| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Pošli kvety
Od: prihlásený užívateľ.
|
Pridané:
21.11.2011 9:46
skoda.
kopec penazi v cudu.
|
| |
Re: Pošli kvety
Od: cvbnm
|
Pridané:
21.11.2011 10:23
neboj sa, mali to poistene takze prachy sa im vratia
|
| |
Re: Pošli kvety
Od: Squeak?!
|
Pridané:
21.11.2011 12:11
Myslím, že toto ti nikto nepoistí...
|
| |
Re: Pošli kvety
Od: aaaaaaaa
|
Pridané:
21.11.2011 21:55
Asi sa budeš prekapený, ale aj na takéto projekty sa dá uzavrieť poistná udalosť. Nie len že sa dá, ale sa tak aj deje...Síce neviem, ako je to u takýchto megaprojektoch, ale v komerčnej sfére, je to bežná vec /súkromné satelity: Internet, TV, Komunikácia, GPS ...../.
|
| |
Nič nepošlem
Od: 52-ka
|
Pridané:
22.11.2011 7:50
Ha-ha... a čo si tam poistíš? Že padne nosné raketa do oceánu?
Alebo minieš na poistku polovicu nákladov?
|
| |
Re: Nič nepošlem
Od: aaaaaaaa
|
Pridané:
22.11.2011 8:10
Ha ha ha, asi 10 sekund na googli http://goo.gl/2rGCc ...
Sice stary clanok, ale pre takého ňoumu mi hladanie niecoho aktualného za to nestoji.... Ha ha ha...
|
| |
skoda
Od reg.: OmeGa
|
Pridané:
21.11.2011 9:47
"napríklad k Mesiaci." asi tam ma byt u.
inak skoda, rusom som to prial, nemusia do dalekeho vesmiru lietat len amici..
|
| |
Re: skoda
Od: nasakja
|
Pridané:
21.11.2011 10:26
aj ja som to rusom prial ale ako si sa dozvedel ze do dalekeho vesmiru lietaju len amici??? co europa a japonci.
|
| |
Re: skoda
Od: KoCi
|
Pridané:
21.11.2011 13:07
Zrejme myslel daleky vesmir = mimo obeznej drahy Zeme.
|
| |
Re: skoda
Od: azase
|
Pridané:
21.11.2011 14:14
vsak to je tak na skok ..
|
| |
laika
Od: ujo tomas
|
Pridané:
21.11.2011 14:49
masinista laika tam uz mala byt a klikat Ctrl Alt Del... :)
|
| |
Re: laika
Od: Jaja123
|
Pridané:
21.11.2011 17:43
Som zvedavý ako nejaký pes klikne na štandardnej klávesnici CTRL+ALT+DEL.
Samozrejme mohol dostať jednotlačítkovú klávesnicu..., čo však už ani klávesnica nie je. Tlačítko na reset.
|