| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Včera
Od: Mokion2
|
Pridané:
7.3.2012 12:59
Nechcem sa chváliť ale včera večer som nejaké náznaky zachytil aj ja...
|
| |
hnedý bozón
Od: lino
|
Pridané:
7.3.2012 13:14
po dnešnej rannej káve som taktiež zachytil náznaky, a čuduj sa svete, čoskoro zo mňa vypadla častica
|
| |
Re: hnedý bozón
Od: mattti
|
Pridané:
7.3.2012 13:38
tiez som uz videl v telke niekolko hnedych bizonov
|
| |
Re: hnedý bozón
Od: Dcii
|
Pridané:
7.3.2012 13:57
A s pravdepodobnostou 5 sigma to bolo houno!!!
Alebo budeme pokus opakovat?
|
| |
Re: hnedý bozón
Od: miisa
|
Pridané:
7.3.2012 16:30
nwm kolko je 5 sigma,ale ak si pamatam tak na teorii pravdepodobnosti bolo pravidlo 3sigma co bolo uz 97%
|
| |
Dilino
Od: Dilino 2
|
Pridané:
8.3.2012 8:46
Tak si precitaj clanok na ktory reagujes :)
|
| |
Re: hnedý bozón
Od: 123s
|
Pridané:
7.3.2012 14:12
there are right
"Zariadenie nie je vôbec účinné voči nezmyselným pokrikom, pri ktorých sa zrejme mozog zapája len minimálne."
|
| |
Re: hnedý bozón
Od reg.: OmeGa
|
Pridané:
7.3.2012 14:31
..there..
|
| |
Re: hnedý bozón
Od: asdadsfd
|
Pridané:
7.3.2012 16:40
where?
|
| |
Re: hnedý bozón
Od: joko two
|
Pridané:
7.3.2012 20:02
..sere..
|
| |
passat
Od: matuska
|
Pridané:
7.3.2012 18:10
Ani si neviete prestavit, ako funguje tento bozon na cestach. (laici ho nazyvaju aj "zeleny bozon")
|
| |
?????
Od: Higgsov bozón
|
Pridané:
7.3.2012 20:18
Kto ma tu hlada ???
|
| |
Re: ?????
Od: pampaladicek
|
Pridané:
8.3.2012 8:04
"Zariadenie nie je vôbec účinné voči nezmyselným pokrikom, pri ktorých sa zrejme mozog zapája len minimálne."
|
| |
no zrazu vsetci najdu vsetko
Od: miro j.
|
Pridané:
7.3.2012 21:12
a do par rokov tu mame auta na principe perpetum mobile co tam po tom ze tieto vynalezy su uz davno vymyslene a dobre ulozene v trezore
|
| |
Re: no zrazu vsetci najdu vsetko
Od reg.: Pjetro de
|
Pridané:
8.3.2012 7:32
samozrejme - energiu cerpaju z prilahlych paralelnych vesmirov prostrednictvom interakcie higgsovyh bozonov, gravitonov, a hlavne nadcasovych tachyonov a castic tmavej hmoty
vcera som bol pri takom jednom trezore, bol tam zamknuty kompletny navod ako si doma v obyvacke postavit taky velky tokamak, ze by zastupil 10 tisic atomoviek a tedy pokryl energeticke naroky celej planety na vyrobu elektriny ... nacrel som hlbsie a co nevidim: navod na warpovy pohon a na to ako sa postavit domaceho robota Data
|
| |
Re: no zrazu vsetci najdu vsetko
Od: Kua,
|
Pridané:
8.3.2012 8:59
zase sa mi kdekdo obsmieta okolo trezoru...
|
| |
Re: no zrazu vsetci najdu vsetko
Od: BRTNIK?!
|
Pridané:
8.3.2012 10:45
podisiel si blizsie k trezoru a to sa len Bozon angazuje na Slovensku...
|