, prave v takyto den
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

skusal som na hd2 a musim povedat ze este nie je poriadne vyladeny. obcasne extremne spomalenie, totalna pomalost pri prehravaci hudby. velmi zle vynoveny prehravac hudby, ale inak VELMI rychly a s poriadnym shellom je to pecka.
Odpovedať Hodnotiť:
 

to mi čo nebude teraz prehrávať flash videá? či ako?
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár