neprihlásený Piatok, 27. marca 2026, dnes má meniny Alena
T-Mobile pokryl 20 nových lokalít 21 Mbps 3G sieťou

DSL.sk, 13.9.2011


Spoločnosť Slovak Telekom poskytujúca svoje mobilné služby pod značkou T-Mobile oznámila rozšírenie pokrytia nadstavby HSDPA+ svojej mobilnej siete o 20 nových lokalít.

3G sieť s nadstavbou HSDPA+ v konfigurácii s maximálnou rýchlosťou 21 Mbps na sektor bola v uplynulých dňoch spustená v mestách Banská Štiavnica, Detva, Hriňová, Sereď, Snina, Svit a Trnava.

Nadstavba HSDPA+ bola tiež spustená v obciach Cabaj-Čápor, Jakubov, Jelka, Lužianky, Opoj, Plavecký Štvrtok, Podvažie, Stráňavy, Šoporňa, Štiavnické Bane, Veľké Zálužie, Vlčkovce a Zbehy.

Celkovo je v súčasnosti pokrytých nadstavbou HSDPA+ v konfigurácii s rýchlosťou 21 Mbps na sektor podľa spoločnosti 83 lokalít.

Okrem toho spoločnosť v ďalších ôsmich lokalitách, Rajecké Teplice, Vranov nad Topľou, Gbeľany, Ivanka pri Nitre, Nededza, Tatranská Lomnica, Veľké Leváre a Zástranie, spustila sieť s rozšírením HSDPA v konfigurácii s maximálnou rýchlosťou sťahovania dát 7.2 Mbps.

V lokalitách s HSDPA alebo HSDPA+ má Slovak Telekom nasadenú aj technológiu HSUPA s maximálnou rýchlosťou odosielania dát 1.76 Mbps.



Najnovšie články:

Google chce prejsť na kryptografiu odolnú kvantovým počítačom už do 2029
Predaje OLED monitorov sa takmer zdvojnásobili, viedol Asus
V CPU pre smartfóny vedie MediaTek, Qualcomm bol predbehnutý už aj Apple
Ministerstvo vnútra malo opäť IT problémy, ovplyvnili klientské centrá a oddelenia dokladov
Protimonopolný úrad urobil razie kvôli optickým sieťam
Seriál o alternatívnom vývoji dobývania vesmíru bude mať ešte dve série, potom skončí
NASA opäť výrazne zmenila plány s letmi na Mesiac
Arm začala ponúkať svoj prvý procesor, pre dátové centrá
Vedci úspešne preniesli antiprotóny nákladným autom, chystajú sa na dlhú cestu
Vydaný nový Firefox so zabudovanou VPN, zatiaľ nie na Slovensku


Diskusia:
                               
 

A vyplatenie dividend Slovenskej Republike a bezplatne zvysenie rychlosti DSL internetu kedy bude???
Odpovedať Známka: 8.1 Hodnotiť:
 

az to vedenie uzna za vhodne a bude sa citit uz dostatocne financne zabezpecene. aha da sa to zhrnut do jedneho... nikdy :)
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Pokial bude FUP, taketo zvysovanie rychlosti nema zmysel.
Odpovedať Známka: 8.8 Hodnotiť:
 

uz len pre ten ping v sieti 3G nema zmysel :D
Odpovedať Známka: 6.4 Hodnotiť:
 

Pouzivam ten net od t-mobilu, ide mi to 340kb/s a ping cca 20ms takze pohodicka
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Ok teda momentalne mi ide 240kb/s
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

A ping 80 :D asi je zly signal :D
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

t-mobile ma aj siet flash-ofdm a na to modemy, na 3g neni mozne ze mas taky ping
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

nepotrebujem chorobne stahovat 200GB mesacne. Skor ked raz za cas nieco potrebujem tak to chcem mat rychlo.
Odpovedať Známka: 9.0 Hodnotiť:
 

FUP je fajn aspon je tu spravodlivost, keby to nebolo iny by to zneuzivali a mali by PC stale zapnute...elektika
Odpovedať Známka: -7.1 Hodnotiť:
 

noa? Elektriku si plati kazdy sam. A ked si uz zaplatim za "NEOBMEDZENY INTERNET" tak chcem, aby bol neobmedzeny a nie aby mi po par GB smarili obmedzenie rychlosti. S takymto nech idu vsetci ISP do riti.
Odpovedať Známka: 7.3 Hodnotiť:
 

Pocuj, ty obmedzenec. Citaj dalej, aby si chapal.

Ten internet je datovo neobmedzeny, znizi sa ti rychlost. A rychlost je obmedzena na kazdom jednom programe od kazdeho jedneho ISP. Ci uz je rychlo na 1mbit/s alebo 200gbit/s, stale to je obmedzenie. Rychlostne neobmedzeny internet neexistuje.
Odpovedať Známka: 1.1 Hodnotiť:
 

Obmedzeny si ty, ak pisu, ze neobmedzeny internet tak zavadzaju, maju napisat datovo neobmedzeny rychlostne obmedzeny internet. T-Buzne potrebuju takych chujov ako ty.
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

konkrétne v Banskej Bystrici existuje. Poskytovateľ je len lokalny a reklamu mu robit nejdem... A ten pristup k zakaznikovi a cenu netu bez viazanosti atd....a to vsetko bez reklam na TV. by mohol Tmobile aj Orange prist na skolenie k nim...
Odpovedať Hodnotiť:
 

tak ako to je na mobilnom internete 0 eur. a hlavne v kombinacii s easy free new. ziadne datove balicky, pausaly a hovadiny. potom by som bol konecne spokojny.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Ale no ták už nenadávajte toľko na T-mobile. Napríklad tu unás na kopci postavili nový vysielač, pár dní nebol zamknutý a chalani sa boli vysrať sneho zo 40 metrovej výšky. No povedz mi kerý operátor ti dá taký zážitok.
Odpovedať Známka: 9.5 Hodnotiť:
 

a bolo to riedke či huste.tv
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Mohli radsej skocit dolu sami. Mali by lepsi zazitok.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

chcel by som ich vidiet ako potom liezli dole po osratom rebriku :DD
Odpovedať Hodnotiť:
 

"3G sieť s nadstavbou HSDPA+ v konfigurácii s maximálnou rýchlosťou 21 Mbps na sektor bola v uplynulých dňoch spustená v mestách Banská Štiavnica, Detva, Hriňová, Sereď, Snina, Svit a Trnava. "
Hriňová :D jo ,supeeer....konečne...to im tak dlho trvalo?a Detvu tiež?....hlavne že kadejake dedinky popri D1 pokryju ihneď...ale na okresne mesto kašlu....v novembri otestujeem :D
Odpovedať Hodnotiť:
 

Testoval som 3G, vcera bol vypadok ked fical tak to rychle nebolo ale lepsie ako EDGE, mozno to este doladia.. !?
(zdroj Soporna).

Odpovedať Hodnotiť:
 

Fíííha, naša dzedina je na dsl.sk to sú už aké veci. To musím bežať dať vyhlásiť do rozhlasu.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:

Pridať komentár